1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Next-genowe Grand Theft Auto V porównane z wersją na X360/PS3

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Listopad 17, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Jedno porównanie graficzne next-genowej wersji Grand Theft Auto V z oryginalną edycją na X360/PS3 już widzieliśmy. Materiał prezentowano w formie filmiku. Tym razem możemy jeszcze wnikliwiej przyjrzeć się wizualnym różnicom. Wyciągajcie lupy!

Serwis GearNuke przygotował świetne screenshoty ze starej i wzbogaconej wersji Grand Theft Auto V. Materiały wyciągnięto bezpośrednio z gry w obu wersjach. Dzięki temu widać dokładnie, że Rockstar nie ograniczyło się tylko do ulepszenia tekstur, ale udoskonaliło system cieni i wprowadziło wyższy poziom LOD oraz zakres dorysowywania obiektów. Nie można też zapomnieć o znacznie lepszej i bogatszej roślinności.

2. Lotnik421 Xbox One

3. nollo

nollo Użytkownik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    222
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Zawiercie
    Ale że co ? Przyciemnili grafikę zabrali niektóre cienie poprawili trawę i tym mam się podjarac ? Krawędzie i kilku ludzikow na ulicy więcej też szału nie robi no mam nadzieję że to nie będzie wszystko

4. Jacław

Jacław V.I.P V.I.P Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    192
    Punkty za osiągnięcia:
    43
  5. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Cały czas się zastanawiam czy zamówić w Neonecie dzisiaj czy nie. Z jednej strony, mało zmian jak na remaster za 239 zł, ale z drugiej strony... to przecież GTA V! Ech...

6. sebeksh

sebeksh Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Naprawdę, kosmetyczne poprawki nie są warte kolejnych 2 stów...na mnie ta grafika nie robi wrażenia, napewno będzie ładnie, ale bez przesady. Ładnie już było na x360.

7. Tom3kTheTube

Tom3kTheTube Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
  8. Kamlot

Kamlot Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Wcześniej czy później ta gra i tak jest z serii must have. Chciałem trochę poczekać z kupnem, ale podejrzewam, że poczekam z góra miesiąc, bo sam tryb z perspektywy pierwszej osoby, to całkiem inna gra online. W prev-genach w ogóle mi te GTA Online nie podchodziło, choćby z tego powodu, że widok zza postaci nie nadaje się na deathmatche. Na dodatek te 30 osób na mapie (choć powinno być więcej, myślę, że nawet 3 cyfrówka).

9. szymona96

szymona96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Ale najwazniejsze jest coś czego nie widać na screenach. Chodzi m.in. o doczytywanie tekstur. Ja myślę, że to najbardziej poprawi odbiór gry (o ile oczywiście jest wyeliminowane)

10. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1665
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    GTA na starą generację - czysty MUST HAVE.
    GTA na nową generację - czysty MUST HAVE.

I tyle w tym temacie :). Prawdziwy fan GTA i tak kupi. Jakbym miał nową konsolę to mur beton, że kupuję GTA 5.

11. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Spektakularnych różnic nie ma, ale wg mnie jest to dobre odświeżenie i chętnie bym zagrał raz jeszcze :)

12. gregoryfx

gregoryfx Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Brzegi / Kielce
    Jednym słowem "szału ni ma" Co się dziwić, ta nowa generacja konsol jest najgorszą jaka do tej pory wyszła... ahh szkoda gadać...

13. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Zgadzam się w 100% !
    Jako że do tej pory nie pisane mi by zagrać w to GTA V na PC to znów kupiłem PS4 by w końcu rozkoszować się tym tytułem....
    Jak gra wyszła w tamtym roku na X360 to nie chciałem odbierać sobie przyjemności i postnowiłem zaczekać na wersję na PC. Mimo iż minął rok, a wersji na blaszaka nadal nie ma to stwierdziłem że dłużej czekać nie będę.

14. Damiano GTi

Damiano GTi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    93
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Pamiętacie napewno grafikę ps2 i Xboxa? Prawdziwy skok graficzny był jak wszedł ps3 i Xbox 360 teraz gdy wyszedł ps4 i xone to tego szału nie ma. To jedynie lepsza rozdzielczość oraz detale. Nie ma już tego skoku graficznego. Nie oznacza to że nie kupię nowej generacji bo wiadomo że kupię ale póki co ps4 i Xbox one nie pokazało nic rewolucyjnego.

15. nollo

nollo Użytkownik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    222
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Zawiercie
    Ale jaki był skok pojemnościowy płyt a też nie oszukujmy się ze na początku Xbox czy ps3 miał dobrą grafe, ja daję tej generacji jeszcze rok na rozwinięcie skrzydeł jak nie pokażą na co ich stać to po nich

16. Damiano GTi

Damiano GTi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    93
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    O to mi właśnie chodzi Nowa generacja różni się póki co detalami niczym więcej. Niby wczesny etap nowych konsol ale one mają już rok i oprócz tego że wsparcie grami będą miały dłuższe niż na starych to radości jako takiej nie ma. Bo robić remastery można ale bez sens jest aby tym się karmić nie po to ludzie kupują. Teraz coś czuje że rockstar oleje stara generację i niczego lepszego nie dostaniemy. Nie daj Boże wyłącza serwery online by zmusić do kupna n.generacji, obym się mylił ale w tych czasach tak panuje pazerność na kasę że bym się nie zdziwił. Ps3 super Slim 12gb,pisali ze online będzie nie dostępny bo za mało pamięci ciekawe jak długo będzie wspierany na tych konsolach. Mogli by trochę odświeżyć na starych tą grę. Jako fan serii kupię znowu tą grę jak zdobęde obecną generację ale ja nie jestem samolub i też chcę by każdy miał możliwość grania.

Wczytywanie...

Poleć forum