1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Next-genowy Assassin’s Creed zawodzi - mamy gameplay

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Sierpień 24, 2013.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Na targach żartowaliśmy sobie, że kolejne odsłony przygód Asasynów zamiast podtytułu powinny być numerowa jak FIFA czy Pro Evo - Assassin’s Creed 2012, 2103, 2014. W końcu zrobił się z tego podobny tasiemiec. Mieliśmy okazję zagrać w Black Flag na PS4 i niestety - nikomu szczęka nie opadła.

Jeśli liczyliście na graficzne wodotryski musicie się obejść smakiem. Black Flag na next-genach wygląda tak, jakby ktoś przypudrował wersję na PS3 i Xboksa 360. Gra nie ma nawet startu do Watch Dogs, przy kontakcie z którym od razu widać, że pisany był już pod konsole nowej generacji. O ile podczas świetnie zrealizowanych morskich batalii można zachwycić się odwzorowaniem wzburzonych fal, które z impetem uderzają o pokład statku, tak już po przeniesieniu się na ląd oprawa w żadnym wypadku nie pasuje mi do słowa next-gen.

Sam system walki również nie uległ specjalnie zmianom - to w dalszym ciągu stary dobry Asasyn, który niektórym zdążył się już trochę przejeść.Osobiście uważam, że Ubisoft postanowiło odciąć jeszcze jeden kupon wykorzystując koniec obecnej generacji konsol. Ale jeśli to ma im pomóc w tworzeniu takich perełek jak nadchodzące Watch Dogs - mają moje błogosławieństwo. Bo musicie też wiedzieć, że Black Flag poniżej pewnego poziomu nie schodzi. A że trochę zawodzi to już zupełnie inna bajka. Poniżej fragment gameplayu z wersji na PS4.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    haahahahahahahahaha :D
    to jest właśnie żałosna próba sprzedawania cały czas tego samego, wyjdzie gorzej niż z NFS czy, o zgrozo! - z call of duty bo klienci pokochali assassyna i bardzo się wciągnęli a od części trzeciej mamy jedno wielkie crapowisko :D
    piona UBI, miło było :D

3 użytkowników lubi ten post.
  4. TheDoom

TheDoom Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Hahahahahahahaahahah. Heh... Nie. Żenujące jest to jak ludzie nie mają swojego zdania. AC4 jest nextgenowe i to stare konsole mają okrojoną wersję. Można sobie o tym poczytać na Eurogamerze, gdzie działa Digital Foundry, znający się na rzeczy technicy od FPSów, tekstur, i wszystkiego co z tym związane. Nie jestem żadnym fanboyem, AC3 to była klapa, ale teraz będzie tu masa komentarzy potwierdzających newsa. Szkoda. AC4 jest zrobione z myślą o nextgenie. Na starych konsolach roślinność nie reaguje na postać i wygląda gorzej i takich niuansów jest sporo. Zaro[la nowej generacji: Jak przeniesiono Assassin's Creed 4 na nowe konsole • Eurogamer.pl Tam jest analiza RZECZOWA, PPE jara się gameplayem nagranym łokciem na którym gra nie wygląda aż TAK korzystnie. Polecam lekturę z linku wyżej.

5. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    ja takze skonczylem grac na revelations bylo to dobre zakonczenie jakby "trylogii" teraz to ewidentnie widac ze gra tworzona na sile ;/ nic nowego ;o nie kupie

6. KamQiX

KamQiX Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    138
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kluczbork
    Nuuudyy... Co roku to samo. To naprawde nie zaskakuję i staje się coraz nudniejsze. Szkoda że wszyscy tak zapamiętamy ten tytuł. Gdyby skończyło się to na Revelations byłoby naprawde bardzo fajnie. Niepotrzebnie Ubisoft ciągnie te grę w taki sposób.

7. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Sk9nczylem tylko dwie pierwsze czesci ile m9zna w to samo grać.

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

1 osoba to lubi.
  8. BuRRRza

BuRRRza Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnobrzeg
    Assassin's Creed 2103 ?

9. Tomek0016

Tomek0016 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Niestety Polska
    W tekście jest literówka: "Assassin’s Creed 2012, 2103, 2014" - Trochę dziwne żebyśmy mieli teraz rok 2103 a nie 2013.Chyba że było to celowo napisane przez autora to zwracam honor.

