1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

NFS Shift 2, zawody wytrzymałościowe, Nurburgring

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez pietrekt, Listopad 22, 2011.

1. pietrekt

pietrekt Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Po kilkunastu probach na torze i zawodach z tematu oraz zmarnowanych kilku godzinach już mi ręce opadają.
    może mi ktoś ewentualnie podsunąć pomysł jaki wybrać samochód i z jakiej klasy aby wygrać na tym torze ?
    probowałem nawet Bucati Veyronem, Nissanem, lamborgini, chevroletem...

jak ktos ma patent na te zawody to prosze o sugestie, wyscig sklada sie z dwoch serii i jest przechlapany na maxa.
    mam 80% kariery wiec juz pojezdzilem troszke.

acha, probowalem ustawiac poziom na nowicjusz, elitarny itd. poziom przeciwnikow dalem juz na łatwy a mimo to nie sposob dopchac sie do pierwszej trojki. start zaczynam na pozycji 11 z 16. horror :)

Wczytywanie...

Poleć forum