1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Netia - anulowanie podpisanej wczoraj umowy? Można?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez PuMFeEK, Luty 3, 2011.

1. PuMFeEK

PuMFeEK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam,

od trzech lat w moim bloku oferowany jest internet 'światłowody' - czy na 100% są to światłowody nie wiem, nie interesuje Mnie to - wiem, że korzystają z linii TP. Internet zawsze chodził i nie było żadnych problemów, ale do rzeczy...

Niecały miesiąc temu skończyła mi się umowa o internet i automatycznie przedłużyła się na czas nieokreślony - cena internetu się nie zmieniła, ciągle płacę tyle samo... Wczoraj odwiedziło Mnie dwóch przedstawicieli z Netii i zapytali się ile płacę za dotychczasowy internet - powiedziałem, że 57zł za 4Mb/s - zaproponowali mi zdublowanie internetu, czyli że dadzą mi 8Mb/s za 57zł jeżeli przejdę do nich.

Ok wszystko ładnie mi się spodobało, zgodziłem się i podpisałem umowę - co ciekawe na umowie nie ma ceny ile będę płacił za internet, jest tylko podany pakiet jaki będę płacił, kod PIN itp sprawy. Powiedzieli, że od 4 do 7tyg zjawi się u Mnie monter, żeby to wszystko podłączyć i kurier z modemem itp

Dzisiaj poszedłem do firmy, z której dotychczasowo miałem 'światłowody' i chciałem złożyć pismo o wypowiedzenie umowy od lutego, ale miła Pani zaoferowała Mi jeszcze lepsze warunki... Powiedziała, że już nie oferują internetu od 2 do 8 Mb/s, najmniejszy pakiet to 10Mb/s, Mi jako odświeżenie umowy zaproponowała 20Mb/s

I teraz pytanie do was, co z netią? Mogę się jeszcze wycofać?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Wojtinho90

Wojtinho90 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Poszukaj w umowie. Tam MUSISZ mieć to napisane. Standardowo ma się około 10 dni na rezygnację, ale żadnej gwarancji Ci nie dam.

4. PuMFeEK

PuMFeEK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Rzeczywiście jest wzmianka, że konsument ma prawo odstąpić od umowy w terminie 10dni od jej zawarci, jeżeli umowa była zawarta poza lokalem lub na odległość... Umowę niestety podpisywałem u siebie w domu, czyli **** blada? Muszę brać neta od nich?

Co ciekawe za dawnych czasów, gdy była jeszcze era internetu 1Mb/s i to było coś, to miałem neostrade na rodziców i przy podpisywaniu umowy trzeba było pokazać zaświadczenie o zarobkach, coś się zmieniło? Bo ode mnie wczoraj wymagali samego dowodu osobistego

5. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    Teraz w wiekszosci przypadkow wystarczy dowod osobisty:)

6. PuMFeEK

PuMFeEK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jednak mogę odstąpić od umowy wyczytałem na stronię Netii, czyli wszystko ok;)

7. krisroza

krisroza Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Ostrów
    wejdź na stronę netia połącz się z konsultantem i tam wszystko załatwisz, ściemnij że wyjazd i tyle, nie powinni się upierać a jak będą problemy to nie wpuszczaj monterów, bo jak nie ma gniazdka to nie ma opłaty, zresztą znam sytuacje że znajoma też miała mieć z netia ale monterzy miely przyjść po południu jak chłop będzie w domu a oni notorycznie do południa więc się wkurzyła i im podziękowała.
    Osobiście też mam netię i nie narzekam 8Mb/s ale zysk ekonomiczny to najważniejsza kwestia :)

8. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    Zadzwon sobie do nich pewnie bedziesz mogl to zrobic przez telefon rozmowy sa nagrywane itd

9. zetrov

zetrov Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lodz, Poland, Poland
    Musisz wyslac pismo z rezygnacja z umowy.przez telefon nie da sie zadnej umowy zerwac.pozdrawiam

Sent from my HTC Magic using Tapatalk

10. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    Jak sie nie da jak z nki tak rozwiazalem umowe:)

11. PuMFeEK

PuMFeEK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Może tak, może nie... Ale umowy powinno zrywać się pisemnie a nie na słowo ;) Dzisiaj wyślę do nich FAX z rozwiązaniem umowy... Czy faxie napisać coś, że poproszę o pisemną odpowiedź? Tak żebym w razie czego miał jakiś papierek od nich, że umowa została rozwiązana?

Wczytywanie...

Poleć forum