A tak btw to w Assassina przestałem grać w połowie Revelations bo gra była jak dla mnie monotonna, co chwile robimy to samo.

10. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    eee revelations nie bylo takie zle a zakonczenie bardzo dobre chodz smutne :D

11. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    360
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    yyy
    ..a na co Wy liczyliście??

ja będę grał!

@EDIT:
    Tomek0016 fakt AC:R imo była qpą ale AC 3 dała radę :)

12. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1699
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Masakra ta osoba która grała w tę grę to albo pierwszy raz trzymała pada w rękach i pierwszy stosunek odbyła z Assassinem albo nie miał po prostu jednej ręki..

2 użytkowników lubi ten post.
  13. Gothic4

Gothic4 Banned

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    @up masz racje. Ten koleś chyba nigdy w assassyna nie grał .

Wysłane z mojego Nexus 7 za pomocą Tapatalk 4

14. tomas89

tomas89 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bdg
    Będę grał w grę! Assassin Creed: Black Flag ! Nie płaczcie, że co roku macie nowego Assassyna, po prostu jak nie chcecie to nie grajcie :) Ja tam z przyjemnością zasiądę do kolejnej części. Może z roku na rok nie jest coraz lepiej, ale gra poniżej pewnego poziomu nie schodzi.

15. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Mnie się Assassin przejadł. Jak patrze na jakikolwiek gameplay to mnie mdli.

16. Border

Border Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    jprdl ludzie przeciez ac III wprowadzil mnostwo zmian w stosunku do poprzedniej "trylogi" jak graliscie w assassina 2 tylko to si nie wypowiadajcie akurat tak sie sklada ze gram na bierząco co roku w kazdego assassina i bardzo mi sie podobaja wszystkie czesci kazda wprowadza minimalne zmiany a najwiecej zmian wlasnie wprowadzila 3

2 użytkowników lubi ten post.
  17. SoTeR

SoTeR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bytom
    Mnie AC jakoś nigdy nie porwał, nie mówię że gra jest słaba, bo jest bardzo dobra grą ale nie dla mnie :)

Wysłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2

18. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1699
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Też będę grał w nowego Assassina ale to już nie jest ta saga gdzie był Ezio i Altair.. Te Assassyny się skończyły i dotarło to do mnie gdy zagrałem we 3 część..

Według mnie 3 część była słaba.. Wiadomo wprowadzała nowe rzeczy itp itd. Ale główny bohater był dziwny i jakoś tak brakowało tej grze dynamiki.. Ogólnie spodziewałem się czegoś więcej po 3 odsłonie.
    Mam nadzieje, że Black Flag mnie nie zawiedzie - tu chociaż główny bohater ma jaja i wygląda normalnie :D

19. BushyAxis793

BushyAxis793 Znachor Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Raszków
    Assassin's Creed to świetna gra, także gram w nią co roku ale moim zdaniem UBISOFT trochę za bardzo nią szarpie tzn. po pierwszej części (bodajże XII wiek) odrazu renesans..Nie zdziwiłbym się gdyby za jakieś 2,3 części ta gra dobiegła końca. Po prostu według mnie ta gra troche za szybko biegnie. Oczywiście to jest tylko moje zdanie.

20. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    jak dla mnie to oni zapomnieli co w tej grze przyciagnelo fanow, czyli super historia z ciekawym bohaterem, wg mnie niepotrzebna byla 3 czesc przygod Ezio oraz zrobienie z Asasyna indianina takze nie uwazam za dobry pomysl, w Black Flag raczej tez bedzie malo z Asasyna, raczej bedzie to gra o piratach i walkach morskich co z pierwowzorem z AC2 bedzie mialo malo wspolnego

21. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    Faktycznie, w 3 wielką innowacją było wprowadzenie do gry indianina machającego na prawo i lewo tomahawkiem którego imienia nie sposób wymienić czy fabułę gry która rozkręca się na sam koniec.
    Wielka mi innowacja stworzyć grę którą trzeba przejść na siłę żeby odkryć jej urok dopiero na sam koniec.
    Jeśli black flag będzie taką samą innowacją to chyba niżej już upaść się po prostu nie da...

Wczytywanie...

Poleć forum