1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nepęd wydaje dziwne trzaski!!!

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez krgs, Październik 23, 2011.

1. krgs

krgs Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wrocław
    witam,

mam problem z gra BATMAN ARKHAM ASALUM 2... gdy wsadzam plyte (platinum'ke) gra sie normalnie odpala i wszystko jest ok. a jak ja zaionstalowalem na dysk, to zaraz po odpaleniu naped wydaje dziwne dzwieki, takie trzaski itp, masakra. odinstalowalem gre odpalilem i znowu wszystko ok. gdzie trkwi problem???

2. Lotnik421 Xbox One

3. dawidek295

dawidek295 Xbox One Xbox One

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    SW
    po pierwsze nie ma arkham asylum 2 tylko arkham city
    a trzaski wydaje hdd jak pracuje każdy tak ma chyba że na prawdę jest to głośnie aż tak bardzo to coś jest z dyskiem

4. krgs

krgs Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wrocław
    ale jak gra w inne gry ktore mam zainstalowane na hdd to nic nie slychac tylko batman...

5. Xbox_Live

Xbox_Live Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    tez tak mam, słuchaj to winna gry z XGD3, masz na pewno LT 2.0 i wszystkie gry z XGD3 które będziesz miał nagrane w zwykły sposób (bez nagrywarki z odpowiednim fw wydanego ostatnio przez c4eva) będą tak trzeszczały. Wiem i rozumiem bo sam się przestraszyłem jak to usłyszałem.

Zresztą zobacz że wszystkie starsze gry działają normalnie, te z XGD2 natomiast XGD3 strasznie trzeszczy :) Wypaliłem Forzę 4 na nowej nagrywarce i fw od c4eva i jest normalnie :)

Edytuj posty // MrDraiger

6. yago13

yago13 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    Takie dziwne dźwięki wydawane są tylko przez kilka minut jeśli gra jest na dysku to po chwili ustają i ciągnie tylko z hd

Wczytywanie...

Poleć forum