1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Net ps3 a xbox 360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez daniel1400, Luty 1, 2011.

1. daniel1400

daniel1400 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    KRK
    Mam do was pytanie co wam się nie podoba w necie ps3 ( dlaczego let w xboxe jest lepszy).Wiem wiem wiem że były takie tematy ale proszę was o własne opinie (proszę nie pisać postów w stylu poszukaj,bo jest lepszy :D)

EDIT: Wiem że net w ps3 jest darmowy a w xe płatny

2. Lotnik421 Xbox One

3. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1668
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Nie wiedziałem że jesteś świeżakiem, iż piszesz w tym dziale..

PS3 - lagi
    X360 - mniejsze lagi (płacisz żądasz)

4. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa

Lagi ?
    Taa.. nie znasz sie nie wypowiadaj sie :D

W sumie jedyne roznice jakie mi osobiscie przeszkadzaja to brak grup na PSN, tak jak party na xbl.

5. bogdan6120

bogdan6120 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    ja mam dwie konsole wiec się wypowiem XBL jest o wiele lepszy w końcu za niego płacisz a co do PSN to nic ciekawego możesz pogadać ze znajomymi pościągać demka i pograć w multi to co w xboxie ale nie jest tak dopracowane jak ci bardzo zależy na multi to bierz xboxa a jak będziesz grał od czasu do czasu na jak ja na multi to bierz PS3

Aha
    w ps3 masz iple i AXN no i przeglądarkę

6. michal158

michal158 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Z tego co słyszałem to w PS3 daje to samo co zwykły net. (nie miałem to nie wypowiadam się) W XBL Możesz pobierać najnowsze dema, starsze wersje gier, gry Arcade, możesz grać z kolegami lub z ludźmi obcymi w necie. (coś tam jeszcze było o programach telewizyjnych :D )

7. bogdan6120

bogdan6120 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Tak jak napisalem wczesniej z psn tez mozna pobierac demnka i pelne wersje gier ale ta przegladarka jest slabiutka zapomin o logowaniu sie na nk albo gdzies indziej

Napisane z moje HTC G1

8. boby2pc

boby2pc Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    120
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Jeżeli chodzi o multi to dużo płynniej gra sie na xbox live. Jeszcze jak grałem w COD MW2 to gra w obu platformach praktycznie się nie różniła, natomiast COD BO różnica jest znaczna na korzyść xbox live.

Wczytywanie...

Poleć forum