1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Need for Speed: The Run - Opinie

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez Hawok, Listopad 13, 2011.

1. Hawok

Hawok Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Gra w sieci.
    Tylko opinie!!

ja już ściągam :) i później dam znać jak się gra prezentuje, bo na pewno jeszcze dzisiaj w to zagram.

2. Lotnik421 Xbox One

3. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Temat wyczyszczony, TYLKO I WYŁĄCZNIE OPINIE nie obchodzą mnie żadne release'y, xgd3 czy 2, jtagi czy rgh, to jest temat o opiniach, nie o pobieraniu i nagrywaniu gry.

4. Hawok

Hawok Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Pograłem godzinkę. Troche trybu The Run troszkę wyzwań.
    Gra jest genialna! Najlepszy NFS EVER !!
    fabuła genialna, quick time eventy bardzo dobre.
    Muzyka wgniata w fotel. 11/10

Najlepsza samochodówka roku. i NFS.
    Pełno akcji, dużo adrealiny, nie ma czasu na nude i odpoczynek

5. lord666raziel

lord666raziel Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    no to ja powiem tak jestem po jakiejs godzinie grania w tryb the run (wyzwań nie ruszałem) i póki co to gra jest już strasznie nudna ciągle to samo trasy mało "zakrętowe" jednym słowem leci sie na pałę, gram w wersję PC na ultra detalach i gra wogóle nie powala, nie wiem może moje odczucia co do tej gry sa uwarunkowane tym że gra jest mało wymagająca na normalu i kazdy casual sobie poradzi, zatem załączyłem trudniejszy poziom i tak naprawdę dalej to samo do przodu do przodu i nic poza tym powtarzające sie zadania i generalnie od początku ani razu nie musiałem powtarzać zadnego odcinka. troche nudna ale wypowiem się później jak wezmę sie za wyzwania i skończe tryb the run.

6. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Więc tak wypowiem się ale nie ***** na mnie :p
    Grałem we wersję na PC (raczej o wiele się nie będzie różnić od konsolowej wersji..).

Grafika:(ten aspekt może akurat być inny niż na konsoli).
    Bardzo ładna. Nie powiem modele pojazdów wyglądają ładnie. Otoczenie troszkę gorzej ale i tak jest ładnie (jak na NFS'a. Widać że silnik graficzny ze BF3 można zastosować do gier wyścigowych ale różnice są widoczne porównując BF3 a NFS:TR

Tuning:
    Hmm jeszcze nie doświadczyłem żadnego :(. Chyba że mowa o z góry narzuconym body kit - mamy 4 do wyboru (4 albo 3 jak się nie mylę..). Czyli o takim tuningu jak w Undergroundach można pomarzyć..

Muzyka:
    Bardzo fajna pasuje do gry. W końcu jakieś fajne rytmy pasujące do akcji na ekranie.

Pojazdy:
    Jest moje BMW 3 :) i love it :). W końcu to NFS więc licencje samochodów są wykupione, hmm ciekawe czy Subaru też jest bo jeszcze nie widziałem..

Sterowanie:
    Mam wrażenie że jest jakieś opóźnienie jak chodzi o klawiaturę.. Dziś spróbuję jeszcze na padzie z x360 czy tak samo jest.
    Strasznie to odczuwałem podczas pierwszego styku z tą grą (nie spojleruje :)). A teraz albo to troszkę zanikło albo po prostu się przyzwyczaiłem..

Fabuła:
    Zapowiada się ciekawie. Gra bardziej idzie w kierunku "przejdź mnie raz, bo mam fabułę..". Ogólnie fabuła rozwija się powoli ale ciekawie mam nadzieje że będą jakieś fajne akcje jak na razie jestem pozytywnie zaskoczony.

Czy to NFS?
    Gierka odbiega strasznie od ostatni NFSów jak już wspomniałem w grze ukazana jest fabuła i szczerze powiedziawszy po linii dążymy do końca rozgrywki. Osobiście szczerze wątpię że ukończę grę 2 raz. Chyba że w późniejszym terminie na xboxie żeby GS sobie podciągnąć troszkę.

Quick time events:
    Ciekawie zrobione nadają grze/fabule klimatu. Na klawiaturze troszkę dziwnie ale na padzie na pewno o niebo lepiej bo przyciski są znacznie szybciej dostępne.

Ogólnie rzecz biorąc jak na razie mam przegrane 45 minut (odcinek 4) i jestem raczej pozytywnie zaskoczony spodziewałem się średniawki, lecz jak na razie moje odczucie jest takie, że jest to coś więcej niż średniak. Ogólnie nie da się jej sklasyfikować bo jak powiedziałem w moim odczuciu jest ona na jeden raz.. (ale tak została zrobiona) Ale mam nadzieję że ten jeden raz to będzie konkretnie i z wielkim Booom Headshoot (dobra bez Headshoot) :).

Ocena: 8/10 (jak na grę którą nie skończyłem - wysoka ocena)

Polecam. W końcu coś innego niż robienie setki okrążeń na podobnych torach.

PS. Pisałem szybko bo do pracy. See Yaa Gringos do 23.15

7. mikul1991

mikul1991 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Pogralem z godzinę w The Run i moje pierwsze wrażenia są całkiem pozytywne. Gra jest bez porównania lepsza od dema. Model jazdy jest kompletnie zręcznościowy, ale ostatecznie sprawuje się naprawdę dobrze (jak ktoś lubi takie wyścigi). Całość jest dynamiczna i pędzi na złamanie karku. Gra prawdopodobnie będzie bardzo krótka, ale wyśmiewane przez wszystkie serwisy 2h to mocna przesada. Normalnemu graczowi główny tryb The Run zajmie jakieś 3-4h, dodatkowo mamy jeszcze tryb wyzwań, który czas ten podwoi. No i jest tryb multiplayer wymagający Online Passa.

The Run to wyjątkowy NFS, zupełnie inny niż wszystkie. Plus za próbę wprowadzenia ogromnej puli innowacji do serii, ale kurczę gra mogła by być dużo lepsza. Pomijam grafikę, która choć nie wydaje się okropna jak w demie, a całkiem łada (mimo to jest daleko za Hot Pursuit), chodzi mi o mechanizmy rozgrywki. Zamiast liniowego wyścigu z LA do NY mogli zrobić otwarty świat i etapy na zasadzie znanej z Most Wanted (coś jak czarna lista - przejedź kilka wyzwań i wyścigów, aby przejść do finalnego etapu otwierającego dostęp do kolejnej części głównego wyścigu). Nie narzekam natomiast na brak tuningu, nie jest tu zupełnie potrzebny. Co jeszcze - nie spodziewałem się że to powiem, ale QTE nadają tej grze całkiem ostrego charakteru - nie są trudne, spotyka się je bardzo rzadko, ale potęgują w banalny sposób emocje - odważę się powiedzieć, że tu pasują.

Gra ma sporo bezmyślnych rozwiązań (najgorsze jest cofanie czasu do ostatniego checkpointa - wystarczy wyjechać lekko z trasy i wyświetla nam się migający napis REWIND na czarnym tle. Jest to głupota totalna, startujemy często za daleko, do tego gra potrafi nas cofnąć do bardzo głupiego momentu - nie raz, nie dwa zaczynamy jadąc centralnie na innego uczestnika ruchu drogowego, co kończy się wypadkiem i kolejną powtórką w tym samym miejscu), ale nie przekreślają one całości. Oryginała w życiu bym nie kupił, ale mimo to warto zagrać. Wstępna ocena 7/10.

EDIT: Pograłem trochę w multi i ogólnie było by całkiem niezłeg, dyby nie koszmarne wręcz lagi, tragicznie działający system kolizji (czasem wystarczy się lekko otrzeć o coś żeby nastąpił respawn, czasem można się wrypać w zakręt z dużą prędkością i wyjść z tego cało) i niewyraźną grafikę. O ile w singlu ostatecznie nawet daje radę, o tyle w multi silnik BFa3 to po prostu dramat. Obraz jest mocno rozpaćkany, liczba klatek momentami spada zbyt mocno.

Singiel 7+/10 (im dalej tym lepszy, szkoda że tak krótki - 7h stawiam max z wyzwaniami)
    Multi 6/10 (niedopracowany jak cholera, gdyby nie to było by 8/10)
    Grafika 7/10
    Model jazdy 8/10 (zaskakująco dobre arcade, mocno dynamiczny, spisuje się świetnie tak w singlu jak i w multi)
    Dźwięk 8/10 (daje radę, ale niczym nie zaskakuje, rzetelna robota)
    Całość 7/10 (za krótko, z idiotycznymi błedami, ale całkiem grywalnie)

8. Fabianno

Fabianno Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Też chwilę pograłem i niestety według mnie bardzo słabo. Tak jak poprzednik pisze - przewijanie czasu przy wypadku to beznadziejna opcja... mało tego w 1 szym wyścigu już się śmiałem z bezmyślności twórców :) jadąc po błocie słyszymy piski opon... gratuluje, póki co oceny nie wystawie bo nie grałem na tyle długo by oceniać ;)

9. Cyga0000

Cyga0000 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Gra jest strasznie słaba niestety, jedynie muzyka mi sie podoba. O niebo lepszy byl zeszloroczny Hot Pursuit.

10. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Teraz już mogę się do końca wypowiedzieć na temat gry..

Grę skończyłem w 2 godziny i 15 min. Przyznając się, że gdzie nie gdzie dałem ciała i aż 15 razy miałem respawn..

Respawn - czym to się je?
    Respawn w tej grze jest bardzo dziwny.. Parę razy miałem tak że lekko najechałem na trawę i lipa już powtórka.. Albo lekko uderzyłem i już powtórka.

Przeciwnicy:
    Raz jadą jak dzieci, a raz biorą zakręty idealnie .. Więc nie wiem co mam o tym sądzić..

Zachowanie się pojazdu:
    Jednak na prawdę pojazd dziwnie co niekiedy się zachowuje. Nie reaguje od razu na nasze manewry czuć taką chwilę bez kontroli..

Samochody:
    Nie wiem po jakiego grzyba jest w tej grze xx samochodów jak tak i tak pojedzie się może 4-8 samochodami.. Nie wspominając już o daremnym pomyśle zmiany samochodu.

Koniec

Po skończeniu gry i po mojej wstępnej ocenie. Jestem wręcz zmuszony do skorygowania swej oceny i niestety obniżyć ją do 6(-7)/10. Koniec wątku głównego na prawdę jest na raz dwa trzy i gotowe.. Co bardzo zepsuło całokształt wątku. Po skończeniu gry jestem pewien że do niej nie wrócę i na 101% odpuszczę sobie wersję na x360.

Dalej jestem zdania że warto zagrać ale trzeba się uzbroić w stalowe nerwy (w niektórych momentach) i przygotować się na to, że jest to gra na raz.

Szkoda to mówić ale NFS schodzi na złą drogę :(.

11. mikul1991

mikul1991 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja również koryguję swoją opinię po skończeniu trybu The Run. U mnie pękł w w 2h i 18min, ale spokojnie przy grze przesiedziałem z 3 i pół h. O ile początkowo grało mi się naprawdę fajnie, o tyle im dalej w las tym bardziej wychodzą na jaw karygodne niedoróbki. Respawn jest tak irytujący, że nie raz prawie padem rzuciłem w telewizor, gra ma dziesiątki tępych rozwiazań, mnóstwo błędów.. Do tego TRAGICZNE skrypty, chory poziom trudności (raz banał, raz trudno jak cholera - przykładowo zawsze w tym samym miejscu wjeżdża na ciebie centralnie policyjne auto, ominięcie go graniczy z cudem, bo nieraz lekko się wychylisz i mega kraksa, po czym genialnie wykonany respawn). Wkurzał mnie też model jazdy, nie jest zły, ale potrafi irytować. Fabuła jest tak tępa, że momentami nawet ona podnosi ciśnienie. Gra tylko dla sadomasochistów lub bardzo cierpliwych osób. Ocena końcowa to dla mnie 5/10. The Run nie powinien ujrzeć światła dziennego... (na PC zapewne oczko wyżej, bo tam grafika może być DUŻO lepsza).

Najgorszy NFS od czasów Undercover, choc jak się dłużej zastanowię to w Undercover grało mi się lepiej niż w to (przynajmniej kampanie wymęczyłem w 15h, nie to co tu).

Choć gra jest piekielnie krótka to już nią rzygam - tryb wyzwań ruszę najwcześniej za jakieś pół roku, o ile w ogóle.

12. krgs

krgs Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wrocław
    na mnie gra zrobila pozytywne wrazenie, bo od czasow undegrounda 1 i 2 mysle ze to jest najlepsza czesc nfs'a, bo po za tym hot pursuit'em bylo bardzo fatalnie... Gra ma znakomita fabule, fajne cut-scenki, dobra grywalnosc aczkolwiek nie podobaja mi sie tzw. respowny i krotki tryb kariery. ale ogolnie gra (moim zdaniem) gra jest warta swieczki ;-)

OCENA 7/10

13. malawi

malawi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Chorzów
    no tak nowy nfs hmm i co wy na to?
    jak dla mnie the run to taki średni nfs któremu daje 6+/10.

fabuła- nooo jest jakaś tam i to by na tyle było... tytułowy "run" przeprowadzi nas od san francisco do nowego jorku, ponad 3000 tysiące mil dróg- jea! niestety przejechanie takiego dystansu zajmie nam nie wiecej niż 2-3h( kiepsko )

grafika- jest dobra, fajne widoczki z USA , poprawnie zrobione modele aut licencjonowanych. do grafy się przyczepić nie mozna zbytnio

muzyka/dźwięk- muza daje rade, są szybkie kawałki dopasowane do naszego rajdu przez USA

Ogólnie rzecz biorąc z nfs-a zrobił się taśmowiec ala fiffa, tyle że w tym przypadku nie wychodzi to na dobre, no ale cóż tak już musi być widać

14. InTheViper

InTheViper Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    C:WINDOWS/SYSTEM 32
    Jestem po 1h i 15minut grania i jestem w 8 bodajże lvl jak i w 6 etapie (do końca 4) tak,że wieksza połowa gry zajeła mi 1h i 15 minut teraz druga nie cała połowa.

Odnośnie gry z hp nie ma porównania,lepsze sterowanie,gliny nie dają tak w du..,grafika ładna,muzyka też,

no i dwa minusy gry

Zbyt krótka
    no i to jak sie wpadnie w auto to od nowa od danego momentu(denerwujace to jest)

tak,że jak wszystko pójdzie dobrze to tytuł jutro finito.Skończyłbym dzisjaj ale na przymus wyłączyłem konsole bo bym jeszcze grał,tak mnie to wciągneło.

gra ukończona w 2 godziny 11 minut i 55 sekund ;p

odnośnie gry w ostatniej rundzie straciłem tyle nerwów co przez miesiąc w robocie nie stracę,pad leżał 3 razy na podłodze no aż żem czerwony ze złości był bo nie dość ze nie wybrałem pagoni zonda ino porsche wziołeem a później nie szło tego zmienić bo po drodze nie było CPN to na dodatek przy prędkości 190 jedziemy i są takie jak ontenery no i wejdz przy 190 jeden miniejsz a tu nagle drugi zderzasz się i bum od danego momentu idziesz.W pewnym momencie to miałem nawet płytę wyjąc i połamać.

15. Tomaszek88

Tomaszek88 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Wyszła dobra gra, warta uwagi ale tryb kariery jest po prostu koszmarny.

Na hardzie grę skończyłem w 2h 4min i 45sek.

Ratuje tą grę jeszcze genialny multi oraz wyzwania które są bardzo ciekawe. Trasy w grze również są niczego sobie.

Ja pamiętałem jak zapowiadali że dostaniemy interaktywny film. Ale nie przypuszczałem że to słowo "film" nabierze tutaj takiego znaczenia :p

16. Tomaszek200688

Tomaszek200688 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Gra skończona w 2h. Trochę to dziwne. Aktualnie jedna z najlepszych jak i najgorszych gier samochodowych w jakie przyszło mi grać.

17. Maniak123

Maniak123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam.Po swietnym need for speed hot pirsuit obawialem sie czy programisci dadza rade z the run.Po przeczytaniu kilku newsow w sieci dowiedzialem sie ze gra zbiera slabe noty.Dopiero po sciagnieciu gry i ograniu jej wyrobilem swoje wlasne zdanie na temat tej gry.Na samym poczatku moze troche wieje nuda,lecz po kilku wyscigach i zdobyciu kiklu fajnym bryk gra daje rade.Swietny tryb kiedy mamy np 4 chackpointy i musimy zasuwac aby zdazyc przed czasem.Takze nawet wypada fajny patent aby wyscignac kierowce i utrzymac prowadzenie do konca czasu.Jeszcze jest swietny tryb gdzie musimy wyprzedzic np 10 kierowcow na danym odcinku.Do nowosci nalezy takze fabula oraz sporadyczne sekwncje QTE czyli mamy przerywnik i np nasz bohater ucieka przed policja pieszo,musimy wciskac odpowiednio przyciski na padzie ktore pojawiaja sie na ekranie aby wyjsc z danej opresji.Jedynie muzyka mi sie nie podoba,jest do bani i tyle.Moze to nie swietny hot pirsuit,troche tesknie jak scigalem policyjnym wozem 7 kierowcow aby ich zatrzymac,ale gra daje rade.Jestem w 6 odcinku gry i na tren czas wystawiam the run ocene 8,oczko mniej od swientego hot pirusi.Nie wierzcie plotkom i zagrajcie w ten tytyl goraco polecam wszystkim fanom need for speeda.Pozdrawiam

18. Rafal86PL

Rafal86PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja też niepotrzebnie czytałem negatywne opinie. Sam zagrałem i jestem zadowolony. Jest to prosta arcadowa scigałka z ładną grafiką - dająca frajdę z jazdy. Tryb fabularny to ok 2.30h samej jazdy. Dodatkowo niektóre etapy trzeba powtarzać - nie raz. Myślę, że z 5h się zrobi jak nic. Do tego dochodzi tryb wyzwań, a czasowo to kolejne tyle. Polecam!

19. Lucky Luke

Lucky Luke V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    125
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wroclaw
    Jak dla mnie gra trzyma poziom. Jedna z najlepszych nfs w historii

Plusy:
    +jest fabuła, liniowa ale ciekawa- do nfs'a pasuje
    +grafika, czasem ładna a czasem miażdżąca (góry, jesień pod NY)
    +dźwięk, tu jest naprawdę dobrze. świetne kawałki wpadają w ucho
    +urozmaicenie tras na świetnym poziomie, każda trasa inna, różne warunki pogodowe

Minusy:
    - te powtórki po kraksie ehhhh....
    -bardzo krótka
    - mało samochodów jak na tryb kariery
    - czasem nie czuć prędkości
    - dziwne opóźniane reakcje przy sterowaniu

20. Panicz

Panicz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Naczytalem sie negatywnych opinii i gra sobie lezala az do czasu kiedy postanowilem odpoczac od skyrim. Z czystej ciekawosci odpalilem gierke i powiem ze jestem pozytywnie zaskoczony.
    Zle opinie pewnie leca od ludzi ktorzy za wyscigi uznaja tylko symulatory.
    Gra daje genialne poczucie ogromnej predkosci, to zwykla zrecznosciowka w ktorej musisz wykazac sie refleksem zwlaszcza jak jedziesz pod prad autostrada z 350 na liczniku. Zawsze podobal mi sie gumball 3000 i ta gra to wlasnie taki gumball.
    Smieszy mnie tez czytanie ze ludzie gre zaliczyli w 2h bo tak im ostatni licznik pokazal. Z ciekawosci liczylem czas zabawy i bylo to niecale 6h przy konsoli tylko i wylacznie przy jednym trybie gry. Licznik z gry zlicza tylko czysta jazde i same pojedyncze czasy z tras. Jesli by tak zrobili w innych grach wyscigowych to by wyszlo ze przechodzi sie je w 3-5h :)
    Frostbite 2? Gdyby nie napisy przed gra to bym nie uwierzyl, grafa nie jest zla ale to stanowczo nie fajerwerek graficzny, ot dostateczna.
    Jedyny mega denerwujacy aspekt dla mnie to fakt ze czasem nawet wyjechanie 2 metry za trase konczy sie resetem oO wtf? To przerazajace ograniczenie.
    Ode mnie duzy pozytyw dla tej gry.

21. 1speed1

1speed1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Wczoraj ukończyłem The Run, do którego zasiadłem z pesymistycznym nastawieniem. Bardzo się zdziwiłem, bo ta gra okazało się o wiele lepsza niż oczekiwałem. Ciekawa grafika, w miarę urozmaicony gameplay, quick time events na poziomie. Co tu jeszcze napisać, model jazdy może na początku dziwny, ale potem mozna się do niego przyzwyczaić i wygodnie grać. Oczywiście jest parę minusów, np. niekiedy gra potrafi wycofać do ostatniego punktu kontrolnego tylko dlatego, że wyjechałeś 1m poza trasę, ale to rzadko się zdarza. Dziwna sprawa z samochodami, po jest och naprawdę dużo, a jeździ się paroma w całej grze. Długość gry też nie powala, ale jest to rozgrywka na dobrym poziomie Jak dla mnie spokojnie 8/10 no i w końcu coś udanego po nudnym (dla mnie) zeszłorocznym Hot Pursuit. Zalecam nie sugerować się negatywnymi opisami i samemu spróbować w to zagrać, ja niestety za dużo się naczytałem i prawie nie zagrałbym w tę grę.

Wczytywanie...

Poleć forum