1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

News'owe Podsumowanie Tygodnia #2

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Touch!, Maj 15, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Cześć
    Miało być już dzisiaj podsumowanie w formie Video, ale niestety nie wyszło :( Jednak mogę was zapewnić, że w końcu takie się pojawi.
    Druga sprawa to fakt, iż nie spodziewałem się szczerze mówiąc takiej, waszej reakcji na pierwsze podsumowanie. Część osób stwierdziło: "tak, fajnie, że coś takiego jest", a inni, że po prostu wolą czytać na bieżąco newsy.
    Apeluje również do wszystkich osób, które nagrywają montage/ gameplaye/ let's play'e itp. z gier, a dodatkowo chcą je pokazać społeczności xboxforum.pl o przesłanie ich na w postaci linków do mnie PW. Jeśli ktoś ma jakieś pytania również proszę pisać.
    Dobra, przejdźmy do rzeczy :) :

Call Of Duty: Modern Warfare 3
    http://xboxforum.pl/aktualnosci-f9/juz-jest-teaser-mw3-91849.html
    http://xboxforum.pl/aktualnosci-f9/...nie-komentarz-bowlinga-nt-wyciekow-91848.html
    http://xboxforum.pl/aktualnosci-f9/duzo-wiesci-na-temat-modern-warfare-3-a-91822.html
    http://xboxforum.pl/aktualnosci-f9/...tyczace-multi-w-modern-warfare-3-a-91714.html

Aliens vs Predator
    http://xboxforum.pl/aktualnosci-f9/poki-co-nie-ma-planow-na-sequel-aliens-vs-predator-91850.html

BRINK
    http://xboxforum.pl/aktualnosci-f9/pierwsze-oceny-brink-91524.html
    http://xboxforum.pl/aktualnosci-f9/nadchodzace-zmiany-w-brink-91938.html

Duke Nukem Forever
    Xbox360Achievements.org - Duke Nukem Forever Achievements

L.A Noire
    http://xboxforum.pl/aktualnosci-f9/15-minut-gameplayu-z-l-noire-91802.html

Premiery na 2011
    http://xboxforum.pl/aktualnosci-f9/nieoficjalne-daty-premier-nadchodzacych-gier-91787.html

To wszystko na dziś, przypominam jeszcze raz o moim apelu z początku.

Touch! - xboxforum.pl

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. VipKuzKo64

VipKuzKo64 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Mysłowice
    Świetna sprawa z tym podsumowaniem, ale widzę że pominąłeś pare rzeczy. ;)

4. Touch!

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Pomijam duzo :)
    Wbieram po prostu te najciekawsze.

5. VipKuzKo64

VipKuzKo64 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Mysłowice
    Rozumiem cię, ale np. nieoficjalne premiery gier można by pokazać. :D Mimo wszystko nie mieszam się w to. To twoja inicjatywa i według mnie świetny pomysł. ;)

Racja, dlatego dodałem :) Dzięki // Touch!

6. cptMichaaX

cptMichaaX XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    super sprawa! Najlepszy było z mw3!

7. bgszef!

bgszef! Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    w Miescie
    Jak juz cos robisz to rob to porzadnie. Podsumowanie na pol gwizdka tak samo jak ta encyklopedia. Kasujesz tematy o grach, bo niby sa w encyklopedii, a dodalem tam post wczoraj rano i do dzisiaj nie zostal zaakceptowany ;/ Jak cos robic to na 100% (w przyszlosci moze sie <ciach>). Pozdrawiam

Nie zycze sobie takich komentarzy na moj temat. Ocenic mozesz temat, ale nie takimi sformulowaniami //Touch!

8. elosiema 3

elosiema 3 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

a gdzie tu pisze że to koncert życzeń?to że wpadłeś w samozachwyt nie znaczy że możesz sobie robić co chcesz i nie brać za to odpowiedzialności a to że ktoś kogoś krytykuje to rzecz normalna i tylko zadufany człowiek nie przyjmuje żadnej krytyki.Kiedyś to forum było fajne,spamu było tyle samo ale nikt nikomu konta od razu nie kasował.Mam nadzieje że brathanek wyciagnie wnioski z mojej opini i nie tylko z mojej.

PS.możesz już zbanować moje konto,jak będę chciał to zrobie nowe.

Opinia to jedno, a obraza to drugie. Nie zamierzam dalej dyskutowac // Touch!

9. Szpaner94

Szpaner94 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    He he he, ja za poparcie tego manifestu i nieposiadanie płatnego konta "!Viper" pewnie też dostane bana, albo ktoś mnie rozszarpie na sb, ale nie ogarniam tych całych "inicjatyw". Podsumowanie to akurat dobry pomysł, ludziom się podoba więc ma to jakiś (choćby minimalny) sens. Z drugiej strony całokształt pracy moderatorów jak i fakt że są oni tutaj "bo są", mimo że ich związek ze światem gier/konsol to co najwyżej kasowanie postów na forum tematycznym (bo sami Xbox-ów nie mają... po co tracą tutaj czas ?) - budzi niepokój.

Zaraz ktoś napisze "Jak nie chcesz, nie musisz tu wchodzić". Ok, jeszcze kilka takich tekstów i sami będziecie sobie tutaj pisać.
    Jednocześnie staracie się pozyskać nowych userów i robicie wszystko aby stali bywalcy olali Was zimnym moczem. Nie wiem jaki to ma cel, ale zauważyłem że jak od 2009 (w zasadzie od początku 2010 zacząłem pisać) nie było żadnych problemów, tak dopiero od niedawna zaczęły się sypać bezsensowne warny/bany dla ludzi. Głownie chodzi tu o osoby, które nie płaca za forum, ew. te które mają mniej niż 1 000 postów. Nie będę rzucał nickami (coby ktoś się nie obraził i nie poskarżył na sb na mnie), ale prawdziwi spamerzy wciąż jakoś żyją tutaj, podczas gdy inni zostali zbanowani i mają w d*pie takie forum.

Nie wiem o co Wam chodzi... osobiście uważam to za fetysz, ale w sumie mam to gdzieś... tylko taki mały apel....

GTFO z aktualności ! To jeden z dwóch sensownych działów na forum! Jak chcecie się bawić w malutkich-Bogów i banować każdego to róbcie to tam, gdzie nikt nie zagląda (np. encyklopedii).

Dalej chciałem tylko napisać że podsumowania w formie filmiku to świetny pomysł, selekcja tematów jest trochę rygorystyczna - ale i tak nigdy wszystkich się zadowoli nie da, no i pozdrawiam też Hex-a który z nieziemskim zaangażowaniem przyczynia się do mojego panicznego strachu przed graniem na PC :D .... te myszki mnie obrzydzają.... zaczynam się ich bać....

@HeX@HeX
    Nie dziękuj za moje posty, bo nie wiem czy traktować to jako obrazę czy.... poniżenie :D.

Macie tutaj śmieszny filmik na rozluźnienie zwieraczy :

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  10. ChybeQ

ChybeQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    Inicjatywa owszem, ciekawa, ale wykonanie mogłoby być lepsze..

Danie wypowiedzi podsumowującej newsa w "quote'ach" też by nieco podniosło widoczność, o czcionce nie wspomne (np. nazwa gry odnośnie której był news - o 1 wieksza od reszty tekstu. i juz widać jak na dłoni o czym czytamy ;) )

11. Touch!

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Odnosnie tego wykonania to mam do was pytanie, czy chodzi wam o tekst czy o to jak sie to prezentuje tzn. wyglad ?

12. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Raczej o wygląd ;) Mniej czytelne to jest. Tak jak ChybeQ mówi zrób i będzie ładnie

13. T0Mmy

T0Mmy Banned

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    nie wiem czego sie czepiacie podsumowanie spoko mogło by być bardziej obszerne i dokładnie .

Hextor - twój avatar ,nie wiem komu chcesz pokazać ten środkowy palec ??

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum