1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Need For Speed: Shift

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez CwK Bialy, Marzec 5, 2009.

1. CwK Bialy

CwK Bialy Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin
    Panowie...
    Właśnie przeczytałem artykuł na Gry-Online.pl, odnośnie nowej produkcji z serii NFS: Need for Speed Shift | ZapowiedŸ strona 1 | PC Gry-Online i powiem Wam, że jeśli będzie tak jak mówią, to może być to lepsza gra niż GT5, aczkolwiek... no właśnie, ACZKOLWIEK!!!!!!!!
    Co o tym sądzicie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Gears of Persia

Gears of Persia Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dla mnie to porażka, nawet rok nie minął od premiery Undercovera a oni się chwytają nowej odsłony NFS... Dla mnie NFS skończyły się na Undergroundzie, potem to już same odgrzewane kotlety ;p a czy pobije GT5 wątpię, każdy GT stał na wysokim poziomie więc ten powinien być także (choć co do prologa to bym trochę pomyślał)

4. CwK Bialy

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin
    Widzę, że nie orientujesz się zbytnio ;) NFS: Shift robi zupełnie inne studio odpowiedzialne za takie gry jak GT Legends czy GTR, więc... Nie porównujmy NFS Szajsu do NFS Shift :)

5. Zlocisz1234

Zlocisz1234 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Myśle ze to bedzie szajs jak nic...

6. andryush

andryush Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Hajnówka
    Od GT5 napewno lepszy nie bedzie , zwroc uwage ile pracy wlozono w takie Gran Turismo , a takiego NFS'a pewnie pod koniec roku juz bedziemy mieli. Gran Turismo to Gran Turismo i raczej nie ma co porownywac tej gry z innymi , to juz oddzielny rozdzial , a taki NFS'a to zwykla Arcade'owka , mam nadzieje ze Forza 3 pokaze prawdziwa klase i bedzie mi sie w nia rownie przyjemnie gralo co stare , dobre gran turismo :p

7. Gears of Persia

Gears of Persia Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jeśli to studio od GTR to tworzy to zwracam Honor ;) więc może coś z tego wyjdzie, z czasem zobaczymy, miejmy nadzieje że powalczy chociaż w Europie bo w Japonii to GT5 ma już pewną wygraną ;p

8. fatumzoR

fatumzoR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Nowy Sącz
    Może wyjść całkiem ładna i ciekawa gra moi drodzy :) Jeśli studio Slightly Mad Studios nie zrobi tego samego błędu co EA, to możemy mieć naprawdę killera (wyścigów) :) Z resztą screeny mówią same za siebie :) Zostało nam tylko czekać.. i ewentualnie kupować konsole :)

9. waski88

waski88 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    pisalem o tym w AKTUALNOSCIACH ale co tam ;)

10. CwK Bialy

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin
    Skąd ten głęboki wniosek?

Tak? Killzone2 robiony był ponad 4 lata i co? I wiele osób uważa, że COD4 jest lepszy, a jestem przekonany, że COD6 na pewno będzie ;)

11. Ulus

Ulus V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    krk
    Jestem ciekawy, czy w nowym NfS-ie już dadzą sobie spokój z Nitro i slow motion :)
    W końcu ma być realistycznie :)

12. Slighty

Slighty Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    PL
    Jak dla mnie każdy kolejny NFS jest coraz gorszy... nawet ściągać mi się tego nie chce a co dopiero kupować. Komercja i nic więcej. Byle tylko sprzedać coś 'nowego' za taką kasę jak zawsze ale dać produkt ten sam tyle, że w innym opakowaniu i z paroma nic nie znaczącymi dodatkami.

13. gumis

gumis Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
  14. martwycx65

martwycx65 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Połaniec
    Moim zdaniem to bedzie drugi Grid
    Za szybko wydaja te gry i nie ma efektu ;/

Ale coz zobaczymy

15. fatumzoR

fatumzoR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Nowy Sącz
    Co masz na myśli realistycznie? To że w trakcie wyścigu auto Ci zgaśnie czy zabraknie paliwa, czy to że realistyczne (bo w codziennym życiu również może być) nitro przyśpieszy Ci prędkości. Ludzie wy naprawdę szukacie dziury w całym, będzie premiera, zagramy, zobaczymy i wtedy się będziecie mogli wypowiadać :)

16. michal353

michal353 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    już po screenach widze, ze to bedzie drugi pro street. jak bedą zamknięte trasy to nawet na tą gre nie spojrzę. według mnie najleprze need for speedy były do most wanteda a dalej to juz same badziewia.

17. Tubson

Tubson Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Sulejówek
    a nie czytaliscie o tym ze EA przyznalo sie do błędu i dało dupy z nfsem ?? i teraz mają wyjsc 3 gry pod szyldem NFSa?? ale zupełnie inne w sensie jedna to shift który ma być baaardzo realistyczny... jakas arcadówka i coś tam jeszcze... mam nadzieję ze się w koncu obudzą bo kazda czesc od lat jest na to samo kopyto a odmiana by się przydała. po ostatniej porażce w koncu wyciągnęli wnioski i poszli po rozum do głowy ze lepiej zrobić cos realnego niz znowu powielać schemat za co im chwała... pytanie tylko czy dadzą radę... osobiscie wierzę że tak będzie :]
    z resztą EA jest nastawiona negatywnie na ubiegły rok... a mianowicie nawet Mirrors edge czyli nowatorska gra która praktycznie każdemu się podoba nie osiągnęła takich zysków jakie przewidywali i nie traktują jej jako rewolucje dlatego zacisnęli pięsci i szykują się konkretne podstawy do tego że walną czymś z grubej rury(nie ma to jak konkurencja na rynku) osobiscie lubie gierki od EA a ich zaangazowanie w nowe tytuły które mają wyjśc aż przyprawia mnie o dreszcze... Oby to nie było tylko mydlenie oczu przez rzecznika prasowego tej firmy tak jak mamy to w przypadku działań naszych szanownych posłów a słowa znajdą odzwierciedlenie w dowodach które trafią do naszych rąk w przyszłości. Pozostaje tylko czekać na te spełnione obietnice

18. Darth Dragon

Darth Dragon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    znając życie nowy tytuł nfs powinien brzmieć NFS: SHIT :D ale niczego nie będę przekreślał póki nie zobaczę, myślmy optymistycznie, kiedyś byłem fanem serii i mam nadzieje że po nie wypałach z pro street czy undercover znowu nim będę :)

19. Zlocisz1234

Zlocisz1234 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    kiedyś nfs byly spoko a teraz ... "SHIT"

20. rowerser

rowerser Sialalalalallalal V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master

Polubienia:
    141
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kozie Byki
    a nitro jest nie realne ?

21. dawid9450

dawid9450 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Widzę że ty też, te studio tylko współpracuje z BlackBoxem. Co do gry to będzie kolejny ochłap tak jak undercover.

Wczytywanie...

Poleć forum