1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Netia, wasze opinie

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez MatGar, Luty 9, 2010.

1. MatGar

MatGar Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam, od pewnego czasu zastanawiam się nad kupnem netii 8 mb/s w promocji super liga. Mam czynną linię telefoniczną w tp ale mamy zamiar z niej zrezygnować i czy moze z orientuje się ktoś z Was czy jest taka możliwosć żeby mieć linię telefoniczną tylko tak zeby stała i można by było odbierać telefony, nie dzwonic tylko odbierać. Ogólnie proszę o Wasze opinie na jej temat : )

2. Lotnik421 Xbox One

3. RastaSoldat

RastaSoldat Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Jaworzno
    raczej nie, ale jak bierzesz z netii neta i telefon to rabat masz jakiś i ja 5mb płacę 49zeta chyba ;]

4. Pdziel19

Pdziel19 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam Netia 8mb/s bez telefonu w promocji za 79 zł przez 6 miesięcy za 1 zł. Za łącze płaci netia.
    PLUSY:
    Tanio, szybkie, nie zrywa połączeń.
    Minusy długi czas oczekiwania na podłączenie około 1.5 miesiąca
    Chciałem zwykły modem za 29 zł dostałem Router za 99 zł. :)
    Ale to nic jeżeli masz czas to już teraz załatwiaj neta :)

Pozdro

5. blitZ1

blitZ1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    OmG !!! LUDZIE 3Majcie Mnie !

Ja własnie czekam na netie ( Z lini tpsa )
    net powinienem miec podpiety 01.03.10 ( Dodam ze sprawe zalatwiam juz od miesiace , bo musialem zerwac z zenostrada umowe )

mi pani przez telefon powiedziala ze Internet bedzie 03.03.10r wiec czekam do jutra .. a jak nie to dzwonie do nich z niedotrzymaniem umowy :]

6. Pdziel19

Pdziel19 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jutro już będziesz miał internet :) Wpadnie gość i podłączy Ci neta :) Ja miałem planowaną datę na 24.02.2010 i miałem

7. karolina

karolina Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Można mieć linie telefoniczną nieaktywną i wtedy nie można się dodzwonić nigdzie ani nikt do Ciebie.Ja proponuję zorientować się dokładnie się dokładnie,bo jeśli jest okablowanie Netii to nawet lini nie trzeba utrzymywać i można na światłowodzie mieć internet.W celu sprawdzenia możliwości technicznej polecam skontaktować się z obsługą-tutaj z doświadczenia wiem że nie polegałabym na infolini w Warszawie bo tam wszyscy wszystkich mają w *****,radzę szukać działó handlowych i placówek zewnętrzych sprzedających usługi Netii tam każdy walczy o sprzedaż i dokładnie sprawdzają i pomagają byle tylko zyskać klienta.W każdym mieście są takie placówki trzeba tylko poszukać na necie;)

Wczytywanie...

Poleć forum