1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Netflix w końcu zawita do Polski?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Pixel, Styczeń 21, 2014.

1. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113

Wprawdzie temat nie jest bezpośrednio związany z grami wideo, ale w związku z dostępnością usługi z poziomu multum konsol i nierzadko splatającą się z gamingiem miłoścą do kina warto wspomnieć o, jak się wydaje, nieśmiałych krokach Netflix w kierunku naszego kraju.

Największa wypożyczalnia filmów na świecie zaczęła poszukiwać tłumaczy, których zadaniem będzie przystosowanie treści serwisu do danego regionu. W zamieszczonej na oficjalnej stronie ofercie pracy jest też miejsce dla obcykanych w naszym języku lingwistów.

Oczywiście nie oznacza to tego, że już za chwilę za małe pieniądze cała Polska cieszyła będzie się wypasioną ofertą VOD, a użytkownicy torrentów dadzą w końcu odpocząć zdyszanym łączom internetowym i przejdą na jasną stronę mocy. Zawsze to jednak kolejny krok bliżej ku temu, by w opozycji do rodzimych serwisów tego typu mieć usługę oferującą dużo więcej niż filmy sprzed dobrych kilku lat i nowy odcinek "Pierwszej miłości".

2. Lotnik421 Xbox One

3. Filemon666

Filemon666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    I tak to bedzie syf bo oprocz amerykanskich filmow nic tam ciekawego nie bedzie, mnie jest potrzebna usluga z Korei, Japonii czy Chin bo tylko to kino mnie interesuje a nie tam jakis polski chłam... wiec moga wogole tego nie uruchamiac w polsce

4. Neithell

Neithell Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Poznań
    Zaskocze Cie, ale świat nie rozpoczyna się i kończy na Tobie. Mi z kolei pomysł się podoba.

Tapnięte z Galaxy Tab 2 7.0

1 osoba to lubi.
  5. Grzehooo

Grzehooo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź, Poland, Poland
    Ja tez jak najbardziej jestem za.
    Może zawita tez u nas aplikacja pizzy dla konsol.
    Co do posta 2 wyżej, to 2 ktory widze i 2 hejt.

6. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    A główni specjaliści od hejtingu Xboxa i Microsoftu siedzą cicho. Na dodatek myśleli, że to wina M$, że w Polsce nie ma Netflixa...

Teraz tylko ciekawe kiedy ta aplikacja zagości u nas :F

Wczytywanie...

Poleć forum