1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

NFS: Hot Pursuit - z DLC do multi? ma ktoś?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez TheDoom, Sierpień 23, 2012.

1. TheDoom

TheDoom Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    NFS: Hot Pursuit - z DLC do multi? - zrzutka na wspólne konto z tym DLC?

Witam!
    Jestem oczarowany tą grą i chciałbym calaka, ale do tego trzeba osiągnięć z płatnych trybów multi. Ja je mam, ale wątpię żebym znalazł kogoś do gry bez ustawki (mało osób w niektórych trybach na podstawce, a co dopiero w płatnych?).

Więc jeżeli masz Armed and Dangerous DLC (tryby Most Wanted, Arms Race) to pisz tutaj! :D Poza tym to DLC jest tanie i myślę, że można by nawet zrobić zrzutę po 5zł na 800msp, albo dorwać konto z licencją... Ja takiego nie mam, bo kupowałem konto a teraz zmieniono hasło.

Wczytywanie...

Poleć forum