1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Need for Speed

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez -=SETH=-, Listopad 3, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3212
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

W wątku tylko opinie!

2. Lotnik421 Xbox One

3. kunis6

kunis6 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Ciesze sie ze jest w EA ACCESS te 10 godzin, bo nie kupil bym tej gry za ta cene. Nie jest warta zachodu. Jak dadza za darmo to moze dokoncze, ale do starego NFS nie ma startu.

4. sebo82

sebo82 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    153
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Poznan
    Mi osobiście się podoba tylko nie rozumiem dlaczego jest tak mało części do tuningu np . światła czy nadkola...

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

5. GierapV8

GierapV8 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miło, że EA dało 10h gry, co do ogólnych odczuć to właśnie dla mnie typowy NFS.
    Graficznie smużenie, czy to ziarno w trakcie jazdy dla mnie okropne, wszystko jakby nieostre, zakurzone. Cutscenki mogą się spodobać tylko i wyłącznie gimnazjaliście, no i te ciągłe telefony drażnią.

Miasto ciekawe, ale innych AI samochodów jak na lekarstwo, za to magicznie się zwiększa ich ilość podczas np.wyścigu, ogólnie jak nie ma ludzi online to miasto wymarłe, nawet policji niewiele.

Na plus modele samochodów, ale tylko w garażu, bo jak napisałem w trakcie gry "efekt" graficzny nie pozwala się nacieszyć ich widokiem.
    Modyfikacje samochodów spoko, chociaż zawsze mogłoby być tego więcej.

Co do modelu jazdy, to po przesiadce z Forzy, Gran Turismo czy choćby Horizon'a 2 - trzeba uzbroić się w dużo cierpliwości żeby zrozumieć że można pędzić i zatrzymywać się w miejscu - ale w założeniu arcade to arcade ma być szybko prosto oraz łatwo i tak jest, mi osobiście po 1.5h grania dokuczał ból prawego palca wskazującego od ciągłego wciskania "gazu" :play:

6. kobe_x

kobe_x Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Popieram powyższe wpisy. Wkurzający efekt ziarna, w konsekwencji wszystko wydaje się być mało ostre.

7. MastaChaZ

MastaChaZ Xbox One Xbox One Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Londyn
    gra wyglada o wiele gorzej niz beta na ps4 :)

8. qba123

qba123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    jedyne co mi się podoba to blondynka z przerywników filmowych:)

efekt ziarna irytujący bardzo, ciągle telefony, postać którą gramy jest niemową, gameplay nieco łatwiejszy niż w becie, ale nadal przeciwnicy na prostej dostają momentami takiego przyspieszenia, że ledwo idzie utrzymać to prowadzenie:)

9. MatGlo

MatGlo Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krakow, Poland, Poland
    Jezeli maja szczerą wolę poprawy tego jak nfsy są widziane przez graczy to wydadza stosowne patche by dopieścić. Ja z zakupem czekam.

Wysłane z mojego GT-P5210 przy użyciu Tapatalka

10. sebo82

sebo82 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    153
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Poznan
    Ja w ostatniej chwili wycofałem swojego pre ordera...niby gra fajna ale nie wciąga jakoś spadki fps i te cholerne telefony :)

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

11. RudyOLB

RudyOLB Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja powtórzę prawie to co pisałem w innym temacie o NFS. Udało mi się skończyć tego NFSa w 9 godzin i dobrze że go miałem w EA Access, jak zwykle hype na grę rósł i szybko opadł po wydaniu. Przednionapędówki driftujące to jakiś żart, jak każdy wie Golf poleci bokiem tylko w zimę pod marketem. Druga sprawa to palenie kapcia przez przednionapędówke. Rozumiem że wilgotność ma pomóc w takich rzeczach, lecz dalej to do mnie nie przemawia. Do tego głupie zachowanie przeciwników w wyścigach, sa wolniejsi od ciebie lecz jak ich wyprzedzisz to po chwili mijają cię jak strzała. To samo tyczy się driftu grupowego, lecisz bokiem jesteś szybszy musisz zwolnić i czekać na resztę. Jak cię dogonią to odlatują od ciebie w kilka sekund. Już nie mówiąc że DLC to głównie będą auta którymi będziemy mogli se karierę powtórzyć.

Podsumowując miał być przełom i powrót do przeszłości ale jak zwykle wyszła klapa. Lepiej niech zrobią remastering Undergrouda, choć patrząc na takie tytuły jak Heroes III HD czy Worms World Party Remastered to niektóre studia nawet nie potrafią swojego sukcesu powtórzyć.

12. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Dzięki za wasze wpisy, dzięki nim nie kupiłem tej gry, a powiem że miałem chęć na "dobrego, starego NFS, jak za dobrych starych lat".
    Jednak po przeczytaniu Waszych opinii czar prysł, a ja jestem bogatszy o 230zł :)

13. Gorylson

Gorylson Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    A mi tam się podoba, serio. Mój ostatni NFS to był Pro Street i w porównaniu do tego, to...
    Przy najnowszym Need for Speedzie można się bawić świetnie, jeśli przymknie się oko na grafikę (chociaż ta dla mnie jest ok), bo serio ktoś zwraca uwagę na model samochodu pędzać 300km/h przez miasto? :D oraz aspekty wyżej o których wspominali koledzy (serio ktoś się czepia braku realizmu w wyścigach arcade?:) ) To co dla mnie jest minusem, to fakt że dość szybko zdobywamy bardzo szybkie i mocne bryki, tak naprawdę wystarczy robić misje główne i nie ma się problemu z kupieniem mocnego BMW i dopakowaniem go. ;) (Jeden wyścig wygrany to 12k, koszt dość mocnego samochodu to około 50k)

Jak dla mnie gra nie jest warta swojej ceny (około 200zł na dzień dzisiejszy), ale gra się przyjemnie i warto spędzić te 10h z Ea Acces a w przyszłości kupić po taniości i dokończyć, no chyba że ktoś pociśnie z tematem i grę skończy w ciągu 10h, do najdłuższych ona nie należy.

14. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Imho pro street był fajny. Ten nie jest :/ Wszystko tej grze bym wybaczył ale nie ten model jazdy który jest tragiczny.

15. qba123

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    pograłem dłuższą chwilę i mam wrażenie, że wyrobie się w te 10h z przejściem gry:) dodatkowo wkurza mnie fakt, że policji jeździ po mieście tak mało... trzeba ich naprawdę dobrze poszukać, a jak się już ich znajdzie to pościg idzie zgubić w kilkadziesiąt sekund albo i szybciej...

16. trebol91

trebol91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    74
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Powiem tak ze jesli sie tej produkcji nie porównuje do starego undergrounda to można przyjemnie czas przy tej grze spędzić. Wkurzające sa moze te ciągle telefony podczas rozgrywki ale pomijając ten fakt to dla mnie nie jest najgorsza produkcja

17. Gorylson

Gorylson Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    "Dobrego Undergrounda nie da się powtórzyć" Ludzie, to tylko sentymenty. Ja również wiele gier wspominam dobrze, ale nie chce w nie grać kolejny raz, bo wiem, że zepsułbym sobie wspomnienia. :)

18. VortaL

VortaL Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowy Dwór Mazowiecki
    Wiadomo, sentymentów do końca trzymać się nie można..

Gierka moim zdaniem raz - dobra, a zaraz narzuca się myśl - że taka nijaka. Wyścigi łatwe, podobno drift to samograj jak w poprzednich częściach (konkretnych). Myślę jednak, że kupię do wspólnego pykania.. graficznie jest mega dobrze, jak zobaczyłem te odbicia na ulicach bardzo mi się spodobało. Gra trzyma klimat, jednak to raczej kolejny NFS na krótsze posiedzenie.

19. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    A powiedzcie jak z tym ziarnem na ekranie ?
    Dużo osób na to narzekało, że niby strasznie to ziarno przeszkadza, że niby cały obraz brudny, zakurzony...

20. VortaL

VortaL Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowy Dwór Mazowiecki
    Przyglądając się tak całej produkcji ze strony wizualnej faktycznie jest na nią wrzucone sporo filtrów, jednak moim zdaniem wyszło to na dobre - dodaje sporo klimatu, brudne ulice itd.

21. qba123

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    co do driftu polecam wyłączyć asysty w konfiguracji sterowania, tam są chyba dwie dotyczące właśnie tego, wtedy robi się odrobinę trudniej:)

Wczytywanie...

Poleć forum