1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

BETA Need for Speed

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez -=SETH=-, Październik 2, 2015.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3220
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

W wątku tylko opinie!

2. Lotnik421 Xbox One

3. KubaFreeStyle

KubaFreeStyle Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    94
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Zamość
  4. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3220
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Pograłem i zgodzę się z Kubą, crap... kolejny nfs robiony na siłę. Nawet dobra fabuła temu nie pomoże... Sterowanie z burnouta, po kraksie wycofuje na trasę po tym nie idzie dogonić rywali...

Ostatnia edycja: Październik 2, 2015
  5. bld

bld XBOX MANIAK Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    477
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Crap Crap Crap , nie wspomnę już o robieniu kariery w tej grze , przyszłości nie widzę ......

6. Sebsky

Sebsky Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Chyba muszę tu wylać swoje gorzkie żale. Gra typu dramat. Tak jak myślałem od samego początku. Dobrze, bo zaoszczędzę 250 złotych :)

- Model jazdy ani arcade, ani symulacja. Nawet nie wiem jak to opisać...
    - Wjazd na ręcznym w zakręt niczym Agustin Egurrola w cha-che
    - Cała rozgrywka w nocy, podczas deszczu (w tunelach też pada)
    - Kolizje kartony (nawet reflektory się nie zbijają przy uderzeniach)
    - Grafika z filtrem Blur, który zmęczył moje oczy po godzinie grania
    - Ciągłe telefony i te emocjonujące rozmowy
    - Tryb kariery polegający na jeżdżeniu od wyścigu do wyścigu
    - Żeby zacząć wyścig trzeba się zatrzymać, a wyścig i tak startujemy z rozpędzonym samochodem, 100 metrów za całą stawką (**** logic)
    - Sam wyścig, emocje jak przy dłubaniu w nosie, gdzie wyprzedasz całą stawkę i nagle przeciwnicy dostają mega turbo i tak w kółko
    - Pościgi policyjne niczym z Akademii Policyjnej
    - Brak kamery z kokpitu samochodu
    - Kompletny brak klimatu ulicznych wyścigów :(

+ Tuning aut na przyzwoitym poziomie
    + Modele aut również na dobrym poziomie
    + Soundtrack

Myślę, że jeszcze mógłbym znaleźć parę rzeczy, ale oczywiście na minus... Jest to oczywiście moja opinia po około dwóch godzinach grania.

Pozdrawiam,
    S3BSKY.

wendrol13 i barman_2000 lubią to.
  7. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1243
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    *Nie można pominąć filmów już nie mówiąc o tym że są sztuczne jak sylikonowe cycki.
    *Skręt w autach nadal denny, auta ociężale skręcają i nie mam na myśli siły odśrodkowej, prowadzą się jak betoniarka.
    *Jak dla mnie kamery z za są za nisko.
    *Nie mogę wyczuć prowadzenia.
    * Jak patrze na mapę to przez pewną dzielnicę przechodzi tylko autostrada, pewnie dodadzą to w dlc.
    *Z kilku kawałków jakie słyszałem nic nie wpada w ucho.
    *Przeciwnicy dziwnie potrafią nagle wystrzelić przed nas.
    *Doczytujące się tekstury/modele - niby to BETA lecz to w końcu EA

*Beta zawiesiła mi się na wyborze auta, przy kupnie części, po ponownym odpaleniu gry i musiałem oglądać wszystko od początku. -To zawieszanie jest chyba spowodowane zapchanymi serwerami.

Z plusów to ładna mapa filtry obrazu robią swoje.

Ogólnie nie podoba mi się, pogram kiedyś w EAAc. albo na PC a na pewno tego nie kupię na tę chwilę.

5/10

Ostatnia edycja: Październik 2, 2015
  8. pmoskal

pmoskal Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Moja opinia nie bedzie sie różnić bardzo od poprzedników. Pograłem godzinę i nic mnie do tej gry nie ciągnie. Póki mam dostęp do bety to troche program, ale kupie pewnie jak stanieje i to sporo
    Muzyka, grafika, tuning dla mnie na +
    Reszta średnio mi podeszła

Traffic lubi to.
  9. krzys1190

Polubienia:
    1243
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Pograłem dziś jeszcze z 1,5h

*Oglądam film są tam postacie one coś tam gadają i moja postać wychodzi po czym jadę w inny znacznik a tam znowu te same postacie i nie wygląda jak by przyjechali tam przed chwilą one już są tam jakiś czas, to się kupy nie trzyma.
    *Policja gania tylko moją postać
    *W grze mamy 24h noc oraz pogoda która zmienia się jak w górach.
    *Gdy zerwie połączenie z serwerem wywala do menu gry
    *Bolą mnie oczy po jakiś 30min grania

Na plus
    Nagle można pomijać filmy.
    Pickupy na mapie w których są części.
    Prawy analog robi screeny

10. Damiano GTi

Damiano GTi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    107
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Grałem i jeszcze chce grać. Jest tak jak myślałem. Klimat,piękne auta i tuning. Jak dla mnie to underground 3 bez dwóch zdań. Teraz czekam na premierę. Grafika też potrafi wyciągnąć oczy z orbit.

