1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

NFS HOT PURSUIT ABGX360 konfiguracja patchowanie POMOCY!!!!!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Skull73PL, Grudzień 11, 2010.

1. Skull73PL

Skull73PL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Ściągnąlem nowego NFS mam 2 pliski .DVD .ISO. Nagrałem imgBURn nie działą dowiedziałem się że muszę spatchować gre przepuścić przez abgx360. Jest tam tyle funkcji że nie wiem. Przepóściłem bo znalazłem poradnik na youtube.com nagrałem i też nie działa. Włóżyłem płytę do napędy i pjawilo sie w MENU zagraj i to okienko w NFS HOT PURSUIT kliknalem A chwile czarny ekran a po okolo 10sec Komunikat " Nie można rozpoznać płyty Aby uzuskać pomoc przejdź na stronę www.xbox.com/support.Co mam zrobić Mam liteona v1 NAJPRAWDOPODOBNIEJ!!!! NIE JESTEM PEWNY a napęd http://img378.imageshack.us/img378/1561/360drivesuq8.jpg ten pomprawej ostatni CO MAM ZROBIĆ ABY GRA DZIAŁAŁA!!!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Natirus

Natirus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bełchatów
    Sciagnij najnowszy abgx 1.0.5 i ustaw tak jak w tym tutorialu:
    http://xboxforum.pl/oprogramowania-f13/[tutorial]-sprawdzanie-kopii-gier-dla-ixtreme-lt-42393.html

Wiesz ze ten nowy nfs ma zabezpieczenie AP2.5? Jak nie wiesz co sie z tym wiaze to poszukaj na forum...

Wczytywanie...

Poleć forum