1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Need for Speed Rivals - Opinie

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez -=SETH=-, Listopad 16, 2013.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

W wątku tylko opinie!

1 osoba to lubi.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Masownik20

Masownik20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    no to bede pierwszy:
    Pograłem chwile jako kierowca ( uciekinier) coz moge powiedziec ostarte miasto, troche mi to Forze H przypomina z leksza... Sama jazda typowa arcade jak to na NFS ucieczka rozwalka, wyscig, podobnie jak w Forze mozna podjechac do goscia wcisnac odpowiedni przycisk i sie scigac nagle.. Tuning okrojny praktycznie do 0 bo tylko jest opcja ulepsz osiagi i tam ulepsz predkosc ulepsz wage itd nie ma zadnych podzespolow ani nic. Jednak grafika to dla mnie tragedia, ale zauwazylem ze to juz norma w produkcjach od EA mowa tu o Fifie, BF4 i teraz NFS te gry wychdoza na next geny i tutaj sa potraktowane po macoszemu nie wiem czy specjalnie zeby ludzie sie rpzesiedli na nowa generacje i sie cieszyli. Bo forza ktora wydana zostala juz sporo czasu temu ma lepsza grafike niz to a moge dodac jeszcze ze niedawno z nudow dirt4 odpalilem i lepiej sie prezentowal graficznie od tego dziadostwa..

4. create86

create86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    potwierdzam, grafika okropna, brak AA razi w oczy, wrzucam screeny, aczkolwiek na monitorze FHD wygląda to jeszcze gorzej niż na screenach, już lepsza grafa była w nowym NFS underground [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

5. panborysek

panborysek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Łódź
    Potwierdzam grafika na 55 calach wygląda bardzo słabo,ząbki,animacja szarpie.ogólnie grywalność niezła ale jednak czegoś brakuje, forza horizon o niebo lepsza--7/10.

6. GhostRaider

GhostRaider Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja też potwierdzam. Już dawno nie widziałem tak brzydkiego tytułu. Gierka zrobiona totalnie na odwal się. Po co się przykładać, skoro będą nowe konsole i PC.
    Raczej nie dla mnie.

7. depcik94

depcik94 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Radomsko
    EA w tym roku bardzo słabe gry.NFS bardzo słaba grafika bardzo słaba , okropny model jazdy , więcej chyba ogląda się filmików niż gra:) ale najbardziej co mnie denerwuje w tej grze to że nie można sobie swobodnie pojeździć bo cały czas mnie goni policja.Jak można wypuszczać takie gry za dużo kasy mają i chcą się pozbyć?I tak pewnie będę grał bo nie ma w co (AC Black Flag i XCOM Enemy Within zostawiłem na święta:) Ocena 5/10 Nie polecam:)

1 osoba to lubi.
  8. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1665
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Powiem krótko:

Nie posiadam tej gry (jak ktoś czytał moje posty to wie, że najpierw musiało by się znaleźć tutaj 10+ na jej temat, bym zaopatrzył się w nią), lecz miałem okazję dziś zagrać u kolegi. I jestem bardzo zadowolony....... z faktu, iż z góry skreślałem tą grę :).
    Tak jak sądziłem jest ona na straconej pozycji. I wszystkie poprzedzające premierę tej gry komentarze, że ta gra jest lepsza niż Most Wanted czy HP są zbędne.

Nie wiem jakim cudem ta gra dostała tak wysokie noty od recenzentów bo grając w nią nawet z max AA nie byłbym zadowolony. Nawet Ken jej nie ratuje, żałuje kolesia, że w ogóle połączył swoją osobę z tą grą.. Nie obrażając Forzy Horizon, ta gra to tania jej kopia, w wykonaniu VERY BAD.

Nie będę się tu rozpisywał o plusach(są jakieś?) czy minusach bo grałem może ~20 min i to mi w pełni wystarczyło by powiedzieć "STOP NFS Jesteś jak Polska drużyna.. DO NICZEGO!". Z racji tego, że nie udało mi się wytrwać chociażby 1h gry nie oceniam jej w skali.

Po prostu ją NIE POLECAM.

1 osoba to lubi.
  9. DJDIDO88

DJDIDO88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    77
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Jarosław
    zagrałem jakąś godzinkę i co muszę powiedzieć to duży plus dla producenta za poprawiony model jazdy. Autko lepiej się prowadzi, lepiej wchodzi w zakręt itp. tylko kwestia przyzwyczajenia. Rivals można śmiało porównać do ostatniego HP z kilkoma bajerami.
    Mamy cały otwarty świat już na początku gry, w menu mamy zadania i po ich ukończeniu dostajemy SP (waluta w grze) zadania są różne w zależności czy jesteśmy gliną czy rajdowcem. Co do tego otwartego świata to znajdziemy w nim prócz wyścigów radary, mierniki prędkości, skocznie.
    Zrezygnowano z multi do którego przechodzimy w menu gry. Tutaj menu gry występuje tylko w garażu. Do naszego świata, w którym gramy mogą wbić znajomi i inni gracze z całego świata. Mogą nam poprzeszkadzać np. jako Policja.
    Tuning jest strasznie okrojony, mamy gotowe pakiety od danej specyfikacji. Poziom trudności jest jak dla mnie za wysoki, na początku to może człowieka roznieść. Najgorsze jest to jak gramy wyścig HP zrobiliśmy wszystkie zadania mamy dużo SP, za które zakupimy nowy wózek, jedziemy do kryjówki a tu wyskoczy nam policja rozbije nam wózek i SP przepadają :/ no i nie ma możliwości zmiany sterowania, co mnie dobiło jak pod A miałem nitro zamiast ręcznego.
    Mój krótki filmik z gry:

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
    1 osoba to lubi.
  10. pablo_19841225

pablo_19841225 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Radom
    Kurde, po tych opiniach to pełna konsternacja, pojawiły sie polskie recenzje i są wysokie, bardzo chwalona jest grafika, natomiast tu jest wprost przeciwnie, gramy na maxa ma fajna videorecenzje polecam, chłopaki sie znają na grach, twierdza ze jest to najlepszy NFS od lat. Chyba sie skuszę mimo obaw.

11. jarekrk

jarekrk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kraków
    napisz później swoją opinie, bo też się zastanawiałem nad nim

12. alfamaniek

alfamaniek Banned XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Śląsk,jura krakowsko-częstochowska,okolice ;-)
    Mnie się ta gierka i cześć NFS która firma wypuściła podoba, grafika podobna do Grid 2 ,prowadzenie pojazdów nawet -nawet, muzyka fajna w czasie akcji jak np. nas policja ściga itp.po prostu troszkę wciągneła mnie już ta gierka .Niektórzy komentarze i opinie takie piszą ze nie chce mi się do końca ich czytać :emmersed:

2 użytkowników lubi ten post.
  13. Piwko89

Piwko89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bytom, Poland
    ja sie skusilem mimo tych opinii tutaj bo wedlug recenzji jest to nawet dobra gra ;P jak dla mnie jest to doskonala odskocznia od ostatnio wydanych tytułów jak GTA,AC IV, COD itd ;)) grafika ladna dla oka,sterowanie ok,muza jak to w NFS mila dla ucha,co do samej gry i jej kampanii za krotko gram zebym mogl cos powiedziec ale wciaglo mnie wiec nie ma zle ;P,slabo z tuningiem jesli ktos by liczyl na taki jak w starym Most Wanted (z 2005 chyba) jedynie osiagi mozna ulepszyc ;),jedyny minus jak na razie to zwiecha gry zaraz po zaladowaniu (dwa razy mi sie zdazylo) do swiata i 2-4 sek lagi :/// podczas jazdy choc gra chula z dysku.....

ocena 7,5/10

14. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    ogolnie to tak jak sie spodziewalem szalu nie robi, kopia hot pursuit 2, mozna byc albo glina albo "rajdowcem" (pozdro dla tlumaczy...) model jazdy ten sam co zawsze czyli masakrycznie slaby, grafika bardzo ladna, niszczalne otoczenia, gra sie nawet ciekawie ale jezeli ktos gral w HP2 to jedyna nowoscia to sa samochody Ferrari

15. theMat

theMat Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Niektórzy to tylko wybrzydzają, to im grafika się nie podoba, to coś tam. Jak się ściągą każdą grę to potem się w ***** przewraca po prostu. A jak się kupi od czasu do czasu jakąś to gra się dla przyjemności. Tak samo z BF4, narzekają, narzekają, a ja nie wiem o co wszystkim chodzi.

16. grecha

grecha Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gorzów
    Najbardziej co zwróciło moją uwagę:
    - Pojazdów jest za dużo/ łatwo(szybko) się zdobywa nowe które nie różnią się zbytnio osiągami, przez co nie ma potrzeby zmieniać samochodu przez dłuższy czas.
    - Kupując nowy pojazd (różnicy około 12 poziomów) na satystykach różnią się znacząco lecz w grze ledwo odczuwalne.
    - Zmieniając samochód np. z ferrari na mustanga czujemy różnice w prowadzeniu.
    - Dobre jest to że uczestnicząc w wyscigu, inny gracz w kązdym momęcie może Ci pomóc lub przeszkodzić.
    - Grafika ładna, ale szału nie robi

Wg mnie jeśli ktoś może może to niech przeczeka aż gra stanieje na około 100- 120 zł. Bo aktualnie gra nie jest wart swojej ceny:)

17. WRUB5ON

WRUB5ON Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    683
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KALISZ
    Jak dla mnie po ok 3 godz gry stwierdzam ze gra wcale nie jest tak dobra jak wszyscy opisuja grywalnosc w miare ok co do grafiki mimo textur hd nie jest za ciekawie sama mapa tez pozostawia duzo do zyczenia caly czas odnosze wrazenie jak bym jezdzil w kolo po torze a nie na otwartym swiecie w mojej ocenie gra wypadla 5/10

Wysłane z mojego HTC Desire X za pomocą Tapatalk 2

18. 87gelu87

87gelu87 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    wg mnie gierka bardzo fajna, graficznie też nie ma co narzekać jedynie wkurzają pojawiające się niby odblaski słońca ale jakoś można to przeżyć,
    kolejna sprawa to model jazdy ciężko się do niego przyzwyczaić jak mocno się skręci to ciężko później odbić na wprost,
    a już finalna sprawa to sama rozgrywka - trochę chaotyczna, wybór czy robić misję czy gonić rajdowców

a szybkie pytanko mam bo nie wiem, w którym momencie był wybór czy jechać rajdowcem czy policja i obecnie mam ciągle misje policją czy da się teraz wybierać, żeby zmienić na rajdowca i tak na zmianę jeździć ?

19. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
  20. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Generalnie gra mi się podoba z 3 powodów:
    - W miarę dobra grafika.
    - Bardzo fajna sprawa, że można grać rajdowcem/gliną.
    - Duża ilość samochodów.

21. kacprzak_Lca

kacprzak_Lca Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    pograłem kilka godzinek i powiem tak: gra się całkiem przyjemnie choć nie wiem czy to wina tanich płytek czy konsoli, ale raz na jakis czas wywali mi błąd, że trzeba prztrzeć płytke sciereczką mimo, że nagrałem gre dwurkotnie, ale zostawy już ten temat ;p Grafika całkiem ładna, jednak brak wygłądzenia tekstur mocno psuje ogolny odbiór, choc pewnie to jużograniczenia poczciwego xboxa. Wiele rzeczy doczytuje się bezczelnie na naszych oczach, co czasem prowadzi do kraksy I chodz gra jest naprawde wciągająca to brakuje mi 2 rzeczy. Otóż tj. pamiętam zagrywałem sie dniami w starego most wanted, to w tej grze nie moge zniesc braku spowolnienia czasu (jak bardzo przydatna sprawa, jesli chcemy ominąc blokadę czy kolczatkę tym bardziej, jak juz pisałem gra jest troche "niewyraźna" i poprostu wiele rzeczy nie widac na pierwszy rzut oka) i druga sprawa: na cholere jest ten model zniszczeń?! NFS rivals przecież wyraźnie prosperuje do gry wyścigowej arcade, gdzie bierzemy zakręty bokiem przy 250km/h, a twócy wciskają nam znieszcznia, któe jak zauważyłem nie mają żadnego wpływu na model jazdy, a sprawiają tylko iwyłącznie ogrąmną frustracje, gdy czepiemy frajde z ucieczki przed psiakami i tu bach, gdzieś przywalimi i koniec pościgu wraz z całymi punktami w plecy... Staty most wanted nie udawał jakiejs symulacji i nie przeszkadzało mi to, że przy 200 na godzine waliłem w drzewo cofałem i jechałem dalej. Ogolnie gre polecam w czasie posuchy :)

Wczytywanie...

Poleć forum