1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

NFS Carbon - pomocy...

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez nakoz, Marzec 26, 2009.

1. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    Witam,

mam pytanie, jak kupić samochód w trybie kariery? Szukałem wszędzie ale znalazłem tylko opcję sprzedania samochodu. Poza tym jeżeli policja zabrała mi auto po 4 złapaniach to da się je jakoś wykupić?

z góry dzięki. pzdr.

edit. już znalazłem na mapie są zaznaczone car lots. Pozostaje pytanie czy da sie wykupić auto zabrane przez policaj...

2. Lotnik421 Xbox One

3. Elwood

Elwood Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Od policji nie kupisz;p

4. BaginiakGB

BaginiakGB Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Nowy Dwór Mazowiecki
    Nie ma szans :D nie ma nigdzie takiej opcji :D Głowy nie dam bo mi nigdy nie zabrali :D

Wczytywanie...

Poleć forum