1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

NFS Most Wanted

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez tui, Listopad 17, 2014.

1. tui

tui Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Need for speed most wanted ściągnąłem, przerobiłem exiso, okładkę widać ale gra nie odpala co zrobiłem nie tak? Szukałem na forum ale nie znalazłem odpowiedzi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. tui

tui Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie mogę edytować. Na konsoli jest dashboard 16537 czy trzeba go zaktualizować do wyższej wersji? Przy próbie uruchomienia gry pojawia się tylko czarny ekran.

4. Kizo

Kizo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    146
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Zary, Poland
    Dash masz dobry może pliki uszkodzone przerób do god lub zciągnij inny torent

Wczytywanie...

Poleć forum