1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nfs hp

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez luki00769, Sierpień 25, 2012.

1. luki00769

luki00769 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam ściągnąłem grę NFS HP która miała przekształcony obrac pod LT 2.0 wiec chcąc przerobić obraz pod swoje LT ( 3.0) dograłem Topology Data i mam takie błedy ... Mówię z góry że gra jest po polsku i czy moge to wypalać ?
    Z góry dziękuje.

2. Lotnik421 Xbox One

3. ...:::Anarkad:::...

...:::Anarkad:::... Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    191
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Wypalaj, będzie działać.

Wysłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk

4. luki00769

luki00769 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dziekuje bardzo, a tak an przyszłość bo mam konsolkę podpięta pod internet, czy jak kiedykolwiek pojawi mi sie ten błąd to zawracac sobie nim głowę?? czy śmiało mogę wypalać bez znaczenia czy ENG czy PL....
    Chodzi mi o błąd "game partition CRC..."

5. ...:::Anarkad:::...

...:::Anarkad:::... Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    191
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Możesz wypalac ale kabel od neta odłączc podczas grania na takich obrazach, ten błąd oznacza że obraz był modyfikowany i bardzo szybko mógł bys wyłapać bana.

Wysłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk

Poleć forum