1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Need for Speed Rivals Czarny Ekran

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez TheArczi, Grudzień 2, 2013.

1. TheArczi

TheArczi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Po zaktualizowaniu dshborda oraz po zainstalowaniu gry na dysk (1,6GB nie mam rgh) uruchomiłem grę wyskoczył pierwszy ekran i prosiło o wciśnięcie START, gdy to zrobiłem wyskoczył mi czarny ekran. Napęd w konsoli przestał działać, taki sam efekt jak bym wyciągnał płytę lub wyszedł do interfejsu, pomóżcie mi bo nie mam pojęcie jak zrobić, żeby mi działało, przeróbkę mam LT3+.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jeżeli nie instalujesz gry na dysku to normalnie odpala z płyty czy tak samo czarny ekran?

4. TheArczi

TheArczi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Te wspomniane 1,6GB musiało się zainstalować bo inaczej gra by się nie uruchomiła.

5. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Aha, bo ja myślałem, że zainstalowałeś całą grę na dysku, a to zainstalowałeś ten wymagany content. Spróbuj nagrać jeszcze raz, jeżeli inne gry wszystkie działają.

6. TheArczi

TheArczi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ma ktoś jakieś inne pomysły, może nie trzeba nowej płyty nagrywać. Szkoda mi będzie płyty jak na drugiej też będzie "****" :)

7. NowyK-g

NowyK-g Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam ten sam problem. Poradziłeś sobie jakoś? Czy jedyną opcją jest ponowne wypalanie płyty?

8. dudi2000

dudi2000 Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bieruń
    Sprobuj wyczyscic pamiec podreczna konsoli

Wysłane z mojego ST26i przy użyciu Tapatalka

9. NowyK-g

NowyK-g Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Niestety nie działa. Płyta Verbatim nagrywana ihasem. Gra po wciśnięciu start i zalogowaniu wrzuca czasrny ekran i wisi. Słychać jedynie napęd jak co chwila przez moment stara się coś odczytać.

Wczytywanie...

Poleć forum