1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Newsy

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez QwerTaj, Czerwiec 7, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Witam!
    Od jakiegoś czasu jest... problem z newsami, a dokładniej z ich formą. Kiedyś aktualności były kopiowane najczęściej z innych stron, np. Gamezilli, Polygami, itp., nadal w sumie tak jest, ale jednak jest jeden 'prawy' człowiek, który pisze newsy i wkleja je na forum. Nie byłoby problemu, gdyby je wklejał całe, ale... tak nie jest. Groszq, bo o nim mowa, jest prawdopodobnie właścicielem/newsmanem/radaktorem Xbox Magazynu. Chyba wszystkie teksty, jakie pojawią się na jego stronie, pojawiają się też u nas, na forum, niestety w dość okrojonej wersji, co jest irytujące. Groszq wkleja na forum 25% postu a po resztę odsyła na swoją stronę. Jest to strasznie irytujące, wchodzisz do tematu to chcesz przeczytać od razu jego zawartość, a nie latać po innych stronach i ponownie czekać, aż się załadują. Z tego, co się dowiedziałem od chłopaków na chacie podobno jest jakaś umowa pomiędzy Xbox Magazynem, a naszym forum, na prawdę, nie obchodzi mnie to. Jako społeczność powinniśmy zwracać uwagę na dobro ogółu, a nie jednostek.

Niech wkleja całe posty i daje link do tej jego stronki, lub niech nie pisze wcale. Nie pisał i było dobrze, mieliśmy newsy z stron. Co prawda kopiowane, ale jednak sobie radziliśmy.

Dobrze wiem, że to irytuje baardzo wiele osób poza mną, więc proszę o nie zamykanie/wyrzucanie tego tematu.

Pozdrawiam ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Bazajaytee

Bazajaytee V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    się znamy?
    Również myślę, że link do XBOXM w źródle byłby wystarczającą reklamą.

4. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Ja popieram kolegę w 100%. Wchodzę styrany po całym dniu nie po to żeby "skakać" po stronach - tylko żeby przeczytać wszystko "w forumowych barwach". Bardzo mnie to irytuje więc proszę o rozpatrzenie prośby QwerTaj'a ;)

5. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Już tak nie płaczcie o te newsy, że skakać po innych stronach trzeba, bo większość i tak po innych forach szpera :D

6. bgszef!

bgszef! Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    w Miescie
    Xbox magazyn ehh to ci co robia bledy ortograficzne w tytulach newsow?!

7. krychu

krychu Aka Rostu V.I.P XBOX MANIAK Game Master

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Krk
    Okej... to może ja się wypowiem.

Groszq uzgadniał wszystko z brattankiem i może tak dodawać newsy w dziale aktualności do czasu aż nie zmieni się styl i pojawi od nowa portal, a nastąpi to w najbliższym czasie :)

Pozdrawiam.

8. brattanek

brattanek P2Mforum.info Członek Załogi Administrator Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    530
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KTW
    nic dodac nic ujac

9. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    Czekam na portal i wracamy do pracy naszym stary rytmem, oczywiście jeśli administracja się zgodzi. Mówię o funkcjach newsmanów i naszych własnych newsach.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum