1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

nfs hot pursuit a LT2.0

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez Jabar, Luty 8, 2012.

1. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1106
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Witam, chciałem spytać którym abgx'em 1.06 czy 1.05 przepuścić NFS:HP abym odpalił na LT 2.0 ? mam na płycie NFS:HP nagraną pod pierwszy flash jaki wyszedł do SLIM'a a teraz mam LT2.0?

jakiś mały tutek ?? :)

przy okazji mam jeszcze jedno pytanie: czy prawda to że obrazy gier działających tylko pod LT 3.0 da się jakoś przerobić pod 2.0 ? - oczywiście grając offline.

pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. KamQiX

KamQiX Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    138
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kluczbork
    Najlepiej wersją v1.0.5, ale jak przepuścisz przez v1.0.6 to też chyba nic się nie stanie... :)

Wczytywanie...

Poleć forum