1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nfs shift 2 wyś..

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez InPirats, Listopad 14, 2009.

1. InPirats

InPirats Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Polska
    mam taki problem jestem w 15 jak by to powiedzieć,rundzie czyli 15 lvl i tak są dwa pewne wyścigi w których mamy do wyboru,żeby jechać to mamy szewroleta z coś tam(bardzo szybki) i zwykłe porsche cayman i teraz tak ten szewrolet ma 11.20 poziomu sprawności a porsche ma 9 więc biorę szewroleta ale gdy już mam sie ścigać i gdy światło zmieni sie na zielone nie da się jechać tym szewroletem,takie jest wrażenie jak by trza było manualnie zmieniać biegi bo daje gazu i auto nie jedzie a jak wezmę porsche to jedzie ale nim nie wygram a chce jechać tym szewroletem i naciskam wszystko na padzie i nic jak nie jedzie tak nie jedzie a inne auta bez problemu działają,proszę o pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. stomil-olsztyn

stomil-olsztyn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczytno/Olsztyn
    no stary. nutka realizmu. corvette ma 500 ps. moc amerykana. musisz się nauczyć startować tym autem to wszystko nie wciskaj na początku gazu do końca itp.

4. lXBOXl360l

lXBOXl360l Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    To nic nie da to są błędy gry też tak miałem, nie musisz ukończyć wszystkich wyścigów a jak ci bardzo zależy do jedź Caymanem, jeśli nie potrafisz wygrać to przejdź inne wyścigi i później gdy zdobędziesz większą sprawność jazdy to powróć do tego wyscigu.

5. midasroox

midasroox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Pabianice
    Zonda i jazda :D
    Musisz opanować gaz

To pierwsze było humorzaste :D
    To drugie już jako porada traktuj :D

6. stomil-olsztyn

stomil-olsztyn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczytno/Olsztyn
    a czytałeś, że to event w którym do wyboru jest tylko corvette i cayman?

7. MatGar

MatGar Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jak Ci tak bardzo na tym zależy to jak się nie da jechać tym schewrpletem to weź porsche i staraj się gościa zepchnąć zaraz na starcie, ja tak zawsze robie jak mam doczynienia z lepszymi samochodami :)

Wczytywanie...

Poleć forum