1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

NFS Hot Pursuit strasznie trudne

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Fenen, Październik 13, 2011.

1. Fenen

Fenen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Świdnica / Boon
    Siemka. Gram od niedawna w NFS HP i prawie rzucam padem o podłogę ^^ Jest to może 4-5 wyścig a ja siedzę nad nim już jakieś 3h+ i nadal nie mogę przejść zawsze jestem 2 lub 3. Jest może jakiś sposób na to? albo obniżenie poziomu trudności? Jeszcze nigdy nie miałem takich problemów z grą NFS :/

2. Lotnik421 Xbox One

3. dommal4

dommal4 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Pruszcz Gdański
    Aż tak trudno nie jest wygrywać ale nie da się chyba. Ja też próbowałem.

4. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    gra jest trudna i nic na to nie zrobisz. musisz jedna trase tłuc ,aż nie będziesz miał złota ,i musisz ją opanować a druga opcja jest dobry dobór auta do toru

5. dommal4

dommal4 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Pruszcz Gdański
    dokładnie. niektóre beznadziejnie driftują. Spróbuj też ładować nitro to końca

6. seba1415

seba1415 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Musisz starać się jak najefektowniej pokonywać zakręty, często ładować nitro i nie oszczędzać go. Czasami również nie warto korzystać ze skrótów. Nie wiem dlaczego ale dla mnie gierka ta nie stanowiła większego wyzwania, nie wiem może dlatego że grałem na PC.

7. Kanar360

Kanar360 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Odnośnie gry to grafika jest superowa, ale poziom trudności jest mocno przesadzony i po jakimś czasie nie wytrzymałem i sprzedałem grę.

8. R@D

R@D Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Z poziomem trudności zdecydowanie przesadzili. Zmniejszyć się z całą pewnością nie da bo sam szukałem po wszystkich opcjach. Na szczęście dzisiaj rano skończyłem i mam już z głowy ;)
    Moja metoda była taka że męczyłem się cały czas nad jedną i tą samą trasą ale zmieniałem samochody czasami wygrywałem wózkiem który miał teoretycznie gorsze parametry. Obowiązkowo strzał z nitro przy wyjściu z praktycznie każdego zakrętu. Jak mimo to nie dawałem rady to odstawiałem na jakiś czas, jak mi nerwy opadły podchodziłem znowu :)
    Powodzenia!

9. Veteran

Veteran Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Już przy pierwszym wyścigu jestem cały czas ostatni , szkoda że nie ma wyboru poziomu trudności ;/

10. BuRRRza

BuRRRza Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnobrzeg
    Przesadzacie.. Trochę wprawy kilka powtórzeń aż w końcu wyścig wpadnie ;) Sam ma problemy ale będę próbował .

Wczytywanie...

Poleć forum