1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

NET 512 i Xbox

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Tinky-Winky, Sierpień 13, 2008.

1. Tinky-Winky

Tinky-Winky Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam Xboxa 360 i Upc 512kb/s i do tej preosci mozna podaczyc tylko 1 uządzenie wiec spisałem adres mac (zeby modemu all time nie resetowac) i jest:
    KARTA SIECIOWA = PODłACZONO
    ADRES IP = NIEUDANY
    I pokazało sie ze nie moge miec podłaczonego Xboxa odrazu do modemu bo wogóle nic nie znajduje wiec podłaczam do kompa spisuje adress IP i nowou to samo co wyżej :p
    Nie wiem co robić chłopaki POMOCY ja chce zużyć tego Xbox live w końcu
    jeżeli tu nie dostane pomocy rozwarze podkręcenie neta/albo ktoś z UPC musi do mnie przyjść jeszcze raz POMOCY

2. Lotnik421 Xbox One

3. MARINO

MARINO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków
    Odp: NET 512 i Xbox

Ja mam UPC i tak: Najpierw jeżeli masz tylko jedno wyjście (chelloeasy) odłącz kompa od neta i podłącz xboxa. Wtedy odłącz i znów podłącz kabel zasilający i powinno działać. Mi z początku też nie czytał IP jak zacząłem zasilanie odłączać i podłączać to czyta.

4. Tinky-Winky

Tinky-Winky Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Odp: NET 512 i Xbox

tak ale jak podłaczam do modemu do nawet nie pokazuje ze jest podłaczony tylko z kompem to wyszuke :(

jakies inne pomysły ??

Edit//przeo_91, nie pisz postów pod sobą!

Wczytywanie...

Poleć forum