1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Need for speed w rękach Criterion

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Rafau666, Czerwiec 23, 2012.

1. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    Criterion bierze w swoje ręce wszystko, co jest związane z Need for Speed.

Jeżeli denerwowało Was to, że marka Need for Speed przekazywana jest w ręce różnych deweloperów, to teraz możecie (?) już spać spokojnie. W najnowszym wywiadzie dla GameInformera wiceprezydent Criterion, Alex Ward, stwierdził, że od teraz jego firma odpowiada za słynną markę.

Oznacza to mniej więcej tyle, że nawet w sytuacji, gdy ktoś inny zajmie się kolejną grą, to ciągle na Criterion będzie spoczywać dopilnowanie procesu jej powstawania, jak powiedział Ward:

2. Lotnik421 Xbox One

3. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    A to że w Shifty też? Jak to wpływa na politykę EA? Nadal 2 NFSy w roku? Symulacja i zręcznościówka? Żądam odpowiedzi!

4. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
  5. Tieu

Tieu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Zagan, Polska
    Criterion robi dobrego... burnouta. ZA NFS się niech nie biorą. Po pokazie Most Wanted mam wrażenie, że to Burnout Paradise 2

6. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
  7. Dr.Analos

Dr.Analos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Japier.. Citerion wypier.. robić sobie Burnout ... NFS to już upadł .. dzięki temu panu

8. Enz0

Enz0 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    Zaloze sie ze wiekszosc dzieci zobaczy criterion przypomni mu sobie ze jak odpalal burnouta to to pisalo wiec pewnie cos z bournoutem, a tak na prawde nikt z nas nie wie co potrafia robic. Wlasnie to by byl dla mnie smiech gdyby wyszedl mistrzowski most wanted a pozniej ten sam gosc o kurde ale fajna gierka sciagam/kupuje.

Ja sie nie znam na tych calych developerach nie siedzialem w tym nigdy chociaz mialem marzenia. Co wyjdzie to wyjdzie, wyjdzie syf nie sprzeda sie i wymysla cos nowego badz odpuszcza. Wyjdzie dobra gierka beda robic dalej prosta logika a nie mecicie tutaj swoimi placzami. Cwaniaki jestescie na kogos potraficie zrzucic wine, to pokaz czy ty zrobisz chociaz jakakolwiek gre, i dopasuj ja do wymagan xboxa. Nawet nie wiem czy glupiego Hexic'a bys zrobil.

9. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    o_O

10. MrDraiger

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    A więc mówię otwarcie: nie potrafię robić gier, więc się za to nie biorę. I co? Jestem konsumentem tychże gier więc mam prawo je ocenić.

11. Lusus

Lusus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Criterion jest własnością EA, więc jak każą, im robić NFSa co pół roku, to będą robić co pół roku. Znając życie, to ze "starego Criterion" została tylko nazwa, ze względów marketingowych, tak jak np Bioware.

12. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    HP mi się bardzo podobał, nowy nie napawa mnie optymizmem. NFSy to dobre gry, ale już nie tak jak kiedyś - epickie...

Criterion to studio dobre, nawet bardzo, jestem pewny, że stworzyliby NFSa, który zakręciłby nam w głowach, no ale... EA.

Nie ma co rzucać błotem w Criteriona, bo to nie ich wina. Tak samo Treyarch i IW nie jest winne upadkowi Call of Duty. Ahh te pieniądze.

13. MrDraiger

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    @Up, no ale jak już Criterion robi te NFSy to mogliby lepiej dopracować model jazdy i jej feeling i zacząć odróżniać NFS i Burnouta, niech model jazdy z Burnouta pozostanie w Paradise City i niech wróci ten arcadowy styl jazdy z 200km/h na zakręcie :)

14. resident202

resident202 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    #MrDraiger- SHIFT to już na szczęście osobna seria, zwróć uwagę, że druga część nazywała się SHIFT 2: Unleashed. Niestety Criterion już z każdej części zrobi kupę bo taki już mają styl (nie że kupa tylko podobny do Burnouta, chociaż...:p)

15. MrDraiger

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    @resident202

Właśnie też zwróciłem uwagę na to, że w tytule Shift nie ma wzmianki o serii Need for Speed. W Burnouta Paradise przegrałem 32h gra mi się bardzo podobała, grało się niesamowicie przyjemnie i wciągało na długo. W Need for Speedy też mi się z reguły dobrze grało, MW, Carbon, ProStreet, Shift 2 i The Run w te części miałem przyjemność zagrać i przy każdej się dobrze bawiłem, przy jednej bardziej, przy innej mniej. Nie powiedziałbym, żeby "na zdrowie" wychodziło NFSom model jazdy z Burnouta, to po prostu nie ten styl. Niech Burnout pozostanie Burnoutem, a NFS, NFSem.

16. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    czego się boicie? kto robi to robi czy ea czy cryterion i tak to będzie grać. seria umiera dają to byle komu żeby się sprzedawało a cryterion ma dobre tytuły na koncię burnout

17. XBOX-M4ST3R

XBOX-M4ST3R Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    69
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ja myślę, że Criterion da radę. Trzeba być dobrej myśli :). Właśnie gram teraz w MW 1

18. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    no czyli juz nie bedzie nowego dobrego NFS skoro Criterion ma je robic, bo Hot Pursuit to byla najgorsza kupa z wszystkich NFS ostatnich lat :/

19. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    To chyba gralismy w rozne gry :p

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

20. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    najgorszy to chyba był undercover ale złego słowa o hot pursuicie nie mogę powiedzieć

21. ratajek

ratajek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Czyli seria NFS upadła.

PS. O co wszyscy czepiają się undercovera? Nie grałem i jestem ciekaw co w nim takiego złego.

Wczytywanie...

Poleć forum