1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nfs hot pursuit

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez r3coi96, Listopad 20, 2010.

1. r3coi96

r3coi96 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam dawno nie bylo mnie na forum i widze ze sa problemy z nfs.
    Moje pytania
    czy jesli zrobie tak jak w tych tematach to bede mogl grac w nfs ?
    http://xboxforum.pl/inne-f164/beta-dashboard-2-0-12416-a-66492.html
    http://xboxforum.pl/oprogramowania-f13/jak-zagrac-w-gry-z-ap-2-5-bez-lt-na-lite-onach-73121.html

a drugie pytanie czy jesli zauktalizuje konsolke tak jak w pierwszym linku to czy mi cos sie stanie z dyskiem.
    nie gram online wiec mnie nie obchodzi mozliwosc LIVE

2. Lotnik421 Xbox One

3. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    Mam taki sam dashboard jak twoj probowałem zastosowac sie do tych rad z tematu Jak zagrać w gry z AP 2.5 bez LT+ na Lite On'ach? ale żadnej aktualizacji konsola nie wykrywa chyba jest to kwestia dashu musi byc 9199 wiec lipa:)

4. tomas89

tomas89 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bdg
    Kolego, zamiast zakładać nowy temat, może przeczytałbyś te które podałeś. Tam jest wszystko napisane ! Wystarczy poświęcić 5 min na przeczytanie a nie oczekiwać gotowego posta pod nos, który będzie pisany po raz 4356 bo co rusz zadawane są TE SAME PYTANIA !!!

Z dyskiem bedzie wszystko ok. Nie zostanie zablokowany.

5. r3coi96

r3coi96 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    "Kolega czytałem i poswieciłem na to 10min" bo nie jestem jakims czlowieczkiem ktory co do piero zaczyna z kopiami ale ja juz siedze 2 lata i wiem co i jak lecz nie bylo mnie dawno i nie wiem co i jak ?!

6. r3coi96

r3coi96 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    hah a mi wykryło aktualizacje z 1 linku i umc dam znac jak nfs pujdzie :p

7. tomas89

tomas89 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bdg
    a wtedy ja prawdopodobnie pogratuluje Ci oflagowania konsoli -_- HE HE HE :D

8. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3224
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Panowie spokojnie.... Lada dzień wyjdzie LT+ warto poczekać niż kombinować i oflagować sobie konsole...

9. r3coi96

r3coi96 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    haha brawo kolega tylko chyba czytales ze ja nie gram online na konsolce tak !? LT+ Ma wyjsc 23grudnia a nie lada dzien

Wczytywanie...

Poleć forum