1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Neo Plus na razie nie będzie się ukazywać

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez K0TAKU, Marzec 12, 2013.

1. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63

„Niestety, kolejny numer NEOplus nie ukaże się”. - pisze Marcin „Gulash” Górecki na stronie internetowej pisma.

Ostatni numer Neo Plus ukazał się w grudniu. Kolejny pojawi się... być może kiedyś. Na razie pismo jest zawieszone ze względu na stan zdrowia "Gulasha". Tak redaktor naczelny opisał sytuację na stronie internetowej pisma:

Szanse na powrót pisma są - jeśli tylko "Gulash" wróci do zdrowia, ekipa na pewno coś razem z chęcią zrobi. Wierzymy, że tak się stanie. A Marcinowi życzymy powrotu do formy.

źródło : •• Neo Plus na razie nie będzie się ukazywać

2. Lotnik421 Xbox One

3. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
  4. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1686
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Ale jest chyba takie coś jak redaktor zastępczy czy coś? Przecież cały magazyn nie był uzależniony tylko i wyłącznie od jednej osoby?! I nikt mi nie powie, że przez te lata redaktor główny nie miał jakieś prawej ręki czy coś..

Osobiście nie znam Neo+ jakoś nawet w empiku mnie nie zaciekawił.. więc nie wiem jaki mają poziom.

5. Littbarski

Littbarski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    UK
    Szkoda, naprawdę wielka szkoda...Od samego początku tego pisma byłem jego wiernym czytelnikiem. Najważniejsze jednak, żeby Gulash wrócił do zdrowia, reszta jest nieistotna.

6. szybki999

szybki999 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Chełm
    Kiedyś było NEO później coś tam się porozchodzili o powstało neo +.NEO bez plusa jeszcze istnieje?

Wczytywanie...

Poleć forum