nfs shift...... co o nim sadzicie

yaqub

Banned
Użytkownik
Oby to nie był NFS Shit taki jak Underkur%er :DD. Mam nadzieje ze sie tym razem panowie postaraja i bedzie to fajna wyścigówka.
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
To tak: mi tak samo jak autorowi wątku najbardziej pro street się spodobał z nfsów ale się wyłożyłem totalnie na jednej próbie prędkości czy jak to się zwało. To były jakieś zawody co ścigałem się na różnych typach wyścigów z tym Street Kingiem (ale to nie był finał tylko chyba początek zdobywania korony) i tam tak masakrycznie mi się jechało, ciągle bryke niszczyłem że dałem sobie spokój, także jeśli tego nie będzie w Shifcie to będzie genialnie ;D
 

neo937

Użytkownik
Użytkownik
EA ostatnimi czasy sie lubi "ochrzaniać" i takie, szczerze mówiąc, gówna im wychodzą. Od czasów Carbona, w pecetowej wersji silniki graficzne były fatalnie zoptymalizowane, co negatywnie wpływało na rozgrywkę. Shifta robią goście odpowiedzialni za gry z serii G.T.R., więc możemy się spodziewać całkiem dobrej, trzynastej (miejmy nadzieję że szczęśliwej) odsłony NFSa. Czternastkę będzie produkować studio Criterion Games od Burnouta Paradise, więc następca Shifta będzie jeszcze lepszy :]
 

Kondziu360

Użytkownik
Użytkownik
Ktoś napisał że najchetniej widział by nowy NFS jako wyścigi na jakiejś wyspie, wsi, brzegiem jeziora itd. Popieram!
Najlepsza część NFS to dla mnie Most Wanted.
 

xsmialek

Użytkownik
Użytkownik
a dla mnie najlepszy był NFS 3 i 4. ale to było lata temu :)
 

miwii

Użytkownik
Użytkownik
Dla mnie tez MW najlepszy choć 5 i 6 tez nie były złe.
 

LowMen

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli NfS Shift będzie bardzo podobne do ProStreet to rozpatrze kupno.
 

maclogan

Banned
Użytkownik
odp

Od części drugiej ( na PSX ) kolejne części są coraz gorsze , wystarczy poczytać rankingi ...
 

Darth Dragon

Użytkownik
Użytkownik
to będzie raczej nfs: SHIT, a nie shift :/ ale wole nie gdybać do wypuszczenia gry i wam też nie radze, lepiej miejmy cichą nadzieje na cud... Po prostu undercover był tak ociekającym gównem, że strasznie się zraziłem do mojej ulubionej serii wyścigów.
 

Kondziu360

Użytkownik
Użytkownik
Po prostu undercover był tak ociekającym gównem, że strasznie się zraziłem do mojej ulubionej serii wyścigów.
Popieram cie chłopie... Przeszedłem (przejechałem?) Undercovera bez emocji, bez przyspieszonego tętna... To jest po prostu nuda... Odstawiłem go na półke i więcej do niego nie wróciłem. A Most Wanted ukończyłem 3 razy...
 

liroy_ek

Użytkownik
Użytkownik
Mi się zdecydowanie najbardziej podobał NFS Carbon :) Lubie jazde po mieście nocą , wyścigi na kanionach oraz drifty na kanionach :) To była dopiero ********* gierka. Według mnie najlepsza z serii :) Potem było coraz gorzej ... Niektórym się najbardziej podoba Pro Street a mi najmniej :) Także zależy od gustu a przecież o nich sie nie dyskutuje :p No ale może przekonam sie do zamkniętych tras i spędze troche czasu przy shifcie. Chociaż jak patrzyłem na trailery i gameplaye forzy 3 ... Odrazu przypomniał mi sie stary dobry NFS :) A mówie tu o High stakes bodajże . No ale zobaczymy po premierze.
 

xbox360wojtek

Banned
Użytkownik
według mnie carbon był chyba najgorszy a most wanted najlepszy zobaczymy co shift przyniesie ale wątpię żebym sie przekonał co do jazdy po zamkniętych torach
 

marcincq

Użytkownik
Użytkownik
moim zdaniem kUpa :D
 

nmr88

Użytkownik
Użytkownik
Jakoś nie dawno jakiś koleś co robi gry powiedział że wszystkie gry wyścigowe idą w kierunku udawanego realizmu Forza itp. a brakuje gier typowo arkadowych w których można się bawić a nie jeździć od zakrętu do zakrętu. NFS kiedyś był grą do dobrej zabawy a staje się "sztywny" czy to dobrze czy źle to już kwestia gustu...
 

Sense1

Użytkownik
Użytkownik
Jak słyszę że kolejny NFS na jakiś torach to cisną mi się epitety na usta. Mogli by zrobić starego dobrego NFS'a jak U2,MW czy Carbon czy jeszcze starsze... Po prostu tuning, drift i odjazdowe tracki. A jaki byłby HICIOR gdyby fabuła opierała się na jednej z części F&F ! Twórcy mogliby się zastanowić i czasami słuchać fanów serii...
 

falcon1984

Użytkownik
Użytkownik
Carbony, Undergroundy, MW już się ludziom przejadły. Wyścigi na otwartych torach także bo tam mało emocji jest. Powinni zrobić wyścigi po otwartych terenach niemiejskich czyli góry, kaniony, wyspa, las, wieś i gierka byłaby mega miodna
 

CwK Bialy

Banned
Użytkownik
Tak też będzie w nowej Forzy... Co do wyścigów i shifta, po co pisać co o nim sądzimy, jak jeszcze nie wyszedł?

Mi się wydaje, że to będzie lekko zmodyfikowany GRiD. Po prostu kilka zmian, kilka dodatków, tak samo arcadowy styl jazdy... To pewnie będzie dobra gra, ale... nie symulator jak to się zarzekali twórcy na początku (niby miała być lepsza niż nowa Forza - hahahaha). ;)
 

Razor3100

Użytkownik
Użytkownik
może nawet bym ściągnął tą grę przed Forzą ale boję się że model jazdy będzie tak ******* jak w Gridzie
Chyba Cię POJE****!
W GRID'zie był najlepszy model jazdy jakikolwiek miałem okazje w swoim życiu widzieć). No może jeszcze w DIRT"cie mi sie podobał model jazdy, ale to i tak ten sam producent ;]
 

CwK Bialy

Banned
Użytkownik
Chyba Cię POJE****!
W GRID'zie był najlepszy model jazdy jakikolwiek miałem okazje w swoim życiu widzieć). No może jeszcze w DIRT"cie mi sie podobał model jazdy, ale to i tak ten sam producent ;]
Heh... wasza wymiana zdań jest śmieszna. Zależnie od tego co kto oczekuje, to otrzyma włączając te gry. Forza jest najlepszą grą jeśli chodzi o symulator. Grid jest połączeniem arcadeówki i symulatora a np. PGR4 to typowy arcade. Shift będzie prezentował się na poziomie Grida i to jest oczywiste. Symulacja będzie w nim... ŻADNA!!!
 

misiek8

Użytkownik
Użytkownik
Dołoze swoje 3 grosze...
Chwała Bogu,ze konczy się "tjuningowanych" Golfów co to wyprzedzają Bugatti z 1001 KM na pokładzie,koniec z samochodami które są marzeniem każdego miłośnika techno spod remizy.
Osobiście uważam,ze za degeneracji serii NFS odpowiedzialna jest seria żenująca słabych i idiotycznych filmów-tak,"Szybkich i Wściekłych" mam na myśli.Bez wątpienia była to inspiracja dla developerow.

Z klasyfikacja kolegi CWK BIAŁY się zgodzę, choć osobiście pomiędzy Forza a Gridem umieściłbym RACE PRO.Nazywanie PGR4 typowy arcadem tez jest nie na miejscu-bliżej mu do Grida niż do ostatnich NFS czy Burnout.A nowy NFS-cóż, wygląda ze to pierwsza gra z serii od wielu lat w której należy będzie sobie przypomnieć znaczenie słowa "apex".
 

Do góry Bottom