1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

NFS Most Wanted nieobsługiwana płyta

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ahmeden, Listopad 24, 2012.

1. ahmeden

ahmeden Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.

Do rzeczy.Ściągnąłem sobie ostatnio Most Wanteda stąd:
    Konsole :: Need for Speed: Most Wanted [PL] [PAL] [XGD3] [LT 2.0]
    I postanowiłem go wypalić. Ostatnio wypalałem gry takie jak np. Ghost Recon Future Soldier i było spoko. Tym razem po nagraniu NFS'a i wrzuceniu go do napedu wyskoczył błąd, że płyta jest nieobsługiwana. Gra nagrywana na płytkę Verbatima. Wgrałem też aktualizację z płyty, bo o to prosiła gierka, po restarcie konsoli gra i tak nie ruszyła :/ Nie używałem abgx360, bo nie potrafię się tym obsługiwać. Przy wypalaniu dałem prędkość AWS <- jedyne co zrobiłem inaczej niż zwykle. Wgrywałem też title update - bez skutku. Jeśli ktoś wie o co tutaj chodzi to prosiłbym o odpowiedź. Chciałbym sobie dzisiaj pograć a niestety nie mogę, bo się na wypalaniu gier na X'a słabo znam i nie wiem co zrobić ,żeby ruszyło. Wiem, że takie tematy były wałkowanie wiele razy, jednak ten tutorial powyżej jest dla mnie strasznie niejasny - nie potrafię się połapać. Jeśli ktoś mógłby mnie pokierować, jak nagrać płytkę z tą grą byłbym bardzo wdzięczny. Zazwyczaj wypalam gry, jak nie chodzą to trudna - ściągam dalej, jednak teraz mam 2 mb internet (wcześniej było 25 mb) więc ściąganie 8 gb bardzo boli :) Może coś się z tą wstawką da zrobić.

Dzięki wielkie za odpowiedź.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Daniel1979

Daniel1979 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    SCI
    Piszą tam o problemach , więc nie jesteś sam. Możliwe , że jakiś rip jest nie teges.
    Tak na marginesie to nic nie tracisz , bo to straszny shit.

Wczytywanie...

Poleć forum