1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sprzęt New Nintendo 3DS + Gateway + 32&16GB SD + Gwarancja super stan

Temat na forum 'Sprzedam' rozpoczęty przez rsc, Wrzesień 12, 2015.

1. rsc

rsc Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam do sprzedania konsolę New Nintendo 3DS Black.
    Urządzenie posiada firmware 9.0. Do konsoli dołączam flashcart – Gateway 3DS (karta czerwona i niebieska).

Dodatkowo dorzucam także flashcart do Nintendo DS działający na tej konsoli także.

Do konsoli włożona jest szybka karta SD o pojemności 16GB, natomiast do nagrywarki bardzo szybka karta o pojemności 32GB! Rzecz jasna konsola posiada jeszcze gwarancję do marca przyszłego roku.

Do zestawu dołączam także oryginalne pudełko, instrukcje oraz ładowarkę. Koszt samej nagrywarki GATEWAY to 350zł! Nie ma żadnych rys na ekranach, ponieważ od nowości przyklejona jest folia ochronna!

Wysyłka gratis (nie wysyłam za pobraniem, możliwe wystawienie na allegro z dopłatą około 40zł za prowizję).

Cena jaka mnie interesuje to 1100zł.

Kontakt przez PW, wtedy podam maila bądź numer telefonu.

Nie zamieniam się na nic i proszę nie proponować kwot typu 800-900zł.

Wczytywanie...

Poleć forum