1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

NFS Hot Pursuit Demo - Opinie

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez BratJana, Październik 25, 2010.

1. BratJana

BratJana Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Yo, jutro wychodzi demo nowego NFS i mam do was pytanie .. Gdzie lepiej to cudo będzie działać/wyglądać? na moim 2 letnim pc core 2 duo 2,00ghz 2gb ram gf9500gt i monitorze 19" czy na xboxie 360 ale z tv crt 29" ? Dodam że ten tv to nie taki shit bo napisy w GoW2 czytam spoko z odległości 3m a są naprawdę malutkie :p

Aha i to co chciałem napisać :p Czyli wasze opinie o demie jak giera się zapowiada itp..
    Liczę na wasze opinie :p

p.s. Orientuje się może ktoś czy demoko odrazu będzie w sieci na [RS] - myślę np. o xbox360iso.com ^^

Aha i jak w złym dziale albo coś to sorry

2. Lotnik421 Xbox One

3. Fydeus

Fydeus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    Ja już pobrałem i muszę przyznać że nie specjalnie przypadło mi do gustu, gdy włączyłem pierwszy wyścig przypomniała mi się gra "Asphalt" może to przez to iż jest to demo ale uważam że gra nie zasługuje na jakąś specjalnie wysoką opinie(to moje zdanie). Chociaż gdy ktoś jest zapalonym fanem NFS wartą tą grę mieć na półce ;)

4. mikul1991

mikul1991 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Udało mi się odpalić autologa i wszystko śmiga. Jak pisałem wcześniej gra FENOMENALNA. Chociaż, jak się bardziej zastanowię to określenie wydaje mi się zbyt słabe. Najlepszy NFS w historii? Kurde - również za mało. Wszystko wskazuje, że to najlepsza samochówka w jaką w życiu grałem. Model jazdy genialny, grafika cudowna, ścieżka dźwiękowa idealna, klimat nie do opisania, emocje - brak słów!! Do tego idealna optymalizacja. Przeszedłem demko każdym samochodem (czyli pościg w nocy 2x, wyścig w dzień 3x). W tym momencie oceniam na 10/10 - i dla mnie to za mało:) Mówię wam ludzie - gra istny cud!!!!!! I praktycznie wogóle nie przypomina Burnout.

5. SIEDZE

SIEDZE Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zakładzie Karnym
    Przypomina Burnouta, te cutscenki, model jazdy, menu, grafika tras, kopia burnouta I BARDZO DOBRZE, szkoda tylko że auta prowadzi się tak jak ciężarówki 10 tonowe... zbyt ociężałe...

8/10

6. Sagajx

Sagajx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Skłamał bym pisząc, że demo jest słabe. Jest po prostu tragiczne. Po poprzednim nfs spodziewałem się jeszcze lepszej symulacji. Niestety myliłem się. Demo to totalna arcada. System jazdy jak z gier na telefonach. Technika driftu. Chciałbym to opisać ale... brakuje mi słów. Nic związanego z rzeczywistością. Nie wiem w co celują producenci. Może dzieciaki się przekonają. No nie wiem. Faktem jest natomiast, że gra przypomina burnouta. Ale jest 1000030249831747x słabsza. Tak więc te demo to gniot jakich mało. Samo intro może wywoływać odruchy wymiotne.
    Gryw: 2/10
    Grafika: 6,5/10
    dźwięk: 3/10

7. borekgt

borekgt Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Legnica
    a mi niech ktos powie czemu moge jezdzic tylko te wyscigi radiowozem?

8. Fede

Fede Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Pograłem trochę w to demo i taki sobie ten NFS jak dla mnie. Szkoda, że nie ma kamery z kokpitu bo w poprzedniej części była.Raczej Undergrounda czy Most Wanted to nie przebije.

9. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Fajny NFS :D
    Spodobał mi się i skusze się raczej na pełną wersje :D

10. wunat

wunat Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    czyli model jazdy t raczej arcade niz nfs shift?

11. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Mnie się nie podoba. Powinno się to nazywać Burnout Hot Pursuit a nie NFS

12. pawel1503

pawel1503 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Jakuszowice
    A ja mam problem z odpaleniem demka ponieważ gra pyta mnie coś o XBL po czym włącza się trailer ;/

13. wojtekj

wojtekj Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a mnie to demko wogole nie zaciekawilo ... poczawszy od grafiki na fizyce jazdy konczac. Mam nadzieje ze pelna wersja pokaze pazurki ...

14. paulen23

paulen23 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Do Sagajx: A Ty się wczoraj urodziłeś? Spodziewałeś się realistycznego modelu jazdy. A to przez ostatnie pół roku nic nie czytałeś o tej grze, nie oglądałeś gameplayow? Od dawna było wiadomo, że będzie to czysta arcadówka. A nie spodziewałeś się czasem wyścigów na torze, tuningu i braku policji?

15. igorro

igorro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Jak dla mnie tragedia. Model jazdy tragiczny, tak jak ktoś napisał można się poczuć jakby się sterowało ciężarówka a na dodatek tryb gry w ktorym jest sie policjantem moim zdaniem jest bez sensu. Pierwszy nfs od bardzooo długiego czasu który na prawda mi się nie podoba, już wolałem undercover.

16. Sagajx

Sagajx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Grałem w shifta i tak go zapamiętałem. Ale nie śledziłem z zapartym tchem rewelacji ze świata NFS. Wiesz jestem dorosły i mam prywatne życie... AHAHAHAH

Porównać realizm shifta a te demo to jak Forza3 vs mariokart.

17. szem44

szem44 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    W-wa
    Wiecie co ? załamałem się po Waszych opiniach :( a tak czekałem na tę grę. Pamiętam czasy z PS1 Need for Speed hot Pursuit gdzie był chevrolet caprice jako radiowóz ta grywalnośći muzyka ech to były czasy. Myślałem że to będzie powrót a tu c**j

18. BratJana

BratJana Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    przeszedłem demko.. ale tylko jako policja dwoma autami.. nissanem 370z i tym chevroletem .. model jazdy? podobny do symalatora tira.. jadac policja nuuudy nie gralem normalnego wyscigu bo live trzeba miec chyba wg. mnie ta gra jezs puki co zwalona i tyle

19. paulen23

paulen23 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak, tak, ale jakoś czas żeby wejść i napisać posta to masz to pewnie żeby przeglądnąć kilka stronek w necie też. Tak się składa, że też jestem dorosły, pracuję i również mam prywatne życie ale nie robię z siebie zabieganego człowieka zagubionego w dorosłym życiu ponieważ kiedy jak nie jeszcze teraz póki jestem młody mam mieć czas chociażby na konsolę? Jak będę starym dziadem to wtedy będę pewnie zrzędził dlatego teraz cieszę się tym co mam :) Pozdrawiam.

20. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    A to ,,stary dziad'' na konsoli od czasu do czasu pograć sobie nie może??? P.)

21. biperus

biperus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Raccoon City
    Hmmm... jak dla mnie to znowu spieprzyli model jazdy :/
    W poprzedniej części prawie pół wyścigu mogłeś driftem się ślizgać,a w tej części samochód reaguje jakby jechał w smole ....

Wczytywanie...

Poleć forum