1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

nfs shift...... co o nim sadzicie

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez gelu878787, Sierpień 23, 2009.

1. gelu878787

gelu878787 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    z tego co widzialem bedzie dosc podobny do pro streeta ktory mi sie najbardziej podobal z nfs'ow :d

a wiadomo jakie bd tryby rozgrywki drifty itp ? trasy tylko zamkniete po miescie czy jak w pro street dlugi wyscigi po drogach poza miastem :D ???

2. Lotnik421 Xbox One

3. horse

horse Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    42
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    Moim zdaniem kolejne części od Most Wanted są coraz gorsze i nie sądze zeby tym razem się coś zmieniło. Need for speed shift moim zdaniem to będzie NFS Shit :)

Nie oceniam tylko wyrażam swoje zdanie ponieważ co roku pisano że teraz będzie lepiej a okazywało sie co innego i rownież jestem sceptycznie nastawiony ale mam nadzieje że się mile rozczaruje.

4. PatrixOK

PatrixOK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    NFS: Shift jak sama nazwa wzkazuje (Shift) zmiana. A zmieni sie to ze nie beda to juz nielegalne wyscigi na miejskich ulicach tylko na normalnym torze. Rewalacją ma byc widok z pierwszej osoby i odswiezony slinik graficzny, czyli lepsza grafika. Więc nie piszcie NFS: Shit itd,itp bo moze byc to naprawde dobra wyscigowka nie przypominajaca stare NFS'y. Jaki z tego morał?: NIE GRAŁEŚ? NIE OCENIAJ!

Zle widziales :)

5. Sonval

Sonval Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ale właśnie o to wszystkim sie rozchodzi, że NFS-y sie tak zmieniły i teraz każda część jest tak zwykła jak inne wyścigi.Jeśli chodzi o mnie to jestem sceptycznie nastawiony do Shifta, po Pro Street już straciłem wiare w tą serie, ale cóż pożyjemy zobaczymy-może okazać sie to dobra gra a może kolejny fail i shit

6. gelu878787

gelu878787 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    dopoki sie nie zagra to nie mozna ocenic czy gra jest dobra czy nie !! mi chodzilo tylko o to jakie tryby wyscigow itp jakie nowosci

7. PatrixOK

PatrixOK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Shift będzie rywalem Grid'a 2... ale wydaje mi sie ze Grid 2 będzie górą, nie wiem dlaczego ale tak mi sie wydaje :D

8. mic1225

mic1225 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łomża
    Strasznie podobny jest do Grid'a. Wyjdzie gra to zobaczymy. Widok z kokpitu powala..

9. elpabel84

elpabel84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    ja myślę że po tak kiepskiej ostatniej części panowie wyciągną wnioski i zrobią HIT.

10. gelu878787

gelu878787 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    no po filmikach wyglada ladnie i grafika i plynnosc :d czego nie mozna powiedziec o nfs undecover gfara kiepska plynnosc masakryczna a sterowanie koszmarne :eek:

11. Seaborglr-93

Seaborglr-93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    może nawet bym ściągnął tą grę przed Forzą ale boję się że model jazdy będzie tak ******* jak w Gridzie

12. falcon1984

falcon1984 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Gra pod względem graficznym, modelu jazdy, profesjonalizmu wykonania zapowiada się bardzo dobrze. Na pewno nie będzie to jakiś badziew. Natomiast mam pewne obawy po gra będzie oferowała tylko jazdę po zamkniętych torach, a gracze z serii NFS zapewne są przyzwyczajeni do arcadowego ścigania po mieście i wykonywaniu zadań a tutaj tego nie będzie. Dlatego ze względu na fakt że będzie się jeździć po zamkniętych torach i model jazdy zapewne nie będzie czystko arcadowy to gra może nie odnieść wielkiego sukcesu. Moim zdaniem strzałem w dziesiątkę byłoby zrobienie NFS na otwartym terenie ale nei w mieście tylko na jakiejś wyspie albo po jakichś malowniczych trasach (góry, kaniony, brzegiem jeziora, wieś itd) - czyli tak jak w NFS Hot Pursuit albo NFS Porsche

13. skatedo

skatedo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Jaworzno
    A którego jest premiera :)?

14. falcon1984

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    15 września

15. skatedo

skatedo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Jaworzno
  16. falcon1984

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Zapewne wysyłka w dniu premiery albo fake :p

17. szyna55

szyna55 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nowego NFS robi nowe studio wiec wydaje mi sie ze wyjdzie na dobre tej serii. A co do aukcji pewnie sprzedający w opisie zapomniał wspomnieć że możliwość odbioru po 15 września.

18. szymona96

szymona96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    To jest po prostu kopia Grida. Ja tak uważam. Nie oczekuje od tej gry nic dobrego, bo to już nie będzie ten sam NFS co kiedyś.

19. Raps

Raps Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    Ja jeszcze nie będę oceniał nawet tego co widziałem na filmikach, ale strasznie przypomina mi to Forze 2 i trochę starego NFS Porshe. No zobaczymy jak to wyjdzie, chociaz bardzo bedzie ciezko tej grze. Samochodówek nowych wychodzi sporo, Forza 3 i Dirt 2, ciekawe czy dla nowego NFS'a starczy rynku :)

20. Hubert_kg

Hubert_kg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kołobrzeg
    Czekam na nowego NFS bo uwielbiam ta serie. Undercover niestety nie podobal mi sie dlatego mam nadzieje ze Shift powroci do starych dobrych NFS i ze bedzie gra w ktora bedzie sie chcialo grac bez przerwy :)

21. jack119

jack119 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    To nie jest żadna kopia grida, model jazdy jest znacznie inny. Przeczytajcie sobie zapowiedź w psx extreme...

Wczytywanie...

Poleć forum