1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

NFS Hot Pursuit

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez whiteplz, Czerwiec 5, 2011.

1. whiteplz

whiteplz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć

Zastanawiam się nad kupnem gry nfs hot pursuit. Czy jest w tej grze możliwy tryb split screen na 4 graczy ? (tzn czy np. mozna tak ustawic ze 2 policjantów i 2 "złodziei" na jednej konsoli).
    A może lepiej kupić nowszego nfs shift 2 ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Lipek

Lipek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Hull
    Hej.
    Nie da się ustawić tak split screen'u jak to napisałeś. Mam NFS HP i dla mnie gra jest przednia. Jeśli kojarzysz gry z logo Burnout to będziesz wiedział czego się spodziewać. Tego NFS'a napisała ta sama grupa która spłodziła Burnout'y. Natomiast Shift2 (chyba już bez nazwy NFS) to gierka o wiele bardziej wymagająca. To bardziej symulacja jazdy autem (model jazdy jak w Gran Tourismo 5 czy najnowszej Forzy) niż zręcznościowa jazda bez trzymanki z Gorącego Pościgu.

Pozdro.

4. whiteplz

whiteplz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a zwykły wyścig na 4 graczy mozna ustawić na split screen ?

5. cyborg95

cyborg95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Śląsk
    Szczerze nie wiem czy tam w ogóle ma split screen może jest ale na max 2 osoby , a po 2 nie polecam tej gry beznadzieja o milion procent lepszy jest nowy Shift2 , mam to i to i bez porównania nie lubię takich bardzo arcadowych gierek bez sensowne to jest ,a shift2 to jest to nie jest tak łatwo wiesz że grasz musisz umieć panować nad autem ogólnie niezła gierka ale i tak nie przebija Forzy3 jak dla mnie

6. Jax9000

Jax9000 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zielona Góra
    Mam NFS HP i gdy pierwszy raz odpalałem z myślą oo pogram se z kolegą na 2 pady... i nie pograłem. Nie ma spilit screena w nfs hp jest tylko single.

7. Lipek

Lipek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Hull
    @cyborg95
    To że ty nie lubisz NFS HT to nie znaczy że gra jest beznadziejna. To twoje zdanie i wcale nie musi odzwierciedlać jakości gry. Ja lubię każde ściagałki czy to zręcznościowe (jak wspomniany HT czy rodzina Burnout), czy gry bardziej wymagające (GT5, Forza). Proszę więc nie wypisuj bzdur że gra jest beznadziejna. Niektórzy mówią że szachy są beznadziejne bo nie umieją w nią grać. A to jedna z najprostszych gier.
    Pozdro.

Wczytywanie...

Poleć forum