1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Neverwinter

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez Sae, Kwiecień 20, 2015.

1. Sae

Sae Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    70
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    W tym wątku tylko opinie

Jako, że jestem fanem gier MMO, dałem szansę konsolowej wersji Neverwinter. Wersja na konsole pojawiła się znacznie później od PCtowej jednak nie miałem okazji w nią zagrać. Gra darmowa, ale nie do końca, aby w nią zagrać potrzeba aktywnego konta gold. Do gry został zaimplementowany premium shop. Na szczęście jest on bardzo dobrze zaawansowany. Walutę premium możemy zdobyć kupując ją za prawdziwe pieniądze bądź przez wymianę diamentów, które dość łatwo zdobyć w grze.
    Świat gry podzielony jest na setki instancji. Będąc w danej lokacji będziemy mogli spotkać określoną liczbę graczy. Biorąc za przykład główne miasto gdzie na dzień dzisiejszy limit graczy w jednej instancji to 50 + gracze, którzy przeniosą się do instancji za pomocą grupy. W mniejszych lokacjach limit graczy na instancje waha się pomiędzy 20-30 + gracze zmieniający instancje za pomocą grupy. Ciągnąc dalej temat zmieniania instancji... Można ją również zmienić manualnie lecz po wejściu w menu i wybraniu odpowiedniej opcji ukaże się lista losowych instancji. Mimo tylu instancji czy też "kanałów" komunikacja z innymi graczami nie jest utrudniona. Jest to wynikiem zastosowania global czatu dla danej lokacji. Tak więc znalezienie grupy czy sprzedanie czegoś nie jest problemem.
    Każda lokacja oferuje sporo questów, wśród nich są również quest dzienne (min dotyczące podziemi, kampanii, aren pvp). Rozwój postaci... Mamy do dyspozycji "wybór drogi" postaci, od tego zależy jakie umiejętności aktywne będziemy mogli wykupić, drzewo pasywnych umiejętności, sloty na ulepszenia w przedmiotach, pasywny z kampanii. Poniekąd dobór towarzysza możemy również zaliczyć do tego tematu (towarzysz to npc, który nam pomaga np. healer na plecach. Towarzysze mają znacznie mniejsze statystki. Mamy możliwość podnoszenia jego poziomu oraz dostosowania jego ekwipunek według naszego uznania. W grze występują grupowe podziemia,które czasem są wymagające. Możemy się do nich dostać przez dołączenie do kolejki oczekujących bądź przez manualne założenie grupy i odwiedzenie odpowiedniej lokacji. Grupa posiada voice chat (Tak! Jest opcja wyciszenia szkodników). Gra potrafi wciągnąć... Osobiście moment zwątpienia miałem około 50 poziomu :D Parę dni przerwy i heja dalej.
    Ogólnie gra rozbudowana jak na MMO przystało, nie wymieniłem tu wielu mniejszych rzeczy, bo ten opis byłby parę razy dłuższy. Graficznie nie imponuje, jeśli ktoś szuka pięknej grafiki to zabłądził. Gra ma spory mankament - optymalizacja. Gdy robi się bardzo tłoczno bądź gdy wyświetlany jest wielki obszar, gra potrafi zwarpić (fps drop). Wkurzające jest to, że na początku gry mamy do dyspozycji mało slotów w ekwipunku. Sporo miejsca na poprawę, ale na obecną zawartość nie ma co narzekać, gdyż jest co robić a godziny przy tej grze płyną jak woda. Całokształt oceniam na 6.5/10. 1000G wykonalne, ale kluczem jest czas.

Ostatnia edycja: Wrzesień 13, 2015
  2. Lotnik421 Xbox One

3. 00000

00000 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Sprawdziłem i napisałem. Ta gra to kaszana

4. baddream

baddream Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Bez przesady, jak nigdy nie byłem fanem takich gier to neverwinter na tyle mnie zainteresował swoją treścią jak i gatunkiem, że postanowiłem też spróbować sił w dragon age. Jak dla mnie neverwinter zasługuje na dobre 8/10. Czas rzeczywiście przy niej plynie jak woda.

5. dammianoo

dammianoo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Moim zdaniem ta gra jest po prostu średnia, jak już wcześniej ktoś wsponiał faktycznie szybko płynie przy niej czas ale mnie jakoś szybko się znudziła i jakoś jeszcze nie chce mi się do niej wracać, no ale może jeszcze wrócę, oceniam na 5/10 :)

6. MartinoLDZ

MartinoLDZ Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    W Neverwintera na PC miałem przegrane okolo 800h... Wersja na konsole mnie zaintrygowała ale z czystym sercem mogę stwierdzić ze gra jest super. Obawiałem się sterowania i "klikania" skilli ale akurat to mnie bardzo pozytywnie zaskoczyło. No i cena gry mmo jest bardzo zadowalająca :p

7. kornik

kornik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    wyszedł dodatek Elemental Evil, sporo sie zmieniło. gra w to ktoś jeszcze ?

8. Quertin

Quertin Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Zagorzyce(Rzeszów)
    Ja, zacząłem nie dawno, dopiero 5lv, ale gra dosyć mnie wciąga :)

9. baddream

baddream Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Ja również nadal gram. Obecnie chyba 34 level i wracam co dwa trzy dni do gry.

10. bld

bld XBOX MANIAK Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    477
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Chętnie pogram Panowie z Wami , tylko grę pobiore bo chyba jest darmowa :) GT blejdzik :)

11. Dominus PL

Dominus PL XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kielce
    Na pc grałem kawałek więc postanowiłem sprawdzić wersje na xone. Narazie odrzuciła mnie koszmarnym interfejsem. Nie wiem.. nie będę miał w co grać to zrobie kolejne podejście :)

12. kornik

kornik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    no ja mam level 70, gram regularnie, bo mimo ze na poczatku odstrasza, to gra jest po prostu rewelacyjna w systemie walki, to jest takie Diablo w 3d. Jak chcecie to wyslijcie mi na PW swoje gamertagi, zaprosze was, pomoge levelować czy coś doradze albo pobiegamy razem ;) pozdro

Grzesiu363 lubi to.
  13. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    Mam czasem gram ale bez rewelacji coś jak Destyny tyle ze za damo

Grzesiu363 lubi to.
  14. Quertin

Quertin Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Zagorzyce(Rzeszów)
    Mój GT: Quertin, będę po południu grał dziś :)

Grzesiu363 lubi to.
  15. bld

bld XBOX MANIAK Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    477
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Hs obowiązek bo bez tego nie ma co zaczynać. ...
    Wysłane z sześćset trzydziestki piątki za pomocą TapaTalk'a

Grzesiu363 lubi to.
  16. InviolateNoboo2

InviolateNoboo2 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Bardzo dziwią mnie niektóre posty. Gram w gry około 20 lat a rpg to moja pasja. Długo nie mogłem uwierzyć, że na konsole nie ma żadnego mmo aż w końcu się doczekałem.

W mojej ocenie Neverwinter spisuje się ok. Jest ładny, dobrze przetłumaczony, ciekawie i wygodnie ogarnięty schemat przemieszczania między lokacjami.
    Dla zagorzałych fanów tasiemców takich jak WoW gra będzie uboga, ale pamiętajmy, że wszystkie legendarne tytuły też jakoś zaczynały i nie wyglądały tak jak teraz.

W Neverwinter gra się przyjemnie i to jest najważniejsze! Od niedawna gram w tą grę ale z czystym sumieniem stwierdzam, że nie mam się czego czepić, a gra z pewnością rozwinie się z czasem.

Polecam i pozdrawiam!

Wszystkich chętnych do gry gorąco zapraszam, mój GT:
    InviolateNoboo2

17. Kozubek1945

Kozubek1945 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Gralem w to i powiem ze gra jest ciekawa i rozwiazali sterowanie padem

18. yellowmen83

yellowmen83 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    Gra wciąga jak bagno....nigdy nie grywałem w tego typu gry....a tu proszę....miłe zaskoczenie.....
    Zrobiłem 62LVL i dopiero odkryłem jak "szybko nabijać lvl" i gram od nowa :D

19. domel86

domel86 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    bardzo fajna gra atutem jest to ze jest darmowa, (wiadomo mikrooplaty) wciaga wyjatkowo. jesli ktos ma ochote na wspolne granie to zapraszam nick DomelZet86

Wczytywanie...

Poleć forum