New Xbox Experience oficjalna wersja!

Szaku

Świeżak
Świeżak
Odp: New Xbox Experience oficjalna wersja!

Nefarod napisał:
A wiecie co mnie ******* w tym dashu? Jak się usunie grę z poziomu "Usuń grę" (tam w głównym menu) to grę usuwa razem z sejwami -,-' Gry trzeba usuwać z pozycji Ustawienia konsoli>Pamięć>Gry, bo inaczej gra usunie się razem z sejwami i domyślam się, że również z dodatkami. Tak oto mój sejw z Fable 2 poszedł się j*bać.
Pier**** masakra 0.0. Chyba się potnę ze 4 gry tak usunęłem.. ****!! Idę sprawdzić i jak co to potwierdzę ;(.

EDIT@
Mam normalnie savy, robiłem te obrazy i usuwałem na becie, może dlatego. Na wszelki wypadek będę usuwał z ustawienia pamięć.
 

gruby123456

Banned
Odp: New Xbox Experience oficjalna wersja!

jak w tym nowym dashu można zmieniać tematy ??



Ok. już znalazłem ;d pod samym nosem jest a ja szukałem ;d
 

stdanielo

Świeżak
Świeżak
Odp: New Xbox Experience oficjalna wersja!

Ja niestety dostałem banana od M$ :'( divixy i aktualizacje gier poszły się kochać
 

WSZtm

Banned
Użytkownik
Odp: New Xbox Experience oficjalna wersja!

gruby123456 napisał:
jak w tym nowym dashu można zmieniać tematy ??



Ok. już znalazłem ;d pod samym nosem jest a ja szukałem ;d
Może powiesz innym ?
 

Domanos

Użytkownik
Użytkownik
Odp: New Xbox Experience oficjalna wersja!

nie wiem czy w starym dashu było coś takiego możliwe ale teraz podoba mi sie opcja streamowania filmów czy muzyki prosto z dysku kompa podpiętego sieciowo do Xa. Nie wspomne juz o instalacji gier teraz przynajmniej czytnik nie "wyje" i odpoczywa ;)
 

gangster6669

Użytkownik
Użytkownik
Odp: New Xbox Experience oficjalna wersja!

Co do tego zmieniania tematów zakładka z profilem i zmień temat.
 

pietrzu

Świeżak
Świeżak
Odp: New Xbox Experience oficjalna wersja!

Czy ktoś już sprawdzał jak beka jego Avatar
 

BabyBoy

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: New Xbox Experience oficjalna wersja!

Na razie nie mam Bana a zuaktualizowałem Online nowego Dasha i grałem w NBA 2K9 i Fife 09 będąc podpiętym do Live.
Jakie jeszcze wersje(kopie)są sprawdzone ?
Może warto taki temat założyć żeby wypisywać kopie które są sprawdzone i podawać linki do tych wersji.
A co myślicie o utworzeniu dwóch profili ? Czy to się opłaca ? Jeden Offline(zawsze)a jeden do Online.
 

zerthimon

Użytkownik
Użytkownik
Odp: New Xbox Experience oficjalna wersja!

Czyli te bany dostajecie bo macie przerabiane konsole. Czy jest ktos kto dostał ban za konsole z wersja beta dasha?
 

Szaku

Świeżak
Świeżak
Odp: New Xbox Experience oficjalna wersja!

zerthimon napisał:
Czyli te bany dostajecie bo macie przerabiane konsole. Czy jest ktos kto dostał ban za konsole z wersja beta dasha?
Obecność na tym forum chyba mówi jasno o tym, że użytkownicy piracą.

BabyBoy@

Nóż w kieszeni mi się otwiera jak coś takiego widzę... DOSTANIESZ KOLEŚ BANANA i nie unikniesz go, prędzej czy później dorwie cię banan i wtedy tylko żyletka i cięcie żyły ;]. Nie, ale wnerwia mnie jak ktoś kto piraci sra w gacie że dostanie bana. Zrób 10000000000000000000 profili i tak ci to nic nie da. Nawet tego nie wiesz, ale podświadomie jesteś małpą która domaga się banana i go dostaniesz.

Aha banany powinny polecieć też za nie trzymanie się topica, bo jest o NXE, a nie o bananach.

Ja osobiście z NXE jestem zadowolony i bardzo sobie go chwalę. Na pewno nowe usługi będą dochodzić z tego co wiadomo nam z oficjalnych ogłoszeń. Tak więc to co teraz mamy jest wstępem ;].
 

Gonzo Ziomal

Świeżak
Świeżak
Odp: New Xbox Experience oficjalna wersja!

U mnie NXE śmiga pięknie. Też jestem z NXE zadowolony, bardziej niż z poprzednich dash'ów, ogółem ma wiele ciekawych opcji. Nawet podobają mi się te awatarki, (ciekawi mnie tylko kiedy zrobią coś ala PS3, że się avatarkami spotykasz w wirtualnym świecie, bo to chyba do tego dąży).
Co do bana to konsole mam przerobioną i jak nie dostałem bana na początku, tak i dalej go nie mam.
 

gpiorzel

Użytkownik
Użytkownik
Odp: New Xbox Experience oficjalna wersja!

wczoraj zaraz po aktualizacji się troche wkurzyłem bo w sumie wszystko jest to samo tylko wolniej działa :p Zgrywanie gier jest suuper, nareszcie 120Gb błyśnie, 8 gier na dysku i duuużo wolnego ciągle :p Już się obeznałem i jest gitarka, trochę głupio się muzyką steruje podczas gry, na starym dashu szybciej to szło. Zauważyłem (narazie na przykładzie Far Cry 2) Że jak gram z dysku to pojawiają się spadki FPS których wcześniej nie było.. o co kaman? to wina odtwarzania z dysku, czy samego dasha??










edit: aaa, jako że mam 22" monitor bardzo fajnie że jest 1680x1050 w końcu :p obraz sporo ostrzejszy niż 1900x1200, niestety paski..
 

dead infection

Świeżak
Świeżak
Odp: New Xbox Experience oficjalna wersja!

component jest **jowy? może z composite Ci się pomyliło?
 

Spartacus

Użytkownik
Użytkownik
Odp: New Xbox Experience oficjalna wersja!

Wgrałem nowego dasha, ustawiłem wszystko jak powinno pod mój monitor 22", odpaliłem dwie gry Mirrors Edge i Left 4 Dead, niestety co jakiś czas w trakcie grania obraz mi znika, a dokładnie pojawia się czarny obraz na krótką chwilę, to jest w obu grach. Gram z DVD nie z HDD. Przed wgraniem nowego dasha, wszystko było w porządku, w czym może tkwić problem? Proszę o rady.
 

matrix443

Świeżak
Świeżak
Odp: New Xbox Experience oficjalna wersja!

oczywiście VGA mam podpięty, tam rozdzielczości się ustawia, HDMI niestety monitor nie ma, a component ujowy obraz daje

Ja mam monitor 24" i jak uzytkownik wyzej mam konsole podpieta przez component. Warto zainwestowac w kabel vga duza jest roznica w obrazie?
 

monias

Użytkownik
Użytkownik
Odp: New Xbox Experience oficjalna wersja!

Ciekawe z tym spadkiem FPS w FC2, zauważyłem że niektórzy mają troszkę problemy ze zgranymi grami na HDD, zwłaszcza 20gb(może starsze wersje są wolniejsze?) jak tylko sieciówkę kabel dostanie to sprawdzę na moim dysku 60gb
Jeden użytkownik pisał że w GTA4 po zgraniu na dysk pojawiło się doczytywanie tekstur
 

matusz151

Świeżak
Świeżak
Odp: New Xbox Experience oficjalna wersja!

ja smigam na livie z gierek z dysku i norlalnie tez wszytskoi smiga elegancko i ten naped nie dudni ;P
 

ToYeK

Świeżak
Świeżak
Odp: New Xbox Experience oficjalna wersja!

Zaryzykowałem i podpiąłem konsole pod neta aktualizacja trwala jakies 5 minut i wszytsko smiga pięknie :) avatary sa :)
 

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
XBF
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Odp: New Xbox Experience oficjalna wersja!

Ja mam warazenie jak gram sobie w cod5 i odpale menu zeby kogos zaprosic do gry to strasznie zamula, w starszej wersji tak nie mialem.
 

Ponury0

Użytkownik
Użytkownik
Odp: New Xbox Experience oficjalna wersja!

Wiecie moze skad mozna wziasc nowe ciucy dla avatarow? bo widzialem jak jakis uzytkownik mial inne ubrania :]??
 

Do góry Bottom