☆★☆ XPERIA T3 GTi ☆★☆ - tapatalk

11. Dymkul

Dymkul Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    No cóż pograłem kilka godzin i jeszcze pogram chociażby dla klimatu.

Plusy:
    + Są starsze samochody które można spotkać na ulicach, a nie jakieś same fury typu Ferrari/Maserati
    + Dużo wyścigów Drift które lubię. Polecam Mazde MX-7 z suwakami ustawionymi full na drift.
    + Ładna grafika
    + Świetny klimat miasta w nocy, czuć klimat ulicznych wyścigów. Praktycznie cały czas jest noc, choć zdarzyły mi się 2 wyścigi o poranku. To że nawierzchnia jest mokra też nadaje klimatu, w końcu w NFS: U2 też się błyszczała.
    + Jak dla mnie przyzwoicie w ciemnych otoczeniach z neonami nagrane przerywniki, pani w blond włosach ma świetną mimikę twarzy :)
    + Świetny tuning

Ogólnie pierwszy raz odpaliłem to pomyślałem że świetna kontynuacja Underground 1 i 2 których byłem wielkim fanem.
    Ale jednak nie jest za pięknie.

Minusy:
    - Słaba muzyka
    - Żałosny dźwięk silników
    - Beznadziejna fizyka jazdy
    - Ociężałe samochody, niby się rozpędza do setki w 4 s. A czujesz jakbyś jechał ciężarówką.
    - Ciągłe męczące telefony
    - Kolizje czyli to co najgorsze w NFS Rivals i przez wielu krytykowane przeniesione do nowej części. Uderzysz gdzieś i w sumie masz już po pierwszym miejscu.

Ciężko mi ocenić czy kupię grę. Niby czekałem na kontynuację moich ulubionych części długie lata. I grafika, klimat nocy, oświetlenie, tuning, samochody są takie jak oczekiwałem.

Ale sterowanie jest trochę monotonne.

Ostatnia edycja: Październik 3, 2015
  12. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    Ja powiem tak, to jest najlepszy NFS od bardzo dawna ale i tak dużo mu brakuje. Jeżeli pełną wersję też będzie tak wywalać z serwera to nie będzie się dało w to grać. Model jazdy jest dziwny ale do przyzwyczajenia i opanowania, tradycyjnie jak to w NFS nie trzeba używać hamulca, grafika bardzo ładna chociaż mógłby być cykl dobowy bo ta noc non stop trochę nudzi. Policja strasznie denerwuje, praktycznie nie da jej się zgubić, jeździłem chyba z 30 minut i nie mogłem jej stracić no i oczywiście ścigają tylko gracza, tuning może być aczkolwiek nie rajcuje mnie on, fabuła zaczyna się ciekawie tylko że wszelakie niedoróbki typu że musimy stanąc żeby gdzieś wjechać a nagle na filmie wjeżdżamy na pełnej k... trochę denerwują, oraz to że zawsze zaczynamy wyścig na końcu musząc gonić wszystkich a jak ich dogonimy to ich samochody dostają mega kopa i znowu nam odjeżdżają. Muzyka do bani, nie lubie czegoś takiego. Ogólnie nie jest tak źle jak większość tutaj pisze, tradycyjnie wszyscy mieli olbrzymie oczekiwania co do tego tytułu, ja podszedłem na spokojnie i muszę powiedzieć że fajnie się gra o ile naprawią ten problem z siecią bo mnie to denerwuje. Jest to najlepszy NFS od czasu Most Wanted i Carbona ale do klimatu i frajdy pierwszego Undergrounda to dużo brakuje. Chętnie zakupię jak będzie w rozsądnej cenie.

13. Professor Chaos

Professor Chaos Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    U mnie loadingi minimum 5 min przy wyborze pierwszego auta, potem kolejne tyle przy garażu, a potem wywalanie, że utracono połączenie z EA i wszystko od nowa. Błędne koło. Także tyle ile zdążyłem pograć to:
    - tragiczny model jazdy
    - pauza, która nie jest pauzą bo jedzie się dalej
    - 30FPS odczuwalne jak 20
    - brak możliwości przerywania tych filmików

14. krzys1190

Polubienia:
    1243
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Model jazdy ? Model jazdy jest bardzo slaby, posiada cechy które nie pasują do siebie to ani arcade ani symulator. Jak dla mnie jest gorszy niż ten z R. w dodatku nie pomaga stawanie dęba na ręcznym czy zatrzymywanie się po lekkim przytarciu bandy, ciężko wyczuć auto choć to kwestia wprawy. Dla mnie ostatni miły do prowadzenia model jazdy był w ProStreet i od tego czasu jest coraz gorzej jedynym wyskokiem od normy był The Run.

15. MatGlo

MatGlo Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krakow, Poland, Poland
    Pograłem już na tyle by wyrobić sobie swoja opinie. Zacznę od minusow:
    -Soundtrack jest tragiczny. Niszczy klimat gry
    - Policja interesuje sie tylko mną
    - Irytujące ciągłe telefony!
    - Czas połączeń na serwery momentami słabo wypada
    Plusy:
    - tuning, co prawda malo mam odblkowane opcji na ten moment ale już widac ze jest na wypasie
    - Grafika w grze moze nie jest mega choc też nie słaba ale w garazu przy tuningu miód
    - fizyka jazdy nie jest wcale na minus, rewelacyjnie nie jest ale krakowskim targiem prędzej pasuje do plusów niż minusów
    - Fajnie że policji można zaplacic mandat i po poscigu

Ogólnie nam mieszane uczucia, 50/50 czy kupić tego nfs.

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

16. Quertin

Quertin Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Zagorzyce(Rzeszów)
    Pograłem i ta gra może robić za definicję słowa "arcade" model jazdy nie może być bardziej uproszczony, nie można zmieniać biegów, bo i tak nie widać na którym się jedzie. Moja Honda zdołała włączyć 7 ! bieg na autostradzie licząc zmiany od startu. Zupełnie jak w wyścigach na telefon. Żałośnie monotonny dźwięk silnika. Grafika ładna ale to smużenie lub ziarno podczas jazdy jest denerwujące. Przerywniki filmowe, soundtrack, modyfikacje i dostępne samochody zasługują na pochwałę. Ogólnie rozczarowałem się i nawet grosza na to nie wydam. Zagram, jak będzie w EA Access.

Zgadzam się też, z powyższymi opiniami dotyczącymi ciągłych telefonów, pogody i co najważniejsze, nienormalnych przeciwników w wyścigach, których czasem jest ciężko wyprzedzić, a jak już się uda, to magicznym sposobem są przed nami i tak przez cały wyścig.

17. jagmar

jagmar Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    159
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    pograłem z 20 minut i wyłaczyłem...

grafika ładna, filmiki bardzo ładne ale model jazdy to jakieś nieporozumienie.... nie da się tym jeździć...

Quertin lubi to.
  18. Damiano GTi

Damiano GTi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    107
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Co do modelu jazdy,ustawiłem parę rzeczy w aucie i jeździło się znacznie lepiej.

☆★☆ XPERIA T3 GTi ☆★☆ - tapatalk

19. MatGlo

MatGlo Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krakow, Poland, Poland
    Ja po zastanowieniu stwierdzam ze kupie tego nfs ale nie od razu, nie jest to gra której posiadanie jest konieczne od dnia premiery. Poczekam aż stanieje, wyjdą poprawki, oczytam recenzje by sprawdzic na ile beta odbiega od wersji finalnej. Czyli do tematu podejde cierpliwie :)

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

20. Quertin

Quertin Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Zagorzyce(Rzeszów)
    Dokładnie, to jest najlepsze wyjście. Ja poczekam i zobaczę czy wprowadzą manualną skrzynię biegów. Na oficjalnym profilu NFS na FB pisali, że rozważają jej wprowadzenie.

21. Sebsky

Sebsky Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Gra podczas premiery ma być w oficjalnej wersji ze wszystkimi możliwościami. Jeżeli nie są w stanie zrobić takich rzeczy jak np. manualna skrzynia biegów, na czas, to niech przesuną premierę. Jak dla mnie to jest kpina i kupowanie wersji Demo... i czekanie aż gra będzie lepsza... w życiu nie kupię.

Quertin lubi to.
Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum