1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

New Exclusives for X360

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez tijs18, Czerwiec 2, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. tijs18

tijs18 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Postanowiłem założyć, ten temat ponieważ Ms rozsypał worek z Ex'ami i jest ich całkiem sporo. Tak więc zaczynamy

- Shadow Complex - Epic Games, Microsoft Game Studios
    - Joy Ride - Microsoft Game Studios
    - Crackdown 2
    - Left4Dead - Valve
    - Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction - Ubisoft
    - Forza Motorsport 3
    - Halo 3: ODST - Bungie
    - Halo Reach - Bungie
    - Alan Wake

Zauważcie, że niektóre gry, które początkowo zostały ogłoszone jako multiplatform okazały się ex'ami dla X360. Nie spodziewałem się takiego obrotgu sprawy, takze wielkie brwa dla Microsoftu. Jeśli coś pominąłem proszę o dopisanie :)

Jeszcze jedno, nie może być mowy o pomyłce ponieważ po Wake'u główny prowadzący wita nas ponownie zdaniem: you've just seen exclusive games for Xbox 360. Dla tych co nie znają ang. chętnie przetłumaczę powyże zdanie. Przed chwilą obejrzeliście ekskluzywny zestaw gier na Xbox'a 360 :)

Pod tym adresem możecie jeszcze raz obejrzeć całą konferencję http://e3.gamespot.com/press-conference/microsoft-e3/

2. Lotnik421 Xbox One

3. DojoPL

DojoPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    Zapomniałeś o Halo Reach.
    A Left4Dead 2 nie jest exclusivem bo ukażę się także na pc.

4. borciuh

borciuh Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Pabianice
    Nowy metal geat solid ma wyjść na Xboxa podobno oficjalnie....
    Ma to być exclusive bo na ps3 ma wyjść inny mgs

5. tijs18

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Hmm dziwne ponieważ to pozycja była ujawniona w czasie exclusivow dla X360. Jeśli masz rację to oczywiście poprawię post :)

6. Sirhc14

Sirhc14 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Tychy
    tak samo splinter cell wyjdzie tez na PC

7. tijs18

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miał wyjść ale nie wyjdzie :) Szef ubisoftu dodał nawet słówka exclusivly for x360. Nie czytaliście dokładnie mojego posta.

Metal Gear był prezentowany po zakończeniu części Only For X360 więc ex'em na pewno nie będzie. Chyba nie wszyscy uważnie oglądali tą konferencje

8. borciuh

borciuh Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Pabianice
    ja nie oglądałem.. :D ja tylko słyszałem

9. tijs18

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    w takim razie zwracam honor :)

10. andryush

andryush Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Hajnówka
    Z tym Splinter Cell , to pewnie bedzie tak jak z DLC do GTA4 , czasowy EX , a pozniej ukaze sie tez i na reszcie platform)

MGS ten sam dla X360 , PS3 , PC , ten inny MGS , to ponoc na PSP ma wyjsc.

Jak dla mnie to Forza to chyba najlepszy EX ktory zaprezentowano na konferencji Microsoftu))))

11. Mr.Hankey

Mr.Hankey V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Alan, L4D i Splinter będą miały równoczesną premierę na X360 i PC. Splinter to tylko czasowy ex (chyba nikt nie wierzy w to, że Ubisoft sam odetnie sobie zarobki i nie wyda tego na PS3...), Shadow Complex i Joy Ride to nie "prawdziwe" gry, zostaje więc trochę mało...
    Halo Reach, Halo 3 ODST, Forza 3 i Cracdown 2 - jak dla mnie bida. Przy lineupie Sony - God Of War 3, Uncharted 2, Heavy Rain, Trico czy Gran Turismo 5 trochę to bidnie wygląda... A należy pamiętać, że Sony też pewnie ma jakiegoś asa w rękawie.

12. Konradiv

Konradiv Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Ale Left 4 Dead nie jest exclusive, skoro jest na PC?
    A tak btw. nie napisałeś, Ninja Gaiden (nie tak fajne jak God of War, ale jest ;p) Gears of War / 2, Fable 2 i jeszcze prae by się znalazło :p

13. Kuzarek

Kuzarek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ostrów wlkp.
    No rzeczywiście Xbox nie najlepiej wypadł mało exlusivow a zapowiedzi brak, szkoda trochę

14. tijs18

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Do Mr. Hankey
    Rozumiem, że opierasz swoją teorię na danych choćby z gry-online. Nie byłoby nic złego w tym, gdybyśmy nie otrzymali nowszych inf. na konferencji. Ta inf wygląda właśnie tak. Po co mieliby wciskać ludzią kit gdyby nie było mowy nawet o tzw czasowych ex'ach. Ponadto nie pokazywaliby tego wszystkiego pod haslem Only on X360. Zauważ, że np final i mgs nie był sygnowany w tej częśći.

Na dzień dzisiejszy oficjalne inf. przedstawiają się właśnie tak. Jestem skłonny zmienić zdanie jeśli zródlo twoich będzie nowsze od e3 :) Jeśli chodzi o gry, które wymieniłeś to hmm, tutaj kłania się dobrze już znana formułka, jeśli lubisz gry w stylu god of war czy uncharted wybierasz PS3. Jeśli kochasz rpg, jrpg wybierasz x360 (Infinite Undiscovery, Star Ocean The Last Hope, Tales Of Vesperia, Fable 2) to oczywiście tylko niewielka część gier z tego gaatunku. nie możemy zapomnieć o naszej sztandarwej produkcjach takich jak Gears Of War czy Halo. Pozwól, że zarysuje jak moim zdaniem przedstawia się sytuacja z tymi exami

Fable II, Infinite Undiscovery, Star Ocean TLH, Tales Of Vesperia ---> brak konkurenta (PS3)
    Gears Of War, Shadow Complex ---> j/w
    Halo 3, Halo 3 ODST ---> Killzone 2 (PS3)
    Forza Motorsport 3 (X360)---> Gran Turismo (PS3)
    Heavy Rain, Ucharted, Infamous, God Of War (PS3) - brak konkurentai (X360)
    Little Big Planet (PS3) - j/w

Chyba wymieniłem wszystkie najbardziej atrakcyjne pozycje na obie platformy i sam widzisz ze nie jest tak źle. Nie jestem jakimś fanboyem X'a bo chętnie pograłbym w Uncharted, MGS4 czy God Of War, Infamous. Uważam, że są to bardzo pozycje i na pewno my jako posiadacze X360 mamy czego zazdrościć właścicielą PS3. Natomiast nie mogę się zgodzić z tym, że posiadacze mają "bide" w ekskluzywnych tytułach.

Pozdr

15. andryush

andryush Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Hajnówka
    Ninja Gaiden?? PS3 dostanie Ninja Gaiden Sigma 2 , w tym roku nie ma NG na x'a

16. Fynal

Fynal Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    hmmm moim zdaniem konkurentem Heavy Rain na X-ie jest Alan Wake ;) trzeba pamiętać że M$ nie na rękę jest robić Exclusivy na swoją konsole, w końcy PC-ty to po części też ich platforma ponieważ większość gier jakie na nią wychodzi są pod ich system... dla tego powinno pisać się o Exclusivach konsolowych, w takim wypadku np. Left 4 Dead takowym jest ponieważ nie ma go anie na WII ani PS3 :>

17. seba12a

seba12a Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    ten temat to wróżenie z fusów czy kuli -.-

18. tijs18

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    wróżenie przepraszam bardzo ale nie lapię twojej metafory biorąc pod uwagę to co zdążyliśmy napisać w tym topicu.

19. Qunik93

Qunik93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Górny Śląsk
    Już nie mogę się doczekać Forzy 3 :D

20. vosp38

vosp38 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    WARSZAWA
    obojętnie mi pc czy x360 jeśli o mnie chodzi to na sony nie mogę się odnależc' jedynie MGS jest cudowny

21. vosp38

vosp38 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    WARSZAWA
    tak

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.