1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

NFS The Run - Czy płaca się kupić.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Bynio, Grudzień 15, 2011.

1. Bynio

Bynio Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich.!

Mam pytanie, czy opłaca się kupić Nfs-a The run-a na Xboxa.? Czy jest to gra na kilka godzin.? Czy można się jeszcze później tak samo fajnie bawić.?
    Proszę o pomoc.

Z góry dziękuję i pozdrawiam, Bynio.

2. Lotnik421 Xbox One

3. D3N

D3N Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bullerbyn
    Szczerze ci powiem ze na poczatku nie mogłem sie doczekac tejze gry! ... ale po 2 h grania stwierdziłem ze gra To TOTALNA K*PA ! dobrze ze ciupie na piratach bo chyba bym sobie wyrwał włosy z głowy gdybym dałza nią 199zł ! nie kupuj tego naprawde dobrze ci radze jesli nie posiadaasz kilku nowcyh tytułow np . BF-a 3 Lub MW3 to lepiej zakup którąś z nich bedzie to pewny i dobry zakup !

4. Bynio

Bynio Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Bo planowałem kupić w mediamarkt-cie fifa12+nfs the run, ale jak mówisz że lipa to nie kupuje, fife 11 mam więc 12 koniecznie nie potrzebuję, więc może ten bf3, i od razu do tego Live.; )

@@@@@

A przy okazji, co sądzicie o stronie Gametrade.pl? Zaufana strona.?

5. stasimon

stasimon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    A ja powiem odwrotnie, nie zawiodłem się na tej grze i dla mnie to najlepszy N4S jaki wyszedł! Po pierwsze lubię ścigałki arcade a tu mi się grało rewelacyjnie. Po drugie super sprawa to trasy, różne warunki, trasa cały czas do przodu, bez zbędnych pętli. Gra jest co prawda krótka, mi przejście gry zajęło ok 6 godz. za pierwszym razem na poziomie najłatwiejszym i nie co ponad 6 godz. na poziomie normalnym jak już znałem trasę. ZChyba się skusze na jeszcze jedno podejście! Dla mnie gra bomba no ale są różne opinie o niej.

Pzd.

6. Vegeto

Vegeto Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    AyuCity
    Jeden z najgorszych NFS jakie gralem, nie polecam...

7. neo937

neo937 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Osobiście po przejściu gry nie polecam. Gra jest bardzo krótka (~5h, poz. trudności Normal), co prawda są jeszcze tryby wyzwań, ale mi bardziej przypadł do gustu ubiegłoroczny Hot Pursuit, bo chociaż tam policja stanowiła jakieś wyzwanie, a nie tak jak tu, że tylko sobie jedzie i od czasu do czasu uderzy w gracza.

Wczytywanie...

Poleć forum