1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

New Xbbox 360 pomocy obraz śniezy

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez rYs1292, Marzec 20, 2008.

1. rYs1292

rYs1292 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kupiłem dziś xboxa 360 w wersji arcade i podłanczam wszystko przejściówkę do eurozłącza i kabelki załanczam a tu ......... śniezy pomóżcie

2. Lotnik421 Xbox One

3. realizer

realizer V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Odp: New Xbbox 360 pomocy obraz śniezy

Jaki masz telewizor ??? Jak nie dziala ci pod euro to sproboj chinchami ( nie wiem jak to sie pisze )

4. rYs1292

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

MAm 2 tv wathsona i JJT i żaden nie chodzi nie mam chitchit czy czegoś takiego

EDIT
    Jeden śnieży drugi ma cały niebieski ekran :( oba mają 5 lat

Nie pisz postów pod sobą. Przeczytaj regulamin //spike200

5. kuva

kuva Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0

możliwe że konsole jest ustawiona w 60hz a twoje tv nie obsługują takiego odświeżania weź do kogoś x i zobacz jak masz ustawione w opcji hdtv

6. Piri001

Piri001 Guest

U mnie tez sniezy jak sie właczy - usterka czipa skalujacego . A słyszysz dzwieki jak X sie zalancza ? Jezeli tak to to jest TO! ( na wszelki wypadek sprawdz u kogos bo moge sie mylic )

7. rYs1292

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Ta słysze a jak wyłączam polsat to na 1 sek widać xboxa

8. Piri001

Piri001 Guest

Sproboj na jakims telewizorze odpalic sama konsole ( beze DVD , cyfrowych polsatow itp.) . Jezeli nie ruszy to podepnij ( jak mozesz ) konsole kumpla/sąsiada/siostry pod ten sam tele . Jezeli ta konsola normalnie ruszy to z twoja jest cos nie ten teges .

Wczytywanie...

Poleć forum