1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Need for Speed Rivals

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez -=SETH=-, Listopad 24, 2013.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3219
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    W wątku tylko opinie!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1679
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Gra porażka. Może graficznie wygląda znośnie. Ale po jeździe w Forzie Horizon 2 przejść na tego badziewnego NFS'a to szczyt, szczytów badziewia.

Próbowałem tej grze dać 3 szanse (aż 3 podejścia no sam w to nie wierzę..). Ale za każdym razem miałem ochotę wywalić tą grę z dysku. Bo nie miałem frajdy z jazdy. Nic poza grafiką nie przypadło mi do gustu (grafika też nie jest jakaś mega ale nie narzekałem na nią chociaż).

Po tych próbach miałem definitywnie dojść tego nfs'a i opuścił mój dysk. Ciesze się bardzo, że nie zakupiłem tej gry.

Ocena 3/10

4. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1243
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Pierwsze podejście na x360
    Drugie na PC - tylko dla grafiki
    Trzecie na XO - bo w EA Access

Za każdym razem porażka, nuda, nuda i jeszcze raz nuda.

Swoją drogą seria Forza stawia bardzo wysoko poprzeczkę i już żadna gra wyścigowa nie jest tak sama.

5. BuRRRza

BuRRRza Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnobrzeg
    Nie porównuj Forzy do NFS no proszę Cię. Jeżeli Horizon 2 to jeszcze jakoś zrozumiem ale też nie na miejscu gdyż w Horizon mamy wielki otwarty świat i coś między symulacją a arcade. NFS to czysty arcade i uważam ,że Rivals to i tak dobra robota w porównaniu do ostatnich The Run i innych. Hot Pursuit jeszcze trzymał poziom ale późnie już tragedia. Czasów Most Wanted z 2005 się nie doczekamy a szkoda bo według mnie to był najlepszy NFS. Ciekawe jak to wyjdzie w tym roku

6. Onicniepytaj

Polubienia:
    1679
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    To ja Ci powiem, że The Run przeszedłem na PC. I jeździło mi się w nim o niebo lepiej niż w Rivals.. Tutaj to jeździ mi się tak okropnie, że brak słów. Robienie drifftów to udręka.

7. welcu

welcu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wrocław
    Dla mnie największą udręką Rivals są stłuczki. Każda najmniejsza kończy się tym głupim filmikiem gdzie auto się niszczy co strasznie wytrąca z rytmu gry. Poza tym gra nie jest zła, ale poza EA Access na pewno nie wydam na nią pieniędzy.
    Nie mniej nadzieja, że nowy NFS będzie super jest spora :) Trzymam kciuki :)

p.s. mogliby też zrobić od nowa NFS Porsche :)

8. Onicniepytaj

Polubienia:
    1679
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Mogli by zrobić sensowny model jazdy bo ten co jest w NFS:R szczególnie drifftowanie jest mega uciążliwy.. Po takiej Forzie Horizon 2 jest tak ciężko w tej grze jeździć, że brak słów. A świat wydaje się mega sztuczny i pusty.

9. bld

bld XBOX MANIAK Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    477
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Ta gra to jedna wielka kupa .... włączyłem na x 360 zrobiłem może 80 GS wyłączyłem , nie wróciłem do gry

10. kamilf1987

kamilf1987 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Mi też nie podoba się fizyka jazdy. Ogólnie po przejechaniu z 20 wyścigów wywaliłem grę z dysku bo poprostu wieje nudą.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

11. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1243
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nie porównuje F do NFS napisałem wyraźnie ,,Swoją drogą seria Forza stawia bardzo wysoko poprzeczkę i już żadna gra wyścigowa nie jest tak sama.'' jak nie rozumiesz to napisze inaczej.

Zresztą skoro o porównywaniu mowa to NFS Pro Street jest jedyną grą z serii którą można by porównywać do Forzy

12. xdawid

xdawid Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Faktycznie model jazdy jakiś dziwny. W sumie ostatnio grałem w NFS Carbon nie licząc Shifta i taki model jazdy byłby wystarczający właśnie jak w Undergroundach czy Most Wanted, po prostu najprostsze arcade i tyle. Chyba nikt nie oczekuje od NFS drugiej Forzy. Fajnie byłoby pośmigać, a w tym NFS tak się nie da, bo gra irytuje.

13. exitcosmo

exitcosmo Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Rybnik
    Miałem możliwość ogrania gry w darmowym EA Acces. Dobrze że miałem taką możliwość bo były by to pierwsze pieniądze wyrzucone w błoto. Szukałem na Allegro taniej używki NFS w pudełku , dobrze że nie znalazłem. Wprawdzie gra graficznie reprezentuje przyzwoity poziom ( podobają mi się fale rozbijane na skalistych brzegach i rajdy przez lasy ) , z miodnością jest już gorzej. Gra już od początku wieje nudą , mapka jest jakaś mało czytelna , a najgorsze czym gra odpycha jest tragiczne sterowanie do którego nie potrafię się przyzwyczaić. Nie polecam.

14. MolKiller

MolKiller Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Rybnik
    Za krotko grales. Ja po raz pierwszy tez ogrywam z EA i mialem to samo wtazenie ale jak podrasowalem auto jest o wiele lepiej. Zmus sie jeszcze poki jest za free.
    Mnie poki co UFC rozczarowal

Wysłane z mojego W6500 przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...

Poleć forum