Next-genowe Grand Theft Auto V dorobi się 30 min świeżych kawałków w stacji FlyLo FM

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


Listę nowości szykowanych w next-genowej edycji Grand Theft Auto V już poznaliśmy. Okazuje się jednak, że Rockstar szykuje jeszcze kilka świeżych motywów, o których nikt oficjalnie nie wspominał.

Cały czas spekuluje się, że w grze pojawi się tryb FPP. Jego obecność nie została jednak jeszcze potwierdzona. Kolejną nowością ma być nowa muzyka w Grand Theft Auto V na XONE i PS4. Next-genowa edycja gry otrzyma pół godziny świeżych utworów w ramach stacji radiowej Flying Lotus FlyLo FM. Świeże kawałki przygotował Doom oraz Flying Lotus i Krayzie Bone.

O tych dodatkach dowiedzieliśmy się z weekendowej rozmowy z Flying Lotus, który przyznał, że przyszykował coś specjalnego do nowej edycji GTA V.

Jeden z utworów Flying Lotus możecie sprawdzić poniżej.


 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Fajnie, że jednak dodają coś tak powiedzmy "nie oficjalnie" :) ale utwór jednak nie trafia w moje gusta :D
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Pasuje mi to bardziej pod tło do misji niż do radia, dobrze że w ogolę coś dodadzą bo te czarne kawałki mi już bokiem wychodzą.
 

Do góry Bottom