1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

NFS shift- odznaki

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Bugatti, Grudzień 31, 2010.

1. Bugatti

Bugatti Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    cześć.
    Potrzebuję pomocy, a bardziej doinformowania. Chcę zrobić w shifcie calaka, mam 795G w nim, zostały odznaki. 3 achievementy za odznaki mam juz wbite. (5 srebrnych, 5 brązowych, 10 brązowych). I mam takie pytanie, czy jak będę robił wszystko żeby wbić platyny to po drodze wpadnie reszta, np srebrne? czy trzeba je osobno robić? Jeśli czegoś nie zrozumieliście powiedzcie czego, wyjaśnię dokładniej. Wiem że prawdopodobnie zły dział, ale nie mam możliwości napisania w innym. Pozdrawiam i proszę o w miarę szybką pomoc. :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. KubexRIO

KubexRIO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jak wbijasz platynę wpadają wszystkie ;]

4. czareq65

czareq65 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0