1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Net &xbl

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Virus883, Maj 23, 2010.

1. Virus883

Virus883 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam ponownie :) Chce podlaczyc neta pod xboxa i nie moge ;/ mam router itd , internet multimedia , wiecjest tak : modem ma ogolnie 5 podlaczen ktore wykorzystujemy zasilanie telefon antena wejscie sieciowe i usb , jest to modem motorola , ogolnie powinienem podlaczyc modem do komputera pod usb i powinno chodzic pozniej pod wejscie sieciowe router z routera kabelek do xboxa tyle ze mi sie to nie udaje poniewaz chce to podlaczyc u dziewczyny i ona zamiast miec sterownik z motoroli to ma z karty sieciowej nividia ;/ wiec ma podlaczony sieciowy i usb , nie ma mozliwosci podlaczenia do routera;/ probowalem odinstalowac ta sieciowa i zainstalowac normalny modem pod usb ale nie dalo rady bo odrazu przełaczalo na karte sieciowa jesli ktos mi pomoze to bede bardzo bardzo wdzieczny :)

Poleć forum