1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Need for speed: Rivals Błąd

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Id0Sk8, Kwiecień 20, 2014.

1. Id0Sk8

Id0Sk8 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Leszno, Leszno, Poland, Poland
    Witam mam problem z grą Need for speed Rivals. Pierwsza kopie nagrałem na płytę lecz występował błąd weryfikacji podczas nagrywania I/O. Za drugim razem się udało zmieniłem Buffer size i nagrało się bez problemu. Myślę wszystko będzie okej odpalam grę i po chwili błąd: Przetrzyj płytę miękką ścier... Gry nagrywam na płytach Emtec nagrywarką LG HL-DT-ST DVDRAM GH22NS40. Nagrywałem tak samo Tomb Raider, Crysis 3, Prototype itp wszystkie śmigają aż miło. Czytałem wiele porad i nic nie pomaga. Próbowałem tricku z piosenka i to samo. Z góry dziękuję za pomoc chcę sobie pośmigać troszkę heh ;)

Wczytywanie...

Poleć forum