1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Netflix już niedługo oficjalnie w Polsce

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Sierpień 17, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

O możliwości pojawienia się polskiej wersji Netflix pisaliśmy już na początku 2014 roku. Wreszcie pojawił się oficjalne potwierdzenie, że ta znana platforma trafi niedługo do naszego kraju.

Największa wypożyczalnia filmów na świecie potwierdziła wreszcie, że zamierza uruchomić polską wersję swojego serwisu. Kiedy wejdziemy na adres netflix.pl wita nas następujący komunikat: "Będziemy dostępni w Polsce już niedługo". Użytkownicy mają opcję wpisania swojego adresu email, by zostać powiadomionym, kiedy usługa ruszy w naszym kraju.

Netflix szykuje się do ofensywy również w innych krajach. Podobne strony pojawiły się m.in. dla użytkowników z Egiptu. Taki obrót spraw, przynajmniej w Polsce, nie dziwi specjalnie, bo plotki o wejściu Netlix na nasz rynek krążyły od wielu miesięcy. Rekrutowano również tłumaczy, którzy zapewnialiby translacje z języka angielskiego na polski.

Kwestią otwartą pozostaje wysokość miesięcznego abonamentu w Polsce. Ile bylibyście skłonni zapłacić za korzystanie z Netflix?

2. Lotnik421 Xbox One

3. kratylos

kratylos Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lodz
    wolal bym kupować konkretne filmy niż placic abonament - nie mam czasu za dużo ogladac wole grac...

4. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Odpowiedź 10zł..

Ogólnie to po co mi to? x)

5. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1225
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Mi to nie potrzebne przynajmniej na dzień dzisiejszy ale w przyszłości jak będzie dobra cena to może zacznę korzystać. Zaleta taka że będą dodawać polskie napisy/dubbing/.

6. Pls

Pls Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Kapitalna wiadomość. Ale faktycznie ciekawe jaki będzie abonament.

7. geometric77

geometric77 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Opolskie
    Super wiadomość. Mam nadzieje, że Polacy w końcu nauczą się korzystać z tego typu serwisów a nie piracić na prawo i lewo w przerwach na gryza cebuli. Liczę na to, że jak netflix sprawdzi się w naszym kraju to więcej serwisów z zachodu przywędruje do Polski. W tym wiele z Xboxa.

8. matj

matj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    W Anglii place za Netflix £5.99 /miesiąc wiec myślę że w Polsce abonament będzie kolo 20-25 zł, co jak dla mnie opłaca się strasznie. Używam prawie 2 lata i ogrom bazy filmowej jest przeogromny. Oby tylko nie dali blokady na kraj ze będą inne filmy niż w angielskim netflixie

9. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    własnie kupilem tv z tym netflixem i mam pytanie bo pierwszy raz slysze o tym i czy beda tam filmy np. premiery kinowe odrazu w tym serwisie ?

10. pablo-zaba

pablo-zaba Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Już jest napisane ze u nas niedostępne :(

11. geometric77

geometric77 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Opolskie
    Nie "już" tylko "jeszcze". Netflix ma wejść do Polski na jesień 2015.

12. Pls

Pls Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Gdyby faktycznie abonament wynosił ok 25zł to byłoby to mega atrakcyjne. Dlatego nie chce mi się wierzyć że będzie tak niska cena.

13. pablo-zaba

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam nadzieje ze masz racje bo wcześniej napisane było już wkrótce a teraz jest napisane że jest niedostępny w naszym kraju.Czekam na tą usługę i nie chce sie bawić w zaniżane bon i tym podobne.

14. pablo-zaba

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Poprawienwpis słownik w telefonie.Czekam na ta usługę i nie chce sie bawić w żadne zmiany VPN i tym podobne.Sorry za wcześniejsza literowke.

15. Kyron

Kyron Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    206
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    żeby dali polskie napisy do angielskich filmów, seriali to może sie w końcu angielskiego poduczę.

Wczytywanie...

Poleć forum