1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nfs hot pursuit (pl)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez vlopi, Listopad 30, 2010.

1. vlopi

vlopi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Nie mam jeszcze odpowiedniej liczby postów więc pisze w zakładce "dla świerzaków". Mógłby ktoś podać linki na "NFS HP" oczywiście wersja PL. Prośba jest tak że potrzebuje na serwerze "HOTFILE" może być link do strony. Prośbę mam dlatego że file serv który wykupiłem raz działa raz nie działa.

Dziękuje z góry ...

2. Lotnik421 Xbox One

3. eXtrim

eXtrim Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Weź linki z mojego podpisu :)

4. vlopi

vlopi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8

Ale bardzo bym prosił na hotfile. Powód kupiłem z allegr fileserv dostałem do niego program dzięki czemu dopiero wtedy mogę ściągac program nie działa więc dlatego jest problem z innym serverem. HF działa mi znakomicie i bardzo szybko lata tak więc byłbym wdzięczny za linki na wyżej wymieniony server

5. eXtrim

eXtrim Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Poszukaj na google, na pewno coś znajdziesz. Podpowiem, że na ruskich stronach/forach.

Wpisz w Google: Need For Speed: Hot Pursuit limited edition russound i szukaj.
    (w release Russound są polskie napisy)

Wczytywanie...

Poleć forum