1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Need For Speed: Underground 3 możliwy pod jednym warunkiem

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Sierpień 28, 2013.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3216
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Twórcy zrobią go, o ile będą szanse, że gra sprzeda się w nakładzie... 15 milionów egzemplarzy.

O tym, że fani marki Need for Speed domagają się kontynuacji serii Underground chyba nikogo przekonywać nie trzeba, a jeżeli ktoś jeszcze nie jest tego świadomy, niech zerknie sobie chociażby na komentarze w serwisie YouTube umieszczane pod filmikami z Need for Speed: Rivals. Panowie ze studia Ghost, w których rękach aktualnie przebywa marka i którzy pracują nad tegoroczną odsłoną gry, oczywiście są świadomi żądań fanów, jednak - jaki sami przyznają - powrót Underground wcale nie byłby taki prosty, jako może się niektórym wydawać.

- Oczywiście, że musimy słuchać naszych fanów. Gdyby ludzie przyszli do mnie i powiedzieli, zrób Underground 3 na silniku Frostbite 3 z dokładnie tymi samymi ficzerami, a sprzedasz 15 milionów egzemplarzy to oczywiście, że tak, zrobiłbym tę grę. Ale to nie jest takie proste - tłumaczy Marcus Nilsson, szef studia Ghost Games.

Co więcej Nilsson nie ukrywa swoje sentymentu do Underground. - Odczuwam tęsknotę. Uważam, że wiele elementów Underground było bardzo dobrych. To co znajdziecie w Rivals w pewien sposób łączy z sobą zalety gier od Criterion, jak fizykę, pracę kamery, samochody, z aspektami z przeszłości, takimi jak narracja czy możliwość personalizacji. I tak, przyznaję, Rivals nie pozwoli na szalone przeróbki i dodanie neonów do podwozia i być może dlatego pozbawiony jest wielkiego hype'u. (...) Uważam, że w Need for Speed musi być możliwość przerabiania aut i będziemy podążać w tym kierunku - tłumaczy Marcus.

Na koniec po raz ostatni zapewnia, że zdaje sobie sprawę z oczekiwań graczy Underground. - Ludzie zawsze będą mieli różne opinie. Moją pracą jest zrozumienie ich uczuć i zbudowanie gry, która jest dla nich najlepsza. Widzę komentarze o Underground, uwierzcie mi, i to nie jest tak, że nie traktuję ich poważnie - tłumaczy M. Nilsson.

Może więc, koniec końców, to właśnie ciągłe powracanie przez fanów do tematu NFS: Underground prędzej czy później odniesie skutek? Moim zdaniem, jest na to spora szansa. Twórcy już wiedzą, że fani pragną kontynuacji tej marki. Prędzej czy później będą musieli podążać za ich oczekiwaniami.​

2. Lotnik421 Xbox One

3. the mistic

the mistic Banned

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Niech zrobi go cryterion fani zaraz ostygną:D

1 osoba to lubi.
  4. Border

Border Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    niech przestana juz robi te gnioty nfsy ilez mozna!?

5. play

play Banned Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    uk/pl
    Niech zrobią rok przerwy. Potem underground 3 pozamiata scenę i znowu rok przerwy ludzie już się połapali ze to smakuje jak stary kotlet z McDonalds i potrzeba odpoczynku aby wyhodować nowy smaczny produkt :)

6. ad1

ad1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    147
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Śląsk
    Nie jaram się żadną nową odsłoną. Zacznę wtedy gdy zobaczę nazwę tematu- Underground 3 potwierdzony (lub coś podobnego)

7. Makavel

Makavel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Drawsko Pomorskie
    Zdają sobie sprawę, że wiele osób chce nowego Underground'a, ale mimo to co roku wypuszczają coraz to bardziej odgrzany kotlet, nic tylko pogratulować.

8. Draptol787

Draptol787 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    heh... niech oni najpierw pomyślą czy jest sens robić kolejny NFS niewypał. seria dawno już umarła i niestety jeśli nie wezmą się za nią ludzie co potrafią tworzyć gry, a nie masowo je produkować to umrze bezpowrotnie. Ja juz dawno nie gram w NFS, ponieważ po Most Wanted (starym) każda kolejna część to gniot z lepszą grafiką i bardziej rozdmuchaną kampanią reklamową. Szkoda, bo wychowałem się na tej serii,a teraz musze patrzec jak pieniądze zabijają coś co kiedyś było niemal tak kultowe jak Kevin sam w domu na święta :)

9. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    sory ale juz wszyscy sie podniecali jak w zeszlym roku zapowiedzieli ze bedzie nowy Most Wanted a jak sie skonczylo to wiemy... wiec to ze oni by zapowiedzieli nowego Undergrounda to nic by nie znaczylo bo skonczylo by sie tak samo jak MW

1 osoba to lubi.
  10. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    359
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Dokładnie barman_2000 co nam po nazwie jak i tak to kolejny crap będzie...

11. x360gltich

x360gltich Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Jak Underground 3 ma być taką kontynuacją jak Most Wanted 2 to ja niestety podziękuję, ta gra nie ma tego klimatu.

Dobrze jakby zrobili kopie dwójki, z lepszą grafiką, większymi możliwościami, innym miastem, większą ilością pojazdów.

12. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Jeżeli będą się za to brać ludzie którzy do tej pory robili kupę, to Underground 3 będzie kupą i musicie sobie z tego zdać sprawę.
    Nazwa Underground nie jest tak magiczna że gra jest dobra tylko przez ten napis.

Druga sprawa jest taka, że moda na autka z neonkami kolorowymi dawno się skończyła i szczerze powiedziawszy teraz mnie to śmieszy.

13. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    nie interseuja mnie te crapowe nfs ,dopoki nie zobacze nfs z tuningiem i normalna fizyka jazdy ,a nie 200km/h reczny i wchodzenie w zakret .... kto tworzy te gry to niewiem ,a ja ide dalej grac w undegrounda 2 ta gra sie nigdy nie nudzi pozdro...

14. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Niech zrobią dobrą grę to sama się sprzeda w dużym nakładzie, a nie nam mówią że zrobią nfs pod nazwą Underground, a wyjdzie.... wiadomo co.
    Na most wanteda 2, też się jarałem.. Niestety długo w niego nie pograłem

Wysłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 4

15. arkrider

arkrider Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Sierpc
    no ja w most wanted 2 grałem nawet nie 5 min, a miała być taka sieka... criterion robi świetne gry...

16. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    most wanted 2 to najwiekszay crap nfs ... juz run byl lepszy ...

17. smrodek11

smrodek11 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Wyjdzie jako Underground bez numerku, zapowiedzą to jako nowa marka, i jak zwykle będzie crap.

18. Kapitan Bakłażan

Kapitan Bakłażan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Mętów

Uważam, że wiele elementów Underground było bardzo dobrych...

Co? W Underground'zie nie było ani jednej rzeczy, która nie była by "bardzo dobra"! Wszystko tam było świetne, to była rewelacja. Fizyka, modele, klimat i TUNING - a nie jakaś personalizacja... A poza tym jak mają robić kontynuacje, na tym śmiesznym, nierealistycznym i w ogóle nie pasującym silniku Forstbite to ja dziękuje... :mad:

19. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1669
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Co tu dużo pisać :
    NFS UNDERGROUND = dobra muza + dobra grafika (jak na tamte czasy) + długość gry + mnóstwo tuningu + czysty fun z gry.

Wszyscy co twierdzą, że czasy neonów (tuningu..)itp itd już minęły to chyba nigdy nie jarali się tym. Ja kocham tuning samochodów i nie wyobrażam sobie np. posiadanie prywatnie samochodu tak jak go fabryka wypuściła.
    Pierd* modę. Liczy się fakt, że mi się to podoba, a nie, że moda już jest inna :p

20. Kryniuk

Kryniuk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Skierniewice
    Dla mnie U3 = wieksza ilosc customizacji niz nfsu2, ilosc okolo 100 samochodow typowo ulicznych: Honda civic, toyota supra itp., muzyka mocne pierdo*niecie bassem, w stylu lil john - bass terror, ale przedewszystkim drift!!! I jeszcze wiecej tuningu poczawszy od narketek do wentyli skonczywszy na stickerbomba'ch na lusterkach :D

Wysłane z mojego TOSHIBA_AC_AND_AZ za pomocą Tapatalk 2

21. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Tak jak przedmówcy mówili. Chcieli "odpicować" Most Wanted. Jak Im to wyszło, wszyscy o tym wiedzą. Tak samo będzie z Underground 3.

Wczytywanie...

Poleć forum