1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Need for Speed: SHIFT - skrawki gameplayu

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez TymonPRO, Wrzesień 12, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. TymonPRO

TymonPRO XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Jeśli należysz do grona osób zmęczonych urywającymi łeb trailerami NEED FOR SPEED: SHIFT, zmontowanymi tak dynamicznie, że wręcz nic na nich nie widać, a chciałbyś obejrzeć na spokojnie gameplay, rzuć okiem na zapowiedź wideo przygotowaną przez serwis GameTrailers.

Na uwagę zasługuje wspaniały widok FPP - z masą ruchomych elementów, a także efekt rozmywającego się wnętrza pojazdu podczas osiągania pokaźnych prędkości. Zapomnij o kilku ostatnich, bardziej lub mniej udanych odsłonach serii, gdyż SHIFT zdefiniuję ją na nowo. Premiera już za kilka dni, 17 września.

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=VeoXXY5O_Pw&eurl=http%3A%2F%2Fkonsolowisko%2Epl%2Findex%2Ephp%3Ft%3Dnews%26id%3D2419&feature=player_embedded[/YOUTUBE]

Need for Speed: SHIFT - skrawki gameplayu | Konsolowisko.pl

2. Lotnik421 Xbox One

3. Skolud

Skolud Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    Nie wiem jak wam, ale mi seria NFS zawsze kojarzyła się z nielegalnymi, ulicznymi wyścigami... A tu taka zmiana na tory wyścigowe? ;/ Bez sensu - takie gry mamy (np. Forza). W ogóle cała seria skończyła się dla mnie na części Most Wanted, bo dalsze mi się nie podobały ;(

4. glodos

glodos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Widok ze środka zrobiony podobnie jak w Gridzie a po modelu jazdy widać że nie jest już taki crapowaty jak w Undercoverze. Chyba wreszcie doczekaliśmy się porządnego NFSa

@Skolud:
    chyba już się to wszystkim przejadło moim zdaniem...

5. CwK Bialy

CwK Bialy Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin
    Gametrailers pokazało ponownie, że jest najlepszym serwisem internetowym o grach. Świetnie przygotowany film. Dzięki niemu pierwszy raz widzimy jak to wygląda na prawdę. Będzie świetna gra. Połączenie starych NFSów z wyścigami wyjdzie na dobre tej serii... i to wnętrze samochodów... miód.

6. Sense1

Sense1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    To już nie ten sam stary dobry NFS ;/

@glodos

Moim zdaniem to się nigdy nie przeje >.< Dzięki wyścigom po mieście ta gra była tak popularna... A teraz jakieś zamknięte tory...Dla mnie to kolejny Shit

7. szyna55

szyna55 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Wypas !!! Jak zawsze GT rządzi !!

8. Kuzarek

Kuzarek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ostrów wlkp.
    Dla mnie to jest po prostu Grid 2

9. m@lin

m@lin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    GT ładnie to wszystko przygotowało aczkolwiek uważam, że NFS powinien być taki jak kiedyś tzn. nielegalne wyścigi. Po co zmieniać coś dobrego? To tak jak by się zmieniło GTA w jakąś strzelane kilka set lat do przodu (latające samochody itp.). W sumie nie ma co się spieszyć z oceną, trzeba najpierw zagrać.

10. hellsing007

hellsing007 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A wiadomo cos czy demo wyjdzie ?

11. TheDoom

TheDoom Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Dema nie będzie, i jeszcze jedno. Strasznie mnie wku%#^$^a takie pierniczenie 13latków, że żal bo zamknięte tory. W zeszłym roku był żal bo znów nielegalne wyścigi, więc niech ten naród się puknie w głowę. Po co zmieniać coś dobrego? To nie było dobre, undercover był tak żenująco słaby że każdy nazywa go crapem, ja zresztą też. Zrozumcie wreszcie że NFS był setki razy lepszy kiedyś!

12. sebool12

sebool12 Guest

Nie wiem jak wam, ale mi się wydaję, że NFS Shift ma lepszą oprawę graficzną niż Forza3 ;/. Co do samego Shifta, wydaję mi się, że będzie lepszy od Undercovera, ale na 99% nie przebiję on MW, ani Uderground-a ;/

13. NikoBarteq

NikoBarteq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    sebool12 puki co też mi się tak wydaje ale rożnie to w praktyce bywa, przekonamy się już nie długo bo demo forzy jeszcze w tym miesiącu

14. hypnos

hypnos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    JO81SX
    Najgorzej jak sie komus cos wydaje :p Poki nie porownasz nie ma co bawic sie w ocenianie. A i tak gusta ludzie maja rozne, a o tych, jak wiadomo sie nie dyskutuje ;)

Nie doszukiwalbym sie tez jakichkolwiek analogii w stosunku z do MW czy Undercovera, poniewaz Shift porusza inny rodzaj wyscigow. Jak na razie serwisy internetowe traktujace o grach wyrazaja sie pochlebnie o najnowszej odslonie, a to o czyms swiadczy. My za to powinnismy sie cieszyc, ze po miesiacach posuchy w temacie czterech kolek nastapil wysyp ciekawych tytulow tj. Dirt 2, Shift czy Forza 3. Przynajmniej jest w czym wybierach i z pewnoscia kazdy znajdzie cos dla siebie.

15. hellsing007

hellsing007 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  16. nick99

nick99 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Troche późno się zebrali, żeby wydać demo. Ci co grają na piratach już od dawna "testują" NFS'a

17. michalniusz

michalniusz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    EU
    Wy się kłócicie nad wyższością jednej wersji NFS nad drugą, a mnie grafika zachwyca :p Może ta gra jest stworzona dla takich jak ja, którzy zaczynają przygodę z konsolą :D

18. rezo

rezo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Tychy
    Dla mnie ta gierka jest super, powrócili do starych dobrych NFSów. I tak jak już było mówione, każdy ma inny gust, jedni wolą uciekać przed policją i brać udział w nielegalnych wyścigach, a drudzy wolą ścigać się po torach :). Według mnie to jedna z najlepszych samochodówek jakie wyszły w tym roku.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum