1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

NEED FOR SPEED UNDERCOVER !!

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez kubans, Październik 19, 2008.

1. kubans

kubans Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Producent: EA Games
    Wydawca: Electronic Arts Inc.
    Dystrybutor PL: Electronic Arts Polska

Data premiery zagranicznej: 18 listopada 2008
    Data premiery polskiej: 21 listopada 2008
    Nośnik: DVD
    Tryb gry: single / multiplayer
    Wymagania wiekowe: brak oganiczeń
    Wersja językowa: angielska

Kolejna, 12 już odsłona słynnej serii Need For Speed nadjedzie 21 listopada! Gra Need for Speed Undercover będzie dostępna w wersji dla komputerów PC, telefonów komórkowych oraz konsol PLAYSTATION®3, Xbox 360TM, WiiTM, PlayStation®2, Nintendo DSTM i PSP® (PlayStation®Portable). Tytuł powróci do korzeni serii Need for Speed, oferując widowiskowe pościgi policyjne i najlepsze licencjonowane samochody z całego świata.

- Scenariusz Need for Speed Undercover zrealizowany został w iście hollywoodzkim stylu, aby jak najlepiej oddać atmosferę fikcyjnej metropolii Tri-City - powiedział Bill Harrison, producent wykonawczy. - Dzięki zaangażowaniu przez nas aktorskich talentów światowego formatu, prezentacja fabuły nabierze wyjątkowego wymiaru.

Gwiazdą nadchodzącej produkcji będzie hollywoodzka aktorka Maggie Q. Wcześniej grała m.in. w Mission Impossible III i Szklanej Pułapce 4.0. W Need for Speed Undercover zobaczymy ją w roli ponętnej agentki federalnej Chase Linh, która będzie łącznikiem głównego bohatera, infiltrującego pod przykrywką pewne środowisko przestępcze. Przed graczem stanie zadanie rozpracowania tej międzynarodowej gangsterskiej siatki - w tym właśnie celu trzeba będzie uczestniczyć w nielegalnych wyścigach i wykonywać inne niebezpieczne misje, prowadząc superszybkie samochody.

- Zawsze byłam fanką gier wyścigowych, więc udział w tworzeniu Need for Speed Undercover uważam za niesamowite przeżycie - dodała Maggie Q. - Ogromne wrażenie zrobiła na mnie technologia, którą wykorzystuje się w trakcie produkcji. Czułam się dokładnie tak, jak na planie hollywoodzkiego filmu. Wprost nie mogę się doczekać premiery gry.

Zródło : speed-zone.pl

2. Lotnik421 Xbox One

3. password

password Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zdolny śląsk
    Odp: NEED FOR SPEED UNDERCOVER !!

widzialem screeny a na nich same egzotyki typu porsche i inne sportówki, gierka wygląda ja most wanted mnie w sumie bardziej kręciły typy andegrandowe :p

4. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
  5. kubans

kubans Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Odp: NEED FOR SPEED UNDERCOVER !!

Własnie najlepszom informacja jaką mogła by ze bedzie podobna do MW
    Most Wanted był jednym z najlepszych wersji z tytułu Need For Speed

jak bede jusz downloadu to dam wam linka:)

Wczytywanie...

Poleć forum