1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Need For Speed : THE RUN - nowy gameplay!

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez QwerTaj, Lipiec 26, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    IGN opublikował nowy gameplay z Need For Speed : THE RUN.

Jak dla mnie panowie z Black Box'a kompletnie nie poradzili sobie z Frostbite 2.0. Gra jest po prostu brzydka, nie ma porównania do Hot Pursuit Criterionu. Kamera chodzi paskudnie, kompletnie nie pasuje mi do tego typu gry. Ten duży skok w ~ 1:30 jest strasznie naciągany.

Nie mniej, podobają mi się wyścigi w tym terenie, samochody wyglądają całkiem ładnie, pomysł sam w sobie jest ciekawy.

Premiera 15 listopada. Black Box ma jeszcze dużo pracy przed sobą.

Dla XBOXForum.pl - QwerTaj

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. termit92

termit92 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź
    Grafika i kamera nie są złę, myślę, że do premiery wszystko dopracują i będzie OK. CO do skoku, rzeczywiście jest zbyt wyolbrzymiony.

4. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Dla mnie to wygląda wręcz fenomenalnie! Czuję że podczas wyścigów nie będzie czasu na nudę i oglądanie widoczków : D Muzyka na + model samochodów na + zręczność na + aż się martwię że będę musiał puszczać gaz żeby w zakrętach wyrobić (przepaście, kaniony) Dla mnie kolejny hicior w który trzeba zagrać na jesieni :)

5. neo937

neo937 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    A jak dla mnie kolejna klapa spod szyldu NFS... Ja już nie wiem na co oni stawiają, bo jedni idą na jakość, drudzy na ilość, ale w przypadku NFSa to ani jedno, ani drugie. Z roku na rok dostajemy zapewnienia że to lub tamto będzie dopracowane lepiej niż poprzednio, a co innego zawalą an maxa. Oglądając ten gameplay widziałem zeszłorocznego Hot Pursuita z nowszą grafiką i innym terenem. Krótko mówiąc seria się wypaliła.

6. seanknw

seanknw Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    kolejna arcadówka jak zawsze z serii nfs może być

7. razor7

razor7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    A jak dla mnie niewypał. Kamera może i do takich tras odpowiednia, ale w mieście (jak było pokazane na poprzednim gameplayu) wygląda brzydko. Model jazdy już HP miał lepszy (albo koleś tak dziwnie kieruje). Ciekawi mnie jak chcą (o ile chcą) rozwiązać tryb z Free Roamem? Po przejechaniu całej Ameryki będzie tylko jedno miasto do jeżdżenia?

Prawdziwy NFS skończył się na Kill 'Em All.

8. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Zauważyłem, że po przejechaniu mety wszystkie samochody poza naszym znikają. Przed metą wymijaliśmy Skyline'a, a sekundę potem już go nie ma.

9. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Jedynie co mnie denerwuje, to ta nieszczęsna kamera. Mam nadzieję, że to poprawią, albo chociaż będzie można ją zmienić w trakcie gry.

10. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Marka Nfs umarła po Carbon...

11. szem0

szem0 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    mi brakuje licznika i trochę zajeżdża mi ten gameplay NFS HP a dla mnie HP jest najgorszy ze wszystkich NFS-ów

12. adam DL

adam DL Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Panowie bądźmy szczerzy nie będzie juz dobrego NFS z fabułą

13. ZZ123

ZZ123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bora Bora
    Ostatnim w miarę dobrym NFS był Carbon. Każdy kolejny to syf i tylko syf. Jeżeli już mają robić kolejną część to tylko Underground 3.

14. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    kolejny kotlet, tej części nie kupię nfs kupuję tylko żeby sobie pojeździć więc tej nie ma sensu może kolejną jeśli poprawi się grafika bo to chyba tylko jedyna różnica w każdej części.

A ten skok w połowie to co to ma być samolot stracił grawitację czy jak, przesadzone i to ostro.

15. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Ogólnie gra mnie sie bardzo podoba, ale kurcze to już nie ten NFS co kiedyś. Dla mnie seria NFS zaczęła się od Undergrounda który "przetarł" szlaki i rozpoczął nową erę wyścigów tunningowanych aut. Potem prawie idealny Underground 2 któremu brakowało lepszej grafiki i fizyki, wszystko inne było bliskie perfekcji. Następnie Most Wanted który moim zdaniem jest najlepszą cześcią NFS, ma spójną i ciekawą fabułę jak na grę samochodową, a cała reszta czyli same auta, tunning, model jazdy, wyścgi wszystko jest dla mnie perfekcyjne. Czasami brakuje wyważenia, niektóre wyścigi są zbyt trudne, free roam jest "pusty" ale to nie zmienia faktu że dla mnie, Most Wanted to najlepsza część NFS
    Co do The Run - chłopaki przedobrzają. Myślą że muszą dotrzymać kroku Gridowi czy Forzie i tworzą fotorealistyczne trasy, idealnie odwzorowane modele samochodów. Muszą się puknąć w głowe i przekonać że fani NFS nie chcą żeby gra ładnie wyglądała, chcą tego co w MW.

16. DJ.Bart

DJ.Bart Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tczew
    Dla mnie to telenowela i dla tego co cześć to kaszana, moje wrażenie z filmu sztucznie to wygląda :( a ten skok to bez komentarza.

17. neo937

neo937 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    kj5 dobrze pisze, najlepszy był MW, ale co do The Run też ma rację. Przedtem każdy jak siedział przy PC grając w w U1, U2, MW czy Carbon, to miał tylko nadzieję żeby ta gra mu działała i to w miarę płynnie (przynajmniej ze mną tak było). Każdy grając w te części z każdym wyścigiem miał nadzieję że uzbiera odpowiednią kwotę żeby kupić turbinę, czy wymarzony body kit. Teraz pogra się w tego "NFSa" (specjalnie tak napisałem, bo ta seria się wypaliła, jak już wcześniej pisałem) ze dwie godziny, i masz Pagani Zondę do której nic nie dokładasz, kasa w ogóle w tej grze się nie liczy, a bardziej jakieś zbyteczne punkty doświadczenia itp. Założe się, że każdy kto grał w Undergrounda 2, nawet nie zauważył fabuły która tam była, tylko pomijał filmiki żeby móc pojeździć. W coraz to nowszych odsłonach ścigałek od Black Boxu fabuła jest wciskana na siłę, i to nie tylko do gry, ale także osobie która gra.

18. sheriffxPL

sheriffxPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
    @up. Całkowicie się zgadzam. Pamiętam jak grałem w U2 czy MW i tam aż się chciało ścigać z policją, jeździć kolejny wyścig i zdobywać kasę.... po Carbonie gdzieś ta zabawa, czysty fun i arcade'owe założenia poszły w niepamięć. Na siłe próbują zrobić grę z pięknymi samochodami, epickimi trasami i poważną fabułą ale nie wychodzi im to coś. A miałem nadzieję że wyciągnął wnioski po poprzednich częściach i posłuchają się społeczności graczy. No ale kotleta łatwiej odgrzać niż przygotować nowe danie. Jak narazie niestety nie ma gry która przebiłaby Burnout Paradise, lub chociaż jej dorównała. Tak, Burnout Paradise to według mnie wzór arcadowej ścigałki. Świetne wozy, choć brak licencji, super model jazdy, kraksy, skoki itp itd. przez 50 godzin bawiłem się niemiłosiernie dobrze.

19. cptMichaaX

cptMichaaX XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    ten skok zdecydowanie do BANI! Gdy samochud znajdował się w powietrzu nie było w ogole tego czuć. Za duży skok i bez problemów telemark! Troche spieprzyli. Muzyka słaba w HP była lepsza i grafika była lepsza. Nie poradzili sobie z Frostbite 2!

20. dennykropka

dennykropka Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Zgadzam się z neo937. Ostatnie NFSdy to straszne niewypały moim zdaniem.
    Każdy następny nfs jest coraz gorszy.

21. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    nie wiem czy to wina jakosci filmiku czy co ale grafika jak zprzed 5 lat, nuda i nuda, nie ciekawi mnie jazda caly czas w gazie, bedzie kolejny niewypal w ktorego nie zagram

